Jak na věc


charitativní koncert 2018 obecní dům praha program

Rodina Indrákových. Čtyři děti, láska, štěstí.

    Projektu se mohou zúčastnit pouze žáci základních škol a studenti prezenční formy středních škol v České republice. Každý čtenář bude zařazen do jedné z kategorií:
    Charitativní bazárek Lenky Kántorové, která se srdcem na pravém místě dlouhodobě podporuje děti se speciálními potřebami, se po loňské zdařilé premiéře uskutečnil opět v inspirativním obchůdku Cool&Smart. Lenka, která má obdivuhodný talent vdechnout stylovým módním kouskům druhý život, prezentovala i novou kolekci, a tak si přišli na své všichni návštěvníci. Ve vánočně laděných prostorách se společně s nadšením Lenky i Veroniky, jež se po celou dobu všem návštěvníkům ochotně věnovaly a připravily vánoční pohoštění, nesla hřejivá atmosféra umocněná touhou pomoci dětem a mladistvým se zdravotním postižením.


VÝTĚŽEK Z CHARITATIVNÍCH AUKCÍ POMŮŽE ŠKOLÁKŮM

    Za spolek Vojtěška, nadšeného partnera benefičního bazárku, i rodiče obdarovaných dětí, velmi děkuji Lence, která se svými blízkými celou akci již poněkolikáté zorganizovala a motivovala klienty obchůdku Cool&Smart k nákupu. To, co bychom si všichni přáli pro naše děti, si bohužel koupit nemůžeme, ale rádi jim poskytneme cokoliv, co jim jejich život zpříjemní a usnadní. Jako maminka i jako předsedkyně spolku Vojtěška vím, že provází-li nás na naší cestě pomoci našim drahým dětem lidé jako je Lenka, je to i pro nás pečující velmