Jak na věc


dům zdraví zastávka u brna chirurgie

Prodej, rodinný dům, Otvice, 65 m²

    Navštivte unikátní galerii v přírodě v Horce nad Moravou. Stavby a instalace slouží jako místa setkání s přírodou i s dalšími lidmi a jsou otevřené pro vaše prožitky. Místa v galerii navrhli známí čeští výtvarníci jako František Skála a Miloš Šejn. Přírodní galerie je přirozená vstupní brána do přírody Litovelského Pomoraví.
    Již několik let je pro chráněnou krajinnou oblast Beskydy připravováno návštěvnické středisko Dům přírody Beskyd. Na jeho brzké realizaci a přípravě intenzivně pracuje Dům přírody Beskyd z.ú.
    Zde naleznete domy z celé ČR. V kategorii - DOMY najdete více než 20 000 domů na prodej či pronájem. Jedná se se o rodinné domy, činžovní, vily a ostatní. Zejména rodinné domy na prodej tvoří převážnou část naší nabídky. Vybírejte ze široké nabídky rodinných domů, všechny domy můžete hledat dle Vámi požadované lokality a také parametrů. Všechny domy, které u nás najdete jsou inzerovány od realitních kanceláří. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho domů v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 20 000 domů.


České republice do dalších 100 let

    Provede vás po našich čtrnácti mezinárodně významných mokřadech. Dozvíte se spoustu informací, dostanete tipy na výlety, můžete se zaposlouchat do hlasů ptáků, kteří se v jednotlivých lokalitách vyskytují a prověřite své znalosti v krátkých kvízech. Mobilní aplikace je funkční i na tabletech a bude ji možné aktualizovat či doplňovat o nové informace a fotografie.
    Máte zájem se zúčastnit výzkumu a dokumentace skalních rytin, nápisů a dalších prvků historické krajiny Českého ráje? Stále je možnost přihlásit se do 10. srpna.
    Návštěvnické středisko Dům přírody Slavkovského lesa na Kladské přibližuje návštěvníkům přírodní i kulturní zajímavosti a cennosti Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Společný projekt Lesů ČR, s. p. a Agentury ochrany přírody a krajiny ČR.
    Architektonickým ztvárnění a projekčním řešením pokrývají požadavky pro výstavbu ve většině lokalit ČR, následují aktuální trendy v oblasti bydlení a různý vkus našich zákazníků. Vybere si každý, nabízíme domy optimální z pohledu cena/výkon, ale i bohatě prostorné, luxusně vybavené a individuálně uzpůsobené. Všechny naše domy dosahují nízkoenergetického standardu a většina z nich může být řešena také jako pasivní dům.


Prodej, rodinný dům, Černá v Pošumaví, 258 m²

    Dům přírody Českého ráje se nachází v objektu bývalé školy v Dolánkách u Turnova č.p. 9. Pro návštěvníky je připravena jedinečná expozice, kde chceme, prostřednictvím smyslového vnímaní, představit fenomény nejstarší chráněné krajinné oblasti České republiky a zároveň probudit úctu k přírodě tohoto jedinečného území.
    Chodíte do přírody a poznáváte ji? Pak potřebujete zápisník. Lokalizujte, vyfoťte a zapište, co jste pozorovali přímo v terénu. Pomozte chránit přírodu a pošlete nám svá pozorování.
    Nedaleko Krasovic pod horou Velký Blaník stojí Dům přírody Blaníku. Představuje návštěvníkům přírodu CHKO Blaník a národního geoparku Kraj blanických rytířů i slavnou blanickou legendu o spícím vojsku.
    Letní dům pomáhá již 22 let, od roku 1997, dětem a mladým lidem z dětských domovů a rodinám, pracuje dlouhodobě a cíleně, tvořivě rozvíjí osobnost, pomáhá v krizovém období a podporuje vztahové vazby v prostředí, kde děti a mladí lidé vyrůstají. Více...


ZAJÍMÁTE SE O MOBILNÍ DOMY NA PRODEJ?

