Jak na věc


conor mcgregor vs khabib live vsechny přenosy

McGregor má problém: Svobodná matka po něm chce testy DNA!

    Conor McGregor se právě připravuje na nejočekávanější odvetu letošního roku s Natem Diazem. Po prvním zakopnutí v UFC se hodlá představit v nejlepší možné formě, kterou nyní již dolaďuje v Las Vegas. I přesto si však najde chvilku na návštěvy, zvláště pokud se jedná o jednoho z nejlépe placených sportovců na světě!
    Začíná z toho být pěkná fraška. Prezident UFC Dana White popřel, že by zařadil Conora McGregora zpět do UFC 200, kde se měl utkat s Natem Diazem. McGregor přitom v pondělí na svém twitteru napsal, že ho vedení vzalo na milost a zařadilo zpět na seznam do UFC 200.
    Spekulovalo se o tom už dlouho, ale teď to konečně vypadá, že k avizovanému střetnutí boxerského veterána Floyda Mayweathera a hvězdy UFC Conora McGregora opravdu dojde! A co víc, americký novinář Colin Crowherd dokonce prozradil, kdy se dva velikáni střetnou!
    Conor Mcgregor dostal v oktagonu naloženo. Khabib Nurmagomedov nedal Irovi moc šancí a energii si vybil po zápase ještě mimo klec. A i když padala rána za ranou, stihli bojovníci prohodit mezi sebou několik slov.


Zápas o titul má být brzy: Uražený Khabib to ale UFC komplikuje!

    Ještě nyní fanoušci UFC dospávají sobotní program s desítkou zápasů. Belfast i Sao Paulo se opravdu blýskly a místní atmosféra byla i přes obrazovky hmatatelná. I přesto, že ne všichni domácí favorité odešli z oktagonu vítězně, tak samotné výkony mnohdy zvedly diváky ze sedaček.
    Spekulacím kolem odvety mezi McGregorem a Diazem je pro dnešní den už pravděpodobně konec. Mediální houpačka mezi vedením UFC a irskou hvězdou je za námi. Důvodem je ohlášení nového hlavního zápasu, který dává jasně najevo: “Conore, v červenci s tebou nepočítáme!”.
    Conor McGregor nezažívá vůbec dobré období. Nedávno ho asociace UFC potrestala za hromadnou bitku, teď se objevila žena, která po něm chce testy otcovství.
    Konec spekulací? Uznávaný komentátor UFC Joe Rogan se prořekl a prozradil, s kým bude bojovat Conor McGregor! Zápas je už prý dohodnutý a čeká se jen na termín.
    Hromadná bitka po skončení vzájemného zápasu je přišla pěkně draho. Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor už znají tresty od Nevadské atletické komise za rvačku po říjnovém zápase a jedno je jasné. Minimálně do dubna je v kleci nikdo neuvidí.


Valentýn podle McGregora: Takhle jste irského rváče ještě neviděli!

    Letní galavečer UFC v Las Vegas možná zažije nejbohatší souboj všech dob. Podle britského deníku The Sun se totiž schyluje k bitvě Conora McGregora a Floyda Mayweathera! Toho prý pořádně nadzvedlo, když charismatický Ir prohlašoval, že svého amerického soka rozdrtí za 30 vteřin.
    Fanoušci ho znají jako potetovaného drsňáka, který by holýma rukama klidně skolil i slona. Irský zápasník Conor McGregor ale na svátek svatého Valentýna ukázal, že se stále za maskou rabiátat skrývá až po uši zamilovaný chlapec.
    Na UFC 200 Conor McGregor sice nebude, to ale neznamená, že by o něj nebyl zájem. Právě naopak. Zájemců jsou celé fronty, nechybí ani nabídka od našich severních sousedů. Ti mu za zápas nabízejí tři miliony dolarů!
    Hvězda světa bojových sportů Conor McGregor opět zaútočil na city svých fanoušků, když na svůj facebook i instagram vystavil sérii úchvatných fotografií se svým synem.
    Hvězda světa bojových sportů Conor McGregor opět zaútočil na city svých fanoušků, když na svůj facebook i instagram vystavil sérii úchvatných fotografií se svým synem. Jenže největší diskuse se stejně stočila na tetování v arabštině!


Conor McGregor k návratu: „Kde jste vzali 10 měsíců?“

    Když se naposledy objevil Khabib Nurmagomedov v oktagonu, byla to velká show. Aby také ne, když se proti sobě postavily dvě největší hvězdy UFC. Dagestánec tehdy porazil Conora McGregora a získal titul šampiona v lehké váze. Tím to ale neskončilo. Khabib vyvolal bitku v hledišti a dostal tvrdý trest. Kvůli němu se urazil a vzhledem k tomu, že UFC chce brzy další titulový zápas a situace se má tak, jak se má, vše se pořádně komplikuje.
    Nevadská atletická komise v úterý potrestala zápasníky Khabiba Nurmagomedova a Conora McGregora za jejich běsnění po galavečeru UFC 229. Právě tam se loni v říjnu utkali o titul šampiona lehké váhy. Zatímco horkokrevný Ir zůstal po verdiktu víceméně v klidu, Dagestánec trest ihned okomentoval a taky to pěkně schytal!
    Z poslední porážky s Khabibem Nurmagomedovem se irský frajer Conor McGregor už nejspíš definitivně oklepal a jeho instagram je opět plný potu a krve z tělocvičny. Jak to tak vypadá, podle nejnovějších informací by se McGregor mohl do třetice v oktagonu utkat s dobře známým Natem Diazem. Tihle dva mají totiž nevyřízené účty, protože z předchozích dvou střetnutí slavil každý z nich jednou a bilance je tak nerozhodná.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00