Jak na věc


démoni vzpomínek

ANDĚLÉ A DÉMONI 4K Ultra HD (2 Blu-ray)

    Původní snímky byly pořízeny v rozlišení 1080p při softwarovém přehrávání bez jakýchkoliv výstupních filtrů a uloženy jako PNG. Po zmenšení na 720p pomocí kubické interpolace byly z důvodu úspory místa a rychlejšího zobrazování převedeny na JPEG s kvalitou 95 %.
    Tento pocit bezpečí zneužívají satanovi démoni. Pomocí nejrůznějších pastí se snaží donutit každého jednotlivce, aby se nějakým způsobem zasvětil démonům. Aby provedl iniciaci, zasvěcení démonům.
    Mnozí mají pocit, že je tento text jen náboženským fanatismem. Není. Je to plně ověřitelná pravda, kterou není možné popřít jinak, než zamlčováním faktů, lhaním, a hraným posměchem. Však channeling démonů sám sebe usvědčuje ze lži, když neustále více a více nabízí varianty Krista a modlitby Otče náš... ... jen aby svou lež maskoval za Pravdu pomocí lsti. Pro lepší pochopení je dobré si přečíst Příběh všech Příběhů.


Modely Samsung Galaxy S10 dostanou ...

    Učení démonů jsou záměrně lživá, i když obsahují velké množství použitelných a ověřitelných faktů (oblíbená Satanovo směs 95% pravdy s 5% lží)! Tato fakta jsou určena k odvedení pozornosti od podstatné pravdy! Jelikož všechna pocházejí ze stejného zdroje, mají “hodnotu” asi jako propagandistické filmy, nebo křivé svědectví. Všechny bytosti, jevy a nebezpečí jsou popsány v Bibli, kde je také možné jejich jasné záměry studovat. Pokud Vás pravda zajímá, hledejte!
    Populárním a efektivním zdrojem učení démonů je channeling. Mezi zdaleka nejuspěšnější démonické nauky patří kosmické Vědy o náhodné evoluci z ničeho a beze smyslu, spojené s matematicky uměle vyvozenou “nutností” existence mimozemských civilizací.
    V obsahu mohou být použity oficiální texty a grafické podklady výrobců a distributorů. Použité názvy produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků. U přebíraných zpráv nebo fotografií je vždy uveden zdroj.
    Tyto nauky o “mimozemšťanech” Satanovo démonům velmi pomáhají v maskování, protože odvádí pozornost od Boha, Satana a jeho démonů, k úplně dalšímu třetímu subjektu, k “potencionálně nestranným mimozemšťanům”.


“Moderní” název pro démony zní: MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE

    Tom Hanks, Ewan McGregor, Ayelet Zurer, Stellan Skarsg?rd, Pierfrancesco Favino, Nikolaj Lie Kaas, Armin Mueller - Stahl, Carmen Argenziano, Thure Lindhardt, Elya Baskin, Cosimo Fusco
    I když si podle těchto snímků lze udělat určitou představu o kvalitě obrazu, je třeba brát je s příslušnou rezervou. V pohybu může film působit zcela jinak.
    Démon je označení/název pro Padlého anděla. Démon byl původně Boží anděl, který, oklamán Satanem, vstoupil do vzpoury vůči Bohu. Většina lidí vyvozuje důvody, proč nevěří v existenci démonů. Démoni však nebudou sami sebe prozrazovat! Jakmile se lidé nechají vyučovat o duchovním světě přímo démony, například prostřednictvím channelingu, démoni pak lidem vnutí jakoukoliv lež, kterou chtějí a o to jim jde.
    Skrze Bohem dané zákony duchovního světa, může démon ničit lidi hlavně prostřednictvím svého oklamaného lidského služebníka, například:


Vanessa Paradis: Divinidylle Tour ( ...

    Démoni se snaží, aby se mohli stát běžnou součástí života populace a daří se jim to, podívejte se, kolik lidí je dnes například potetováno aniž by tušilo, co to doopravdy pro ně znamená. Satan ovládá lidi tím způsobem, že pomocí nauk Vědy dostal do podvědomí lidí velké množství nových slov a nových pojmů. Ví moc dobře, že většina lidské populace těmto pojmům nerozumí a jen přikyvuje, že se v nich dobře orientuje.
    Technologie: blu-ray bluray blue-ray blueray blu-rey blurey blue-rey bluerey brd bd disc disk dvd high-def highdef high definition hd ready hdtv full hd filmy ps3
    Žádný zloděj nemá na čele napsáno “já jsem zloděj”. I démoni se maskují. Od “nicoty”, přes zemřelé příbuzné, síly Přírody, energii Universa, astrální bytosti, mimozemské bytosti, hodné anděly, všemožné síly dávných bohů, mariánská zjevení a spoustu dalších.
    Démoni pomáhají Satanovi svádět lidi k falešným učením, aby se ukázalo, který člověk miluje pravdu a který má raději vlastní iluze. Lidé v průměru milují démonické lži (tmu) mnohem více než světlo (Boha) a tak nejdou ke světlu, aby jejich skutky nevyšly najevo. Takový je soud nad tímto světem.


