Jak na věc


dělání s akordy

Karaoke skladba ve formátu MIDI:

    Karaoke mixpult + 2x mikrofon + příslušenství.Vhodný pro párty s přáteli i s rodinou. Snadné připojení a ovládání. Dva mikrofóny.Vlastnosti:- 2 mikrofonní vstupy JACK6.35- výstup a...
    Bližší specifikace zboží:Tato námi dodávaná skladba je přepis originální náhravky. Jedná se o audiovizuální hudební podklad, který je možno použít jako karaoke v různých formátech. Námi dodávané formáty jsou MIDI GM a XG s českou diakritkou nebo bez ní. Dále je toto zboží dostupné ve formátu AVI, který je určen pro přehrání v PC nebo v DVD přehrávači. Také si můžete koupit pouze námi přepsaný hudební podklad audio (MP3 nebo WAV). U většiny skladeb je možnost koupě i notového záznamu. Hlavní důraz při jejím zpracování byl kladen na kompabilitu s originální nahrávkou v rámci možností formátu MIDI.
    Akordy u níže uvedeného textu je možno transponovat v rozsahu jedné oktávy. Uvedená transpozice je pouze pro změnu akordů u níže uvedeného textu, nemá vliv na tóninu objednané skladby.


ON-LINE stahování pro uživatele s předplaceným kreditem:

    Dělání, dělání je bez nadsázky naprosto legendární písnička pro děti z velice oblíbené pohádky Princové jsou na draka. Přímo v pohádce ji zpívá známý a populární český herec Jan Čenský společně s herečkou Ivanou Andrlovou. Autory písně je nerozlučná dvojice pánů Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák. Tolik nezbytné základní informace na úvod a nyní už si písničku zazpívejme.
    Tato námi dodávaná skladba je přepis originální náhravky. Jedná se o audiovizuální hudební podklad, který je možno použít jako karaoke v různých formátech. Námi dodávané formáty jsou MIDI GM a XG s českou diakritkou nebo bez ní. Dále je toto zboží dostupné ve formátu AVI, který je určen pro přehrání v PC nebo v DVD přehrávači. Také si můžete koupit pouze námi přepsaný hudební podklad audio (MP3 nebo WAV). U většiny skladeb je možnost koupě i notového záznamu. Hlavní důraz při jejím zpracování byl kladen na kompabilitu s originální nahrávkou v rámci možností formátu MIDI.
    Když máš srdce zjihlé, když máš potíže, tak dej cihlu k cihle, těsto do díže. Upeč třeba chleba, postav třeba zeď, žal se krásně vstřebá, začni s tím hned teď, začni s tím hned ted.


Karaoke skladba ve formátu MP3:

    Píseň je pochopitelně zasazena do kontextu pohádky, pro kterou byla napsána (jak již bylo řečeno, jedná se o pohádku Princové jsou na draka). Obecně vzato má jakýsi výchovný charakter a zcela jasně sděluje, že práce (a to jakákoliv práce) je nejen ušlechtilou činností sama o sobě, ale má i jakýsi ozdravný charakter na psychiku člověka. Řečeno jazykem současnosti, práce zaměstnává pozitivně nejen tělo, ale i mysl, což je v kontextu dnešní doby velice důležité sdělení právě pro ty nejmenší.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00