Jak na věc


citronové tyčinky

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Suroviny Citronová kůra, Cukr moučkový, Hřebíček mletý, Skořice mletá, Vejce slepičí, Citronová šťáva, Cukr moučkový, Vaječný bílek slepičí mají zadané všechny známé hodnoty.
    Na pracovní desce těsto rozválíme na plát silný asi 1cm. Nakrájíme z něj tyčinky, které pečeme na plechu vyloženém pečicím papírem ve středně vyhřáté troubě asi 10 minut.
     Na pracovní desce těsto rozválíme na plát silný asi 1cm. Nakrájíme z něj tyčinky, které pečeme na plechu vyloženém pečicím papírem ve středně vyhřáté troubě asi 10 minut.
    PJ therapeutic Piotr Jaworski ul. Chodkiewicza 5 43-600 Jaworzno, POLSKANapište nám: pjtherapeutic2@gmail.comVšechny texty a obrázky na tomto webu jsou chráněny autorským právem. Kopírování jen se souhlasem autora.
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    - kyselé tyčinky slouží k určení správného místa pro výslovnost uvnitř úst; děti je milují, používají také při terapii afázie;


Silvestrovské pohoštění trochu jinak - připravte si crostini!

    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href= title=> <abbr title=> <acronym title=> <b> <blockquote cite=> <cite> <code> <del datetime=> <em> <i> <q cite=> <strike> <strong>
    V mouce rozdrobíme máslo, rozmícháme s cukrem, strouhanou citronovou kůrou, mletou skořici, tlučeným hřebíčkem, celým vejcem a vypracujeme těsto. Na pomoučeném vále rozválíme asi na sílu prstu. Těsto pokrájíme na tyčinky a ukládáme je na slabě vymaštěný plech. Tyčinky upečeme, necháme vychladnout a polijeme citronovou polevou (str. 23).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00