Jak na věc


dítě jitra pauline gedge

Robert (13) zmizel před týdnem. Pátrání v lesích nikam nevedlo

    Pražští policisté vyhlásili v sobotu navečer v režimu Dítě v ohrožení pátrání po osmiletém Matyáši. Chlapec odjel z domova na kole a nebylo jasné, kde je. Později byl vypátrán u kamaráda.
    Policisté ve čtvrtek ráno vyhlásili pod hlavičkou Dítě v ohrožení pátrání hned po třech dívkách z Moravskoslezského kraje. Kolem druhé hodiny odpoledne pak bylo pátrání odvoláno.
    Policie zrušila pátrání po dvouleté Patricii, která na začátku týdne zmizela se svým otcem. Po holčičce pátrali v režimu dítě a nebylo jasné, jestli je dvojice v Česku nebo v zahraničí. Dívenku nakonec vyšetřovatelé našli na Krásnolipsku. Měla by být v pořádku.
    Policie od pondělka pátrala po sedmiletém dítěti z Kolínska s tím, že jeho život může být v ohrožení. Radek zmizel podle vyšetřovatelů společně se svou mámou, která se ale o něj nedokáže starat. Ženu i chlapce se podařilo ve středu najít, nic se mu naštěstí nestalo.
    Po dlouhých osmi dnech našli policisté pohřešovanéo třináctiletého Roberta K. Kde se chlapec celou dobu nacházel, není zatím jasné. Jeho otec ale už v sobotu večer obvinil matku, že Roberta držela doma. To však v neděli odvolal - prý se unáhlil.


Z vycházky se nevrátily tři dívky, policie je další den vypátrala

    Matka pohřešovaného třináctiletého chlapce z Hranic u Aše dnes prostřednictvím televize Nova poslala synovi vzkaz. Je zoufalá a prosí ho, ať se vrátí domů. Nemá nejmenší tušení, kde může od pátku minulého týdne být. Ani policisté, kteří po Robertu Krausovi pátrají, o něm nemají informace.
    Plzeňští policisté pátrali po mladé dívce, která odešla v pondělí do školy, od té doby se po ní ale slehla zem. Dívenku naposledy viděla její babička. Po zveřejnění pátrání v médiích si jí naštěstí všiml všímavý občan, který přivolal policii.
    Policisté mění strategii pátrání po 13letém Robertu Krausovi z Hranic u Aše, který je nezvěstný od pátku minulého týdne. Po dvou dnech tak přerušili prohledávání lesů v okolí jeho bydliště. Kriminalisté shromažďují informace a přijímají další svědectví.
    Desítky policistů hledaly 13letého Roberta v okolí jeho bydliště v Hranicích u Aše. Do pátrání se zapojila i německá policie. Chlapce ani po celodenním hledání nenašli, proto vyhlásili pátrání v režimu dítě v ohrožení.
    Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00