Jak na věc


cvičení pro začínající bubeníky

Molitanová sestava Big KM 4103/12

    Balanční úseč pro nácvik motoriky, zlepšení rovnováhy a zábavu. Bludiště s jedním středem. Zábavné cvičení nohou i rukou nejen pro děti. Průměr úseče je
    Cvičení se provádí v moderně zařízené tělocvičně pod vedením vysoce kvalifikovaných fyzioterapeutů. Cvičí se několikrát denně a proto se snažíme při tvorbě rozvrhu rehabilitačních procedur maximálně vyjít vstříc požadavkům klienta.
    Cvičební molitanová sestava, která obsahuje 12 velkých dílů. Je vyrobena z velmi kvalitního a odolného molitanu. Vhodná pro děti od 4 let. Ideální do...
    V případě potřeby při výběru pomáhá klientovi fyzioterapeut. Výhodou míče je možnost jeho využití v domácím prostředí při autoterapii pro všechny věkové kategorie.
    Dětské chůdy s protiskluzem po obvodu. Napomáhají rozvíjet a zlepšovat koordinaci a rovnováhu dětí. Nášlapové plochy mají motiv vyrytých nožiček. Cena za jeden pár.
    Kvalitní žíněnky EVA pro aerobic se dají spojovat jako puzzle - můžete tak vytvořit libovolně velkou žíněnku. Díky použitému materiálu a povrchové úpravě se žíněnka vyznačuje dlouhou životností a nenáročnou údržbou. Více druhů barev. Cena za 1 ks.


AKCE Žíněnka EVA - 60 x 60 x 1,4 cm

    Skákací zvířátko žirafa je určeno pro děti od 3 let. Podporuje držení těla, nutí dítě udržovat správnou rovnováhu, posilovat zádové svalstvo i svalstvo na...
    Vysoce kvalitní, antibakteriální pěnová podložka Eva. Vyjímatelné motivy města a silnic, slouží k rozvíjení didaktiky a motoriky dětí. Podložka formou puzzle. Rozměry 92 x 62 x 1,2 cm.
    Cvičení s velkým míčem představuje zábavnou formu skupinového cvičení, kde se jako pomůcky využívají velké míče. Po té, co se pacienti naučí optimální sed na míči, se postupně přidávají složitější balanční prvky. Labilní plocha ve styku s cvičícím umožňuje posun míče, tím vzikající labilitu a vyvolání automatických rovnovážných reakcí. Pružnost míče tlumí případné nárazy, které by se mohly na cvičící osobu přenášet. Při cvičení dochází nezávisle na naší vůli ke korekcím hybného nastavení pohybových segmentů. Míč se také využívá v dalších polohách jako je leh na zádech, na břiše či ve stoji.
    Lyže - chůdy, možnost propojení pro více dětí. Chůdy lze použít samostatně i spojit v lyže. Dobré pro motoriku těla dítěte. Rozměr 39,5 x 12,5 x 2,5 cm. Cena za pár. Nosnost do 60 kg.


Togu Senso Balance kopule 16 cm

    Výborná pomůcka pro rozvoj dětských nohou a chodidel. Masíruje chodidla. Pro děckou hru a rozvoj motoriky. Délka je 2 m, šírka 33 cm, proměnlivá výška 2,2 - 4,2 cm. Je stabilní a těžký.
    Pomůcka se stejným použitím jako velký rehabilitační míč, ale stabilnější. Vhodný pro starší cvičence nebo pro osoby s nedostatečnou stabilitou. Nosnost
    Žíněnka na cvičení pro děti. Je vyráběna v různých barvách a má po stranách praktické suché zipy pro snadné spojení. Tím se dá vytvořit větší plocha nebo
    Vysoce kvalitní a odolná žíněnky EVA cross s rozměry 120 x 60 x 1 cm pro aerobic, pilates, jógu. Podložka s jemnou strukturou, jedna strana hladká, druhá s prolisem.
    Cílem cvičení je zlepšit stabilizaci páteře a ovlivnit pohyblivost páteře a končetin. V kombinaci s dalšími procedurami důkladně rozepsanými lékařem na základě objektivního stavu pacienta cvičení s velkým míčem přispívá při léčbě vertebrogenních poruch, odstranění bolestí zad a kloubů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00