Jak na věc


cizinecká policie praha chodov

Cizinecká Legie – nejžádanější rady

    Hned po té lze bez smutnu a bez výčitek zvednout zase nový kámen. Kamenů je vždycky dost. Jsou levné, anonymní a nahraditelné. Z takových kamenů jsou vystavěny dějiny.
    Žoldák je jako kámen!! Kámen který lze uchopit, vrhnout a sledovat, jakou v cíli nadělá škodu. Kámen, který lze vrhat znovu a znovu na stále nové cíle.
    Zdravím, navštívil jsem vcelku zajímavé stránky Specnaz.cz ale v sekci věnované LEF jsem slušně řečeno upadal do rozpaků. Měl jsem dokonce pocit, že pro většinu ,,zasvěcených,, existuje légion étrangére od roku 1990 a tím to končí. Rád bych proto upozornil, že ta skutečná, bojová legie právě timto datem v podstatě skončila a francouzkým návratem do Pokračování…
    "...pravda, čest a morálka jsou sice důležité životní hodnoty, ale k jejich uplatňování nejste rozhodně povinováni každému na světě…ani každému ve vašem městě a bydlišti.
    Až přijde jeho čas bývá mu osudem puknout a rozdrolit se po nárazu na něco mnohem tvrdšího, případně tiše zapadnout v tom nejtemnějším koutě vzdáleného bojiště.


Zkušenost čtenáře z příjímacího řízení do Cizinecké Legie

     Ahoj, Před chvili jsem docetl tve poznatky v článku o vstupu do Legie a musim jen souhlasit. Ja se vydal do Strasburgu a tam jsem neprosel lekarskou prohlídkou jelikoz mam  196.cm a vaha 115.kg nezahjimnalo je ze jsem byvali vojak z povolani a byl jsem v misich jak v UN v Jugine tak i v IFOR v Bosne a musel jsem odejit Pokračování…
    Toto není soubor oficiálních informací pro vstup do Cizinecké Legie. Informace pro uchazeče najdete na oficiálních náborových stránkách LE: www.legion-recrute.fr/cz/ Zkusil jsem dát dohromady nejdiskutovanější otázky a vyvrátit pár dlouholetých nesmyslů. První návod sloužil spíš pro první dny vašeho pobytu v LE. Tento druhý návod by vám kromě rad pro vstup měl pomoct rozhodnout se, Pokračování…
    Pro ty z vás, co jsou pevně rozhodnutí, tu mám pár postřehů, který podstatně ulehčí vaše rozhodnutí vstoupit do CL (nebo se na to vykašlat). Je to delší, ale vím zcela jistě, že ten kdo se legionářem chce stát, si to přečte až do konce. Na konci pak budete pevně rozhodnutý vstoupit (nebo nevstoupit) a budete mít základní znalosti, které vám podstatně ulehčí minimálně prvních pár týdnů vašeho angažmá v Legii.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00