Jak na věc


chodíte doma nazí

Chodíte na nějaké zábavné kurzy?

    este par x nekdo upravi tu fotku a bude videt jenom kuchyn, takova fotka fakt patri k tematu domaci nahota   v nekterych pripadech je nahota i v hlave
    Doma chodím nahatej poměrně často, před přítelkyní, občas bývám nahatej i když přijde na návštěvu kamarád. Někdy se stane, že některý den o víkendu nevyjdu z domu, to jsem pak nahatej třeba celej den. Nahota je mi pohodlná a příjemná. Mám celkem dobrou postavu, takže to není ani odpudivý na pohled.
    Dětem je 5 - 8 let (vnoučatům). Praxe je, že kvůli psovi vstávám v 6 hodin. V ložnici odložím tričko (spím jen v tričku), vezmu si oblečení na den a jdu nahý do koupelny. Provedu hygienu a uvolním koupelnu. V předsíni se pak obleču. Vezmu psa a jdeme ven. Ráno jsem tedy nahý 10 -15 minut. Dcera ani vnoučata mně tedy zahlídno málokdy. Večer odcházím do koupelny, kde se svléknu. Po hygieně si v předsíni beru tričko na spaní a tady mně mohou všichni vidět tak max. 10 minut. A to jen tehdy, pokud jsou u nás na návštěvě s přespáním. Oni s námi nebydlí. Delší producírování nahého mne mohou vidět v létě, kdy se jdu častěji sprchovat.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Jinak mi nahota nevadí, chodím na nudistické pláže, ale nějaké producírování doma je taky nesmysl. Vylezu ze sprchy, pokud mám pyžamo na druhým konci bytu, a blbeček jsem si ho nepřipravila, tak si pro něj dojdu, ale jinak je mi spíš zima. Taky máme kožené sedačky, takže sedět nahá na kožené sedačce- v létě se přilepím a v zimě mi bude chladno.
    Doma s partnerem se moc neoblékám, ale obvykle mám na sobě alespoň nějaké triko apod. , ne snad kvůli studu, ale nemám ráda "holé záda", je mi pak nějak víc zima.
    Navíc, já nesmím otevřít ani v kalhotkách, pan domácí by mne přetrh, už vidím, jak se tedy producíruji jen tak před nějakým maníkem...  to by ho trefil šlak.
    Já doma taky někdy chodím nahatý, ale jen před ženou, mylý je ještě malý. Před rodičema už ne, ale když jsem byl dítě, tak jsme chodili na nuda pláž, takže tam jsme byli nahatí a to si to pamatuju, takže mě bylo okolo 13-14 let.
    Je to pořád se opakující kolečko. Někdo zadá téma, jiný ho okomentuje a následně sa na komentujícího spustí lavina nejen kritiky (o tu by tak nešlo) ale urážek, nadávek a výčitek a to stále od těch samých lidí. A pokračuje to na chatu, kde už to opravdu s výběrem urážlivých slov několikrát přehnali.  


Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    jo jo doma chodim nahatej když neni zima  je to jenom o studu žiju s babičkou dedou mamkou a chodime nahaty ani před navštevou mi to neni blby když se to člověku nelibi tak at ke mne neleze 
    Dříve bylo terno servírka nahoře bez nebo myčka aut s nahými slečnami. To nikomu nevadilo, ale to, že si v soukrom dělá co chce, to nás otravuje . Zvláštní.
    Ja aj s manželkou chodíme doma nahý, naše deti to berú ako niečo prirodzené. Čo sa týka návševy, tu moja manželka pociťuje nutnosť dať na seba aspoň plavky. Mne to u určitých ľudí, ako sú moji kamaráti, brat, svokor, švagor a podobne, nerobí žiaden poblém byť nahý. Cítim sa úplne normálne.
    Že bych chodila přímo nahá po bytě jako že přijedu z práce a vysleču se tak to nee. ale třeba když jdu ze sprchy tak ano, kolikrát si lehnu na gauč a užívám si ještě to teplo té vody ale pak přes sebe hodím župan. jinak nahá spím, takže ráno někdy jsem nahá než se obleču do domácího
    Pokud by ona návštěva byla ti samí lidé, se kterými bych se třeba chodila koupat na nuda pláž, nebylo by to i tak pro mne to samý, kdyby přišli na kafe a já je obsluhovala  "na Evu". Si nějak neumím představit.


Diskuze : Záliby : Šikovné ruce

    Nechodím, je mi pořád zima. Ale když jdu třeba ze sprchy, tak klidně. Děcka nás nahé viděly opakovaně, a dost často z nich vylezla nějaká věta, která nejde publikovat  ). Nahota podle mě patří do soukromí, producírovat se před někým, kdo to nemá rád, to ne. Tím nenamítám nic proti nudapláži.
    Helane, delej si co chces. Ale ja osobne bych zrovna tak, jako bych nenosila cizi spodni pradlo, nepouzivala cizi rucnik nebo zubni kartacek, bych si nesedala na sedacku naha! Proste se mi to ekluje! Ale pripoustim, ze muzi a zeny maji v tomto ohledu jiny nazor.
    vystavovat svoji fotku na netu nebo chodit pred navstevou nahaty neni soukromi, at si klidne strci pero do trouby, vyfoti se u toho a fotku da na net, ale na stranky kde se to tak nejak ceka, ne tady


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00