Jak na věc


copanky rasta nový jičín

          Užijte si krásné copánky!

    Pokud dodržíte stanovenou dobu nošení, vlasy jsou odpočinuté a zdravější. Pokud byste chtěly copánky hned, je možné naplést přímo v den sundání, vlasy to nepoškodí.
    Francouzské copánky se dají naplétat buď po celé hlavě,nebo jako cělenka,ta může být s konci rozpuštěnými,nebo konce je možné zaplést do copánků.Cena celá hlava kus 80,-Kč,čelenka konce rozpuštené kus 45,-Kč,čelenka konce zapletené do copánků 50,-Kč
    Zde najdete fotky mých prací během let...pokud vás zajímají šamanské copánky nebo corn-rows (francouzské), přejděte do dalších složek fotoalba.
    COPÁNKY se naplétají na vaše vlasy (již od 5 cm) pomocí kanekalonu. Barvu i délku si určujete vy sami. Copánky se nosí v rozmezí 3 – 6 měsíců. Velmi záleží na růstu vašich vlasů. Delší doba se nedoporučuje, protože se Vám mohou poškodit Vaše vlasy.(copánky vypadají stejně, ale odrosty se vám zacuchají a při vyčesání se potrhají).
    Pokud dodržíte stanovenou dobu nošení, vlasy jsou odpočinuté a zdravější. Pokud byste chtěly copánky hned, je možné naplést i v ten den po sundání, vlasy to nepoškodí.


Zvládnu si vybrat sama, nebo je lepší konzultace?

    Odpočiňte si od každodenního stresu a přijďte relaxovat do našeho studia. Hairex to je kadeřnictví a kosmetika Brno. Vychutnejte si nadstandartní přístup. V příjemném a prostorném prostředí našeho studia, si dejte kávu nebo čaj zdarma, případně jiné alko i nealko nápoje na baru. Ideální poloha širšího centra Brna, je snadno dostupná jak autem, tak i MHD. Pokud jste v našem kadeřnictví nebo kosmetice ještě nebyli, neváhejte a zastavte se. Těšíme se na Vás!
    Copánky vznikají naplétáním syntetických materiálů po pramíncích po celé délce vašich vlasů. Syntetické materiály lze vybrat z více odstínů, které lze mezi sebou míchat. Je tak možno docílit jak přirozeného, tak extravagantního vzhledu. Lze je plést v různých délkách a tloušťkách.
    COPÁNKY se naplétají na vaše vlasy (již od 10 cm) pomocí kanekalonu. Barvu i délku si určujete vy sami. Copánky se nosí v rozmezí 3 – 6 měsíců. Velmi záleží na růstu vašich vlasů. Delší doba se nedoporučuje, poškodí se vám vlasy.(copánky vypadají stejně, ale odrosty se vám zacuchají a při vyčesání se potrhají).
    Francouzské copánky se dají naplétat buď po celé hlavě, nebo jako cělenka, která může být s rozpuštěnými konci, nebo je možné konce zaplést do copánků. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00