Jak na věc


dítě jitra pauline gedge

Policie už Roberta (13) nehledá v lesích! Rodiče mu poslali vzkaz

    Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.
    Pražští policisté vyhlásili v sobotu navečer v režimu Dítě v ohrožení pátrání po osmiletém Matyáši. Chlapec odjel z domova na kole a nebylo jasné, kde je. Později byl vypátrán u kamaráda.
    Policie od pondělka pátrala po sedmiletém dítěti z Kolínska s tím, že jeho život může být v ohrožení. Radek zmizel podle vyšetřovatelů společně se svou mámou, která se ale o něj nedokáže starat. Ženu i chlapce se podařilo ve středu najít, nic se mu naštěstí nestalo.
    Policisté mění strategii pátrání po 13letém Robertu Krausovi z Hranic u Aše, který je nezvěstný od pátku minulého týdne. Po dvou dnech tak přerušili prohledávání lesů v okolí jeho bydliště. Kriminalisté shromažďují informace a přijímají další svědectví.
    Policie zrušila pátrání po dvouleté Patricii, která na začátku týdne zmizela se svým otcem. Po holčičce pátrali v režimu dítě a nebylo jasné, jestli je dvojice v Česku nebo v zahraničí. Dívenku nakonec vyšetřovatelé našli na Krásnolipsku. Měla by být v pořádku.


Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Policisté ve čtvrtek ráno vyhlásili pod hlavičkou Dítě v ohrožení pátrání hned po třech dívkách z Moravskoslezského kraje. Kolem druhé hodiny odpoledne pak bylo pátrání odvoláno.
    Matka pohřešovaného třináctiletého chlapce z Hranic u Aše dnes prostřednictvím televize Nova poslala synovi vzkaz. Je zoufalá a prosí ho, ať se vrátí domů. Nemá nejmenší tušení, kde může od pátku minulého týdne být. Ani policisté, kteří po Robertu Krausovi pátrají, o něm nemají informace.
    Po dlouhých osmi dnech našli policisté pohřešovanéo třináctiletého Roberta K. Kde se chlapec celou dobu nacházel, není zatím jasné. Jeho otec ale už v sobotu večer obvinil matku, že Roberta držela doma. To však v neděli odvolal - prý se unáhlil.
    Desítky policistů hledaly 13letého Roberta v okolí jeho bydliště v Hranicích u Aše. Do pátrání se zapojila i německá policie. Chlapce ani po celodenním hledání nenašli, proto vyhlásili pátrání v režimu dítě v ohrožení.
    Plzeňští policisté pátrali po mladé dívce, která odešla v pondělí do školy, od té doby se po ní ale slehla zem. Dívenku naposledy viděla její babička. Po zveřejnění pátrání v médiích si jí naštěstí všiml všímavý občan, který přivolal policii.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00