Jak na věc


cinemacity brno program

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    AKTUÁLNĚ – SOUTĚŽ CINEMIX: V letních měsících roku 2015 je v CinemaCity Brno každá vstupenka výherní! V soutěži CINEMIX se hraje o více než 300 000 výher. Hlavní výhrou je nový SEAT Ibiza, skútr Kymco Super, dále kola Author Stratos, fotoaparáty Nikon Coolpix, zpáteční letenky na Maltu, zájezd pro 2 osoby na Maltu, balíčky elektronických časopisů Publero, také popcorny, vstupenky i další slevy od Cinema City. Zajít na film se proto nyní vyplatí více než dříve! Více informací najdete na www.cinemix.cz.
    Druhým multikinem CinemaCity Brno je Velký Špalíček.  Po rekonstrukci v roce 2014 je jedním z nejmodernějších multiplexů v ČR. Kino je využívání i pro pořádání slavnostních premiér a dalších kulturních akcí. 7 kinosálů, kapacita 1398 míst. Návštěvníkům je k dispozici kavárna s širokým výběrem káv a jiných nápojů.
    Je možno platit platebními kartami (VISA, MasterCard, Dinners Club, American Express) i stravenkami Sodexho (občerstvení, vstupenky) a Edenred (dříve Accor, vstupenky).
    Návštěvníci kina mohou využít některého z 10 plně klimatizovaných sálů – ty dohromady pojmou až 2248 diváků! Dalších 20 míst je vyhrazeno pro zákazníky na invalidním vozíku. Všude v kině je bezbariérový přístup. V moderních prostorách ve foyer si diváci vyberou z pestré nabídky barového menu – křupavý popcorn, ledové nápoje a nechybí ani jiné sladkosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00