Jak na věc


colafit

I děti mají své vlastní kostičky…

    APOTEX ČR byl založen v roce 1992 a je nejstarší evropskou pobočkou největší kanadské farmaceutické společnosti. Dnes je desátou největší společností na českém generickém trhu (prosinec 2015). Nabízí okolo 60 registrovaných generických přípravků v přibližně 170 variantách balení. Zaměřuje se zejména na oblast všeobecné medicíny, kardiologie, revmatologie, psychiatrie, neurologie, urologie, onkologie a oftalmologie. Kromě léčiv na předpis nabízí široké portfolio volně prodejných léků a doplňků stravy. Od roku 2015 spolupracuje s německou farmaceutickou společností Krewel Meuselbach a českou společností DCM Collagen, s.r.o vyrábějící přípravky značky Colafit. Portfolio dále doplňují zdravotnické prostředky, zejména unikátní gel na krytí a hojení ran HemaGel.
    Balení určené dětem - lyofilizovaný kolagen v měkkých kostičkách s jahodovou příchutí a extraktem z růže šípkové pro udržení normálního stavu kloubů, které si díky své formě i chuti oblíbí.
    Prémiové balení, které obsahuje kombinaci 60 kostiček Colafitu a 60 tablet vitaminu C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky ale i pokožky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00