    Pokud i Vás zaujalo bydlení v montovaných domech, jistě Vás neméně zajímají také jednotlivé domy na prodej, které na našem webu naleznete za výhodné ceny. Nemáte-li jasno ve výběru vhodného pozemku, kam dům postavit, připravili jsme pro Vás nabídku pozemků určených pro výstavbu. Doporučit Vám můžeme i naší speciální nabídku vybraného domu a vhodného pozemku, sestavenou na základě odborného prověření pozemku s ohledem na garanci minimální reálné doby výstavby a nepřekročitelné celkové ceny pořízení Vašeho bydlení.
    Vítejte v krajině nekonečných horských hřebenů, hlubokých údolí, rozlehlých lesů, rozkvetlých luk, dřevěných kostelů i chalup. Vítejte v krajině Karpat. Již několik let je pro chráněnou krajinnou oblast Beskydy připravováno návštěvnické středisko Dům přírody Beskyd. Na jeho brzké realizaci a otevření intenzivně pracujeme!
    Dům přírody Moravského krasu je moderní návštěvnické středisko, které se nachází v srdci Moravského krasu na Skalním mlýně - východisku pro návštěvu Punkevních jeskyní a světoznámé propasti Macocha.
    Návštěvnické středisko Českého krasu vznikne u Koněpruských jeskyní, v geologicky pozoruhodném území národních přírodních památek Kotýz a Zlatý kůň nad velkolomem Čertovy schody.


Rodinný dům FLEXIBLE 2, 3+1 s obytnou plochou 80,7 m2 k dodávce na Váš pozemek kamkoliv v ČR

    Krajinu Poodří utvářely dva mocné živly, voda a člověk. Během staletí se člověk v nivě naučil hospodařit a naučil se i respektu k vodnímu živlu. Výsledkem soužití je harmonicky utvářená říční krajina charakteristická rozsáhlými loukami, rybníky a rozptýlenou zelení, ve které nacházejí domov a útočiště vzácné, ale i úplně běžné druhy rostlin a živočichů.
    Rodinný dům L116 o dispozici 4+kk (developerský záměr), zastavěné ploše 116m2, užitné ploše 95m2. Energetická náročnost B - velmi úsporná. Vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.
    Dnešní doba přeje úsporným domům, přeje moderním montovaným domům, přeje rychlosti a přesnosti výstavby, přeje kvalitě a ekologii, přeje našim domům, přeje Vaší chytré volbě. Nabízíme Vám širokou škálu našich domů využívající progresivní technologie na bázi lehké prefabrikace dřeva s použitím skeletových a sendvičových konstrukčních systémů doplněných o jakostní prvky výbavy a moderní systémy vytápění a rekuperace energie. Domy mají rozličnou dispozici a velikost, nabízejí možnost individualizace a modulárního doplnění.


JAKÉ JSOU NEJVĚTŠÍ PŘEDNOSTI MONTOVANÝCH DOMŮ?

    Milujete přírodní materiály? Tak to vás zajisté zaujmou luxusní dřevěné mobilní dřevostavby (domy), které poskytují svým obyvatelům řadu nejrůznějších výhod. Dřevěný mobilní domek je nejen levnějším řešením klasické stavby, jedná se ale také o chytré ekologické bydlení podpořené nízkoenergetickým standardem. Samotná výroba mobilních domů, jejich realizace a umístění je prováděná rychle a bez zbytečných průtahů. Jedná se o moderní alternativu pohodlného bydlení, které splní nároky také náročných klientů.
    12. ročník Draků ve Skalách se vydařil. Děkujeme návštěvníkům, účinkujícím a především všem dětem a vychovatelům z Dětského domova v Písku za krásné pozdně letní odpoledne.
    Dům přírody Broumovska vzniká v chráněné krajinné oblasti Broumovsko v lokalitě Dolní Adršpach a bude veřejným prostorem shromažďující fakta a myšlenky v časoprostorových vazbách místní přírody a krajiny, území skalních pískovcových měst a roklí, lesů i otevřené krajiny s městečky a vesnicemi s unikátní barokní i lidovou architekturou.
    Moderní přízemní domek, dokonalý pro spokojené bydlení tříčlenné až čtyřčlenné rodiny. Na skvěle dispozičně řešené ploše se nachází denní místnost spojená s kuchyní s velkými prosklenými dveřmi na ter...


