Jak na věc


chlumský roztok

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie

     Jaderské moře, Jadran - Adriatické moře - vedlejší moře Středozemního moře mezi Apeninským a Balkánským poloostrovem, asi 132 000 km2. Sev. část je mělká (do 200 m), již. hluboká až 1 589 m. Teplota povrchové vody v létě je 24 - 26°C, slanost 30-38,5 promile. Při dalmatském pobřeží četné ostrovy (Rab, Pag, Korčula, Mljet). V zimě vane nad mořem…
    Dobrý den, prosím o radu - již před 2,5 týdny mi byl vytržen zub a následně se v něm po 2 dnech vytvořilo suché lůžko. Od té doby chodím každý den na výměnu drenu (tzn. již skoro 14 dní) a paní doktorka do rány po zubu aplikuje dren s Chlumského roztokem. Před týdnem jsem zjistila, že jsem těhotná a paní doktorku jsem o tom informovala. Rána se bohužel stále nehojí a já se bojím následku dlouhodobé aplikace drenu s Chlumského roztokem, který stále cítím v ústech a dle mého názoru i polykám. Prosím o informaci, zda se nemám obávat či zda požádat paní doktorku o jinou variantu drenu. Předem děkuji za odpověď.
    Zevní použití Chlumského roztoku při ošetření ran v ústní dutině krátkodobě nevadí, teoreticky polknuté množství je minimální. Pokud se defekt déle nehojí, je vhodné změnit léčbu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00