Jak na věc


colorado kabáti akordy

Šedý podlahový Bachl EXTRAPOR 150

    Řadu Colorado vyrábíme standartně v provedení s povrchovou úpravou chrom. Na přání zákazníků ji vyrábíme i v provedení s povrchovou úpravou černá matná/chrom nebo bílá lesklá/chrom.
    Řada Colorado svou hladkou linií těla určuje nový směr moderního designu vodovodních baterií. Nástěnné baterie Colorado nabízíme nejen v rozteč 150mm, ale i v rozteč 100mm, která vám umožní moderní vzhled nejen Vaší koupelny, ale i kuchyně ve starší zástavbě, bez nutné přestavby vodovodního řádu. Kvalitní zpracování těla baterie garantujeme zárukou 10 let na jeho pevnost, 6let na povrchovou úpravu a 6 let na keramickou kartuši o průměru 35mm. Díky atraktivní ceně je řada Colorado dostupná pro každého zákazníka.


Vodovodní baterie vanová COLORADO CO154.5/2

    Šedý fasádní polystyren se používá pro efektivnější zateplení domu ( o cca 20% ) při zachování stejné síly izolace jako u klasického bílého polysytyrenu EPS 70F. Jak je dosaženo této efektivnosti při zateplení šedým polystyrenem? Desky šedého polystyrenu obsahují nanočástice grafitu, který odráží teplo zpět k jeho zdroji a tak zvyšuje izolační účinek. Desky šedého polystyrenu jsou určeny zejména pro vnější tepelně izolační systémy. Vzhledem k výbornému součiniteli tepelné vodivosti tohoto šedého polystyrenu 0,032 W/mK se šedý polystyren řadí k polystyrenovým izolacím s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Šedý polystyren je vhodný nejen pro dodatečné zateplení starších domů, ale je doporučován i pro zateplení pasivních a nízkoenergetiských domů kontaktním zateplením.
    Šedý fasádní polystyren se používá pro efektivnější zateplení domu ( o cca 20% ) při zachování stejné síly izolace jako u klasického bílého polysytyrenu EPS 70F. Jak je dosaženo této efektivnosti při zateplení šedým polystyrenem? Desky šedého polystyrenu obsahují nanočástice grafitu, který odráží teplo zpět k jeho zdroji a tak zvyšuje izolační účinek. Desky šedého polystyrenu jsou určeny zejména pro vnější tepelně izolační systémy. Vzhledem k výbornému součiniteli tepelné vodivosti toh...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00