Jak na věc


děti lucie borh

Děsivý nález! Policisté objevili čtyři těla novorozenců

    Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.
    Beznadějně vyprodaný byl pondělní koncert Hany Zagorové v pražské Lucerně. Poslední hodiny před vystoupením strávila s naším štábem a prozradila na sebe hodně osobní věci. Třeba i to, jak se vypořádala s nepřízní osudu.
    Nejoblíbenější věcí u dětí je mobilní telefon. Zjistili to statistici v rámci takzvaného mini-sčítání, do kterého se zapojilo přes 26 tisíc žáků základních škol. Děti měly do dotazníku uvést jednu nadpřirozenou schopnost, kterou by chtěly mít. Nejvíce by jich chtělo umět cestovat časem nebo být nesmrtelný.
    Strašlivý nález otřásá Polskem, ve vesničce Ciecierzyn v Opolském vojvodství byly nalezeny pozůstatky čtyř novorozenců. K činu se měla podle polských médií přiznat sedmadvacetiletá matka zemřelých dětí.
    Mužů, kteří na internetu vyhledávají mladé dívky, jsou na Slovensku stovky. A nejednomu se podaří docílit toho, co zamýšleli. Po každém takovém zážitku zůstává obrovské trauma, které si dívky nesou až do konce života. O svých zážitcích promluvily na kameru!


Na českých školách trápí děti šikana! Učitelé ji však ignorují

    Počet nakažených spalničkami v posledních letech výrazně roste. Mezi nemocnými dětmi jsou i takové, jejichž rodiče povinné očkování odmítli. Mohou za tím být i konspirační teorie a protivakcinační kampaně.
    Každý druhý kontrolovaný prodejce zábavní pyrotechniky loni nepostupoval podle České obchodní inspekce v souladu se zákonem a ukazuje se, že se to nezlepšilo ani letos. V Pardubicích viděli strážníci muže, jak třináctiletým chlapcům prodává materiál, který je určený osobám starším 18 let.
    Každá země má své tradice a stejně tak tomu je i o Vánocích. Zatímco v České republice si dáváme k večeři smaženého kapra s bramborovým salátem a dárky si rozdáváme 24. prosince, ve Velké Británii například jedí krocana s nádivkou a na dárky se mohou těšit 25. prosince. V Německu se zase podává vinná klobása nebo kachna.
    V ústecké čtvrti Předlice si skupinka školáků vymyslela extrémně nebezpečný způsob zábavy. Děti tam naskakují na zadní část trolejbusu a drží se za navijáky takzvaných tykadel. Podle dopravního podniku jim kromě vážného poranění rukou hrozí i fatální pád na silnici.


Nakažených spalničkami rychle přibývá! Evropa hlásí mrtvé

    Případů šikany na českých školách stále přibývá. Se šikanou se setkaly již tři čtvrtiny žáků prvního a dvě třetiny druhého stupně, informoval deník Právo. Problém šikany považuje za výjimečný až 93 procent učitelů, vyplývá z průzkumu společnosti Scio.
    Jestli budeš zlobit, odnese si tě čert. Podobnou větou straší v posledních dnech své děti spousta rodičů. Podle dětského psychologa to ale není dobře a pokud dítě zlobí, mohou si za to rodiče z velké části sami.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00