Jak na věc


dávivý kašel u psa

Varování před vypršením zámku pro editaci

    K léčbě dávivého kašle se využívají antibiotika, ještě důležitější je ale důsledná prevence - v České republice je zavedeno povinné očkování dětí, takže v současné době je výskyt černého kašle minimální. Ale nutno podotknout, že v souvislosti s čím dál tím větším počtem rodičů odmítajících očkování množství případů  narůstá. 
    LekarPlus.cz Vás nabízí možnost zjistit Váš zdravotní stav zadáváním příznaků, které následně můžete přidávat nebo odebírat. Po vybrání konkrétní nemoci se objeví její stručný popis a seznam dalších příznaků, které se u nemoci vyskytují.
    Sdílejte nebo pošlete tuto aktuální stránku svým kamarádům. Podělte se o nalezené informace se svými kamarády a dalšími lidmi z Vašeho okolí, aby ani jim užitečné informace na stránkách popisující nemoci LekarPlus.cz neunikly.
    Pokud potřebujete zjistit informace o konkrétní nemoci, stačí navštívit Katalog nemocí, kde můžete vyhledávat onemocnění podle abecedního pořádku. Po kliknutí na nemoc se Vám znovu otevře stručný popis s vypsanými příznaky konkrétní nemoci.
    Dovolujeme si Vás upozornit, že stránky lekarPlus.cz mají pouze informativní charakter, v případě jakékoli nejasnosti ohledně Vašeho zdravotního stavu navštivte lékaře. O použití všech doporučených volně prodejných přípravků se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00