Jak na věc


chodíte doma nazí

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Doma s partnerem se moc neoblékám, ale obvykle mám na sobě alespoň nějaké triko apod. , ne snad kvůli studu, ale nemám ráda "holé záda", je mi pak nějak víc zima.
    Je to pořád se opakující kolečko. Někdo zadá téma, jiný ho okomentuje a následně sa na komentujícího spustí lavina nejen kritiky (o tu by tak nešlo) ale urážek, nadávek a výčitek a to stále od těch samých lidí. A pokračuje to na chatu, kde už to opravdu s výběrem urážlivých slov několikrát přehnali.  
    Helane, delej si co chces. Ale ja osobne bych zrovna tak, jako bych nenosila cizi spodni pradlo, nepouzivala cizi rucnik nebo zubni kartacek, bych si nesedala na sedacku naha! Proste se mi to ekluje! Ale pripoustim, ze muzi a zeny maji v tomto ohledu jiny nazor.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Podivam se na tema z trochu jine stranky: Pro me je to  treba dukaz, ze lidi nemusi setrit energii!! Kdyby meli tepelne regulatory a museli si kazdy zaplatit, co protopi, lecktery by si radeji vzal svetr, ne-li kozisek. Kdykoliv prijdu v Praze do nejakeho panelakoveho bytu, vsichni jsou v trenyrkach ale topeni nestahnou. Pokud by me hostitel prijal nahaty, asi bych si u nej odmitla nekam sednout, o ev. nabizenem kafi ani nemluve. Kdovi, kde se predtim drbal? !!
    Nechodím, je mi pořád zima. Ale když jdu třeba ze sprchy, tak klidně. Děcka nás nahé viděly opakovaně, a dost často z nich vylezla nějaká věta, která nejde publikovat  ). Nahota podle mě patří do soukromí, producírovat se před někým, kdo to nemá rád, to ne. Tím nenamítám nic proti nudapláži.
    Obavam se, ze nahaci vubec neresi praktickou stranku veci. Jde jim spis o provokaci nebo producirovani se. Mne osobne by vadilo, kdyby si mi nahac sedl na kreslo, uz jenom z hygienickych duvodu!! Asi jsem nejaka divna, ale mne vadi i kdyz si nekdo v lete sedne do auta bez tricka. Vsechen pot se vsakne do sedacky. Kdo to ma pak cistit? Venku na nudisticke plazi je to neco jineho. Ale at si dela kazdy, co chce, jen u me doma to byt nemusi


Chodíte na nějaké zábavné kurzy?

    Nahota vyjadřuje jakousi bezbrannost. Dítě je nahé, nestydí se, neuvědomuje si svou nahotu. Je bezbranné, ale jisté v náruči a blízkosti svých rodičů. Ve stáří a v bezmocnosti je také nahota, kdy musíme své rodiče vykoupat, popřípadě přebalit. Ale rodiče, přesto že jsou bezbranní ve své nahotě, cití se v bezpečí u svých dětí. Mělo by to tak být v obou případech. Pak je nahota mezi partnery, kdy před sebou nahotu neskrývají, jsou jedno tělo, pak nechápu, proč před sebou skrývají PC nebo mobil. Ale mezi cizími lidmi se nahota jaksi nehodí. Ono totiž i to oblečení o nás kolikrát vypovídá. A už dost filosofování.
    Doma chodím nahatej poměrně často, před přítelkyní, občas bývám nahatej i když přijde na návštěvu kamarád. Někdy se stane, že některý den o víkendu nevyjdu z domu, to jsem pak nahatej třeba celej den. Nahota je mi pohodlná a příjemná. Mám celkem dobrou postavu, takže to není ani odpudivý na pohled.
    Navíc, já nesmím otevřít ani v kalhotkách, pan domácí by mne přetrh, už vidím, jak se tedy producíruji jen tak před nějakým maníkem...  to by ho trefil šlak.
    Dříve bylo terno servírka nahoře bez nebo myčka aut s nahými slečnami. To nikomu nevadilo, ale to, že si v soukrom dělá co chce, to nás otravuje . Zvláštní.
    Jinak mi nahota nevadí, chodím na nudistické pláže, ale nějaké producírování doma je taky nesmysl. Vylezu ze sprchy, pokud mám pyžamo na druhým konci bytu, a blbeček jsem si ho nepřipravila, tak si pro něj dojdu, ale jinak je mi spíš zima. Taky máme kožené sedačky, takže sedět nahá na kožené sedačce- v létě se přilepím a v zimě mi bude chladno.


Diskuze : Záliby : Šikovné ruce

    Už je sice toto téma mrtvé, ale napsat to mohu, né? Nahota je pro mne něco naprosto normálního. Od mala jsem se cítil nahý lépe, než oblečený. Vyrůstal jsem však v puritánské rodině a příležitostí, jak být nahý moc nebylo. Ale jakmile naši odešli třeba do divadla, hned jsem byl nahý. To samé u babičky na venkově. Na dvorku mne nikdo neviděl a já byl nahý stále. Prostě nahotu vnímám jako absulutně přirozenou. Jsem inteligentní vzdělaný člověk. Vím, že jsou na nahotu různé pohledy. Nemohu být nahý úplně všude, i když bych moc chtěl. Člověk musí vědět, kdy být nahý může a kdy ne. Hygienické návyky "naháčů" musí být tomuto stylu života přizpůsobené. Takže se například já myji nebo sprchuji po každém použití toalety. A když není voda, jsou vlhčené ubrousky. Nahota také není nutně spojena s předváděním se. Já sám nejsem žádný svalnatý hubený atlet. Jenom se prostě cítím bez oděvu opravdu v pohodě. No a k tématu. Jak se říká: nedělej ostatním to, co nechceš aby dělali oni tobě. Pokud bych ted
    jo jo doma chodim nahatej když neni zima  je to jenom o studu žiju s babičkou dedou mamkou a chodime nahaty ani před navštevou mi to neni blby když se to člověku nelibi tak at ke mne neleze 
    vystavovat svoji fotku na netu nebo chodit pred navstevou nahaty neni soukromi, at si klidne strci pero do trouby, vyfoti se u toho a fotku da na net, ale na stranky kde se to tak nejak ceka, ne tady
    Dovoluji si upozornit, že v jednom tématu lze psát reakce pouze pod jednou přezdívkou z jednoho počítače. V opačném případě jsou porušena pravidla webu bod č. 5.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00