Dům přírody Litovelského Pomoraví

    Co si představit pod pojmem montovaný (mobilní) dům? Jedná se o moderní celoroční bydlení, které je příznivé nejen svou cenou, ale také úsporou času při samotné realizaci. Podstatnou výhodou je minimalizace vlivu stavebně-povolovací agendy při jeho umístění a následném využívání. V současné době se největší oblibě těší především dřevěné moderní domy, které se vyznačují nízkoenergetickým standardem i snadnou údržbou. Předností je maximální šetrnost jeho dodávky a umístění ke zvolenému místu. Na našem webu naleznete spoustu informací o tomto bydlení. Máte-li zájem o moderní, ale zároveň nejlevnější mobilní domy, vsaďte na kvalitu a časem i řadou spokojených zákazníků prověřeného prodejce.
    V Dolních Věstonicích vzniká ve spolupráci Regionálního muzea v Mikulově a Agentury ochrany přírody a krajiny České republiky nové návštěvnické středisko chráněné krajinné oblasti Pálava Dům přírody Pálavy.
    Rodinný dům RUBY je dispozičně rozčleněn na čtyři obytné místnosti s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 131 m2. Zastavěná plocha objektu je 81 m2. RUBY nabízí pohodlné bydlení pro rod...
    Aplikace BioLog byla vytvořena pro zájemce o přírodu a slouží jako digitální zápisník pozorování fauny a flóry na území ČR. Zapisovat je možné živočichy, rostliny a houby vyskytující se ve střední Evropě. Umožňuje lokalizovat a popsat pozorování druhů přímo v terénu, přidat fotografii a uložit je do mobilního zařízení. Vybraná pozorování je možné odeslat do databáze výskytu druhů spravované Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR nebo exportovat pro vlastní využití a vyhodnocení.


jak je možné montované (mobilní) domy využít?

    Agentura ochrany přírody a krajiny ČR ve spolupráci se správami národních parků připravila pro návštěvníky chráněných krajinných oblastí a národních parků NÁVŠTĚVNICKÝ PAS. Získáte jej v návštěvnických a informačních střediscích.
    Pokud i vás zaujalo bydlení v mobilních domech, jistě vás neméně zajímají také jednotlivé mobilní domy na prodej, které na našem webu naleznete za vskutku atraktivní ceny. K prodeji nabízíme klasické mobilheimy, ale také patrové a celoročně obytné montované mobilní domy . U nás rozhodně nenakupujete v bazaru – jedná se o nové domy vyrobené renomovanými výrobci s dlouholetou tradicí. Vsaďte na kvalitu a moderní bydlení – vsaďte na celoroční mobilní dům.
    Dům přírody Lužických hor vzniká v CHKO Lužické hory v lokalitě Horní Světlá a bude veřejným prostorem seznamující návštěvníky s krajinou kuželovitých kopců se skalnatými vrcholy, suťovými kamennými moři a bukovými lesy, s tradiční lidovou architekturou roubených domů. Na Dům přírody bude navazovat nová naučná stezka na nejvyšší vrchol Lužických a Žitavských hor, Luž.


RD 9+1/ 2x terasa, 280 m2, obec Chyňava, okr. Beroun.

    Co dělat, když nás láká společné objevování a zároveň nechceme mrznout? Nevlídné počasí může být skvělým impulsem pro výpravu do návštěvnických a informačních středisek. I pod střechou  můžeme objevovat zázraky přírody - tipy na deset míst, kde budete s dětmi vítaní a užijete se společné objevování.
    Nepodařilo se Vám nalézt vhodný dům k prodeji? Prohlédněte si tedy nabídku domů v jedné z níže vybraných lokalit. Lokality byly vybrány na základě popularity při hledání.
    Vítejte v krajině stříbřitých rybníků, tajuplných blat, písečných dun, hlubokých lesů, dubových alejí, malebných sídel a samot. V srdci krajiny dvojího nebe, v historickém centru města Třeboně, je od roku 2010 v provozu Dům přírody Třeboňska.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00