Jak na věc


děcko

Nejnavštěvovanější pořady ČT :D

    Dělení programu ostatně děti učí, aby si vybíraly jen konkrétní pořady a neseděly u ní celý den. Motivovat děti k činorodosti se samozřejmě snažíme i samotným programem. Vybírat můžou z desítky zábavně-vzdělávacích magazínů, jako jsou například tradiční Šikulové, Tamtam s nápady na výlety, každodenní Zprávičky, zábavně-vzdělávací cykly Já budu Einsteinem!, Lovci záhad nebo lifestylová Wifina či Faktor U. Děti zkrátka informujeme o tom, co se děje nového, a předkládáme nápady, čemu by se mohly věnovat a co vyzkoušet.
    Na Déčku vysíláme i celou řadu zahraničních pořadů. Výběru konkrétních pořadů věnujeme velkou péči. Spolupracujeme s nejprestižnějšími výrobci dětských pořadů v zahraničí, jako jsou BBC nebo ZDF a ARD, od kterých získáváme pořady, které jsou nejen zábavné, ale současně i naučné a obohacující.
    Program Déčka rozlišuje pořady pro menší a starší děti. Předškolní a mladší školáci si přijdou na své ráno a dopoledne, odpoledne pak přibydou i pořady pro starší děti.
    ČT :D je dětská stanice České televize. Je určena dětem od 4 do 12 let. Program stanice je multižánrový a pro děti bezpečný. Stanice vysílá denně od 6 hodin do 20 hodin. Informace k pořadům, hry a zábavu najdou děti na webu www.decko.cz. Déčko je nejsledovanější dětskou televizí v Česku a veřejnoprávní dětskou televizí v Evropě.


Seznamte se s Déčkem (pdf, 3 MB)

    Hrané a animované filmy a pohádky, zábavné vzdělávání, pravidelné magazíny, soutěžní a zábavní pořady, cvičení, denní zprávy a pořady o sportu. To jsou hlavní pilíře programu Déčka, který je pestrý a multižánrový. Déčko je tak pro děti velkou televizí v malém.
    Vracet se ke svým oblíbeným pořadům i mimo televizní obrazovku mohou děti na webových stránkách www.decko.cz. Web je siamským dvojčetem televizního programu. Dětem nabízí rozšíření a doplnění televizního vysílání formou on-line her, interaktivit a soutěží. Má bohatý videoarchiv pořadů a řadu tematických projektů jako například oblíbený virtuální Adventní či Velikonoční kalendář. Webové stránky jsou zcela bez reklam a jiných odkazů na předem neprověřené stránky a jsou také zabezpečené proti rizikové komunikaci dětí s neznámými lidmi.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00