V srdci moře 3D + 2D (Blu-ray 3D + Blu-ray)

    Celý klam o tom, že musí existovat “mimozemské bytosti” nemá žádné skutečné důkazy, a to ani ve Vědě. Nutnost existence “mimozemšťanů” je vyvozena jen z hypotetických předpokladů, vždy založených jen na přáních.
    Kvůli tomu, že se démoni skrývají za hypotetické “mimozemšťany” se podařilo odlákat pozornost od pokusů s oplodněním pozemských žen semenem Hada (dnes se toto skrývá pod takzvanými “únosy do UFO”) a před pokusy s označením příslušnosti a poddanosti šelmě, Bezbožníkovi Ohavnosti, což je dnes zcela maskováno pod pojmem “neznámé mimozemské implantáty”.
    Mnozí nauku o “nutnosti a téměř úplné jistotě existence mimozemšťanů” přijali a natolik se jim líbí, že se jí už nebudou nikdy chtít vzdát. Je to totiž démonský klam samosvorný: lidé sami sebe přesvědčují, že díky své vlastní chytrosti přišli na to, že to přeci musí být pravda.


Versaille se druhou sérií vrací ...

    Ve dvacátém století měli lidé převládající pocit, že se jich nadpřirozeno již netýká. Že stačí sledovat výsledky supermoderní Vědy, a člověk zůstane tak v bezpečí “racionality” až do vypnutí těla při smrti.
    Satan útočí samozřejmě nejlepšími cestami, a to například skrze “Vědecké nauky”. Podbízivě sám sebe vydává za “vědecké pravdy” a hlavně pomocí tisíců dalších alternativních metod spolupráce s neznámými energiemi nutí lidi, aby vyznali činem a provedením zasvěcení svou podřízenost démonu.
    Kdo se démony nechá oklamat, podstoupí iniciaci (zasvěcení), stává se démonským služebníkem jako je třeba věštec, hypnotizér, léčitel, zaklínač a podobně. Začne provozovat okultizmus, magii nebo esoteriku ap. Takový služebník pak prožívá tělesnou a materiální odměnu za svou službu. Skutečným zlomyslným plánem démona je ale vždy jen utrpení, případně smrt člověka, a proto chystá na svého služebníka i jeho okolí nejrůznější zákeřné a zlé pasti.


ANDĚLÉ A DÉMONI (Knižní edice) (DVD)

    Po kliknutí na náhled se zobrazí zvětšená verze, přizpůsobená maximálnímu rozlišení monitoru. Pokud chcete zobrazit snímek v plném rozlišení, využijte možností prohlížeče (například pravé nebo prostřední tlačítko).
    Langdon a Vetra se vydávají na nepřetržitou cestu a dobrodružstvím nabitou honičku odehrávající se mezi zapečetěnými kryptami, nebezpečnými katakombami, opuštěnými katedrálami a dokonce do srdce nejuzavřenějšího trezoru na světě. Na své cestě sledují 400 let staré starobylé symboly, které znamenají jedinou naději pro přežití Vatikánu.


Vše ze světa filmů, hudby a her

    Stilts:“[Danger]’s spreading this rumor that she’s pregnant by Ray, so she obviously is crying for a lot of attention…To me, this whole thing is a big publicity stunt. I don’t feel like she’s gonna go the whole nine months if she is pregnant. I feel like something’s mysteriously going to happen that makes her not pregnant anymore. The girl, I think she has issues.”I TOTALLY AGREE! I THINK IT’S A HUGE PUBLICITY STUNT!I also don’t think Danger is as “dangerous” as the show has made her out to be! Do you know she is a professional dog groomer? How many psycho dog groomers are out there? That type of job takes patience and most dog groomers are big animal lovers which usually makes them kind people! The tatoo on her face also is a representation of her artistic side (not that she was in prison,lol) and her love of tigers!Who knows though? Remember in the first “I Love Money” that rumor had it from the beginning that Hoopz won and that proved true!I’m kinda rooting for Danger though!
    Když Robert Langdon objeví důkazy o znovuobnovení starověkého tajného bratrstva známého jako Ilumináti – nejmocnější tajné organizace v historii – také čelí smrtelnému nebezpečí, které ohrožuje nejnenáviděnějšího nepřítele této tajné organizace: katolickou církev. Když se Langdon dozví, že hodiny na nezastavitelné časované bombě, kterou představují Ilumináti, pořád tikají, odlétá do Říma, kde spojí své síly s Vittorií Vetra, krásnou a záhadnou italskou vědkyní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00