Jak na věc


copy centrum spektra beroun

Hrnek bílý s barevným vnitřkem zelený

    Uvedené ceny zahrnují kopírování 1 strany dokumentu barevně či černobíle na klasický 80g bílý kancelářský papír z automatického podavače. Do automatického podavače lze vložit pouze dokumenty vytištěné na slabších papírech. Papíry také nesmí být velmi zmačkané, jelikož by hrozila možnost zaseknutí papíru v kopírovacím zařízení a také možné zničení Vašich dokumentů. Papíry by také neměly být vlhké či mastné.
    Na kopiích nešetříme. U nás se Vám nestane, že na kopii Vám budou chybět některé prvky, které na originálu jsou světlé jen proto, abychom ušetřili na barvách. Stojíme si za tím, že kopie by neměla být chabou náhražkou originálu, kde nesejde na tom, zda je vše na kopii viditelné.
    Kopírování ze svázaných listů (knihy, brožury atd.), zmačkaných, silných či znečištěných papírů je s příplatkem za každou kopírovanou stranu, jelikož tyto kopie je nutné provádět ručně na skle bez automatického podavače.
     Pro všechny naše zákazníky nabízíme partnerskou slevu 25% do autorizovaného eshopu adidas. Sleva se aktivuje při objednávce slevovým kódem SU471X20.
    Tiskem a kompletní přípravou projektové dokumentace se zabýváme již desítky let. Tiskneme maloformátové i velkoformátové zakázky. Naše zkušenosti znamenají důkladnou přípravu, rychlost a efektivitu. Přesvědčte se.


Hledáte vykonnébarevné multifunkčnízařízení?

    Společnost COPY STAR s.r.o. se úspěšně pohybuje na trhu již od roku 1997 a patří mezi certifikované ELITE partnery firmy KONICA MINOLTA. Jedinečnost COPY STAR s.r.o. spočívá v profesionálním a osobním přístupu k potřebám jednotlivého zákazníka a možnosti řešení speciálních požadavků.
    Pro osobní prezentaci nabízíme tisk a zhotovení všeho potřebného - od vizitek, samolepek, letáků až po brožury. Různé formáty, různé papíry, různé požadavky. To všechno zhotovíme k vaší plné spokojenosti.
    Vážení klienti, tento dokument obsahuje základní informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje. Byl připraven v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna
    Pro lepší přehled cen služeb kopírování a tisku Vašich dokumentů, jsme zjednodušili ceník všech služeb a služby co nejvíce sjednotili. Dodatečné služby jsou dle ceníku účtovány individuálně, dle charakteru zakázky. Kompletní ceník je k dispozici také na provozovně Chelčického 782/1, 130 00 Praha Žižkov.
    Odměňujeme naše zákazníky kvalitně pořízenými kopiemi, ale také naší vřelou a milou obsluhou. Zákazníci se zakázkou nad 100 Kč odměníme šálkem kávy či čaje, který si mohou vychutnat při čekání na zhotovení.


Hrnek s lžičkou, barevným vnitřkem hnědý

    Neřešíme, zda potřebujete okopírovat či vytisknout jednu stranu dokumentu do školy nebo třeba celý firemní archiv. Obsloužíme Vás stejně ochotně a při zachování stejné kvality pořízené kopie.
    Jakýkoli tisk do šíře 90 cm zhotovíme s radostí a rychlostí. Velkoformátové kopírování u nás opravdu kopírujeme. Neděláme velký sken a poté velký tisk. To znamená, že ušetříte.
    Jste firma, která tiskne textové dokumenty či stále potřebuje kopírovat? Napište nám, nabízíme individuální ceníky malým i velkým firmám dle odhadovaného měsíčního objemu.
    Zlacení je velmi unikátní prvek pro zkrášlení kopií a tiskovin. Je vhodné také pro ochranu tiskovin proti dalšímu kopírování jaké je potřeba např. u vstupenek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00