Jak na věc


dětská skladaci jídelní židlička

Jídelní stoleček - Žirafa oranžová

    Krmení malých dětí je často velmi náročné. Na normálních židlích často sedět vůbec nemůžou. Stůl je buď příliš vysoký, nebo hrozí, že by dítě nábytek ušpinilo. Aby se mohlo i malé dítě pohodlně najíst a aby i pro vás bylo krmení jednodušší, pořiďte jídelní židličku. Existuje několik variant a typů a vybrat můžete tu, která se vám bude líbit nebo která se bude hodit do vašeho interiéru.
     Jídelní židlička od 6-ti měsíců do cca 18 kg. Díky moderní designu židle skvěle padnou do moderních i tradičních interiérů. Univerzální multifunkční jídelní stoleček pro krmení dětí.
     Nová židlička s možností přestavení na malou židli a stoleček s měkkým polstrováním. Tácek na jídlo obsahuje tři barevné vložky s dětskými, barevnými motívy.
     Multifunkční židlička Drewex Antonín Žirafka je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva z obrázkem žirafky. Jídelní židličku lze rozložit a použít jako samostatný stůl se židličkou.
     Nová židlička s možností přestavení na malou židli a stoleček s měkkým polstrováním. SUPER NOVINKA ! Tácek na jídlo obsahuje tři barevné vložky s dětskými, barevnými motívy. Každá vložka zobrazuje postavičky temáticky podle snídaně, oběda a večeře.


Jídelní stoleček Coto Baby STARS Šnek - hnědý

    Pokud máte málo místa a nechcete neustále zakopávat o dětskou židličku, vyberte nějakou ze skládacích jídelních židliček. Jsou lehké, ale zároveň dostatečně pevné a dají se složit do skladného tvaru, díky čemuž je můžete umístit do komory, do rohu nebo zastrčit někam pod stůl do té doby, než bude opět potřeba. Potom ji jednoduše několika pohyby složíte. Židličky jsou vyrobeny s bezpečnostními opatřeními, které brání složení během chvíle, kdy na nich dítě sedí a jsou i zabezpečeny proti možnosti skřípnutí prstů. Pro děti jsou pohodlné a praktické.
     Jídelní židlička se stolečkem 2 v 1. Nová židlička s možností přestavení na malou židli a stoleček s měkkým polstrováním. Tácek na jídlo obsahuje tři barevné vložky s dětskými, barevnými motívy.
     Regulace zadní opěrky do tří poloh, 5- bodové bezpečnostní pásy, Regulace opěrky nožiček, potah lze odtranit, jednoduchý v údržbě, lze rozložit na židličku a stoleček
    Pokud skládacím židličkám příliš nevěříte a přijdou vám nestabilní, podívejte se na nabídku židliček vyrobených z dřevěného masivu. Jsou dostatečně pevné a stabilní, takže nehrozí, že by se s nimi dítě převrhlo. Vyrábí se i rostoucí židličky, které se dají polohovat a jsou tak určené pro nejmenší i následně větší děti, kdy židlička poroste postupně s nimi, a vy nebudete muset pořizovat další. Jídelní židličky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva s důrazem na bezpečnost a odstranění nebezpečných detailů, jako jsou ostré hrany šroubů nebo možnost zadření třísky.


Jídelní židlička COTO BABY Mambo Pink

    Dřevěné židličky z masívu, či lehké skládací židličky z plastu. Židličky jsou polohovatelné a přizpůsobíte je vašemu dítěti. Pokud máte malou kuchyň tak využijete nabídku jednoduše a rychle složitelných židliček. Pro krmení jsou rovněž vhodné houpací lehátka s hrazdičkou, ve kterých dítě po papání může zabavit hračkami.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00