Jak na věc


díky trenére

Kontraindikace a speciální upozornění:

    Přípravek Diky 4% nesmí být používán ženami v posledních třech měsících těhotenství. Během prvních 6 měsíců těhotenství lze přípravek užívat pouze výjimečně a to pouze na doporučení lékaře.
    Vždy užívejte přípravek Diky 4% přesně podle pokynů uvedených v této příbalové informaci. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Je důležité, abyste přípravek Diky 4% používali správně. Dodržujte následující pokyny.
    Diklofenak sodný se může vylučovat do mateřského mléka. Proto se nedoporučuje použití přípravku Diky 4% u kojících matek a nesmí být nanášen na oblast prsů u kojících žen.
    Pomocné látky: isopropylalkohol, sójový lecitin, bezvodý ethanol, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dinatrium-edetátu, propylenglykol (E1520), silice máty peprné, askorbyl-palmitát, kyselina chlorovodíková 10% (m/m) nebo roztok hydroxidu sodného 10% (m/m) (pro úpravu pH) a čištěná voda.


Jak přihlásit trenéra do soutěže

    Diky 4% je roztok ve spreji, který se po vstříknutí na kůži změní v látku podobnou gelu. Diky 4% se používá k místní léčbě akutní bolesti u poúrazových stavů postihujících malé nebo středně velké klouby a okolní tkáně. Diky 4% potlačuje zároveň projevy zánětu včetně otoku, které tyto stavy obvykle doprovází.
    Bohužel zde zatím není žádný komentář. Máte-li s Diky 4% sprej 25g vlastní zkušenosti, podělte se o ně s návštěvníky naší on-line lékárny a napište vlastní recenzi ;-)
    Léčivé přípravky se nesmí vyhazovat do odpadních vod nebo domácího odpadu. Zeptejte se svého lékárníka, jak máte likvidovat přípravky, které již nepotřebujete. Tato opatření pomáhají chránit životní prostředí.
    Je-li přípravek Diky 4% podáván dlouhodobě (> tři týdny) a/nebo na rozsáhlé kožní oblasti, mohou se vyskytnout celkové nežádoucí účinky jako např. bolest žaludku a žaludeční obtíže, pálení žáhy a ledvinové obtíže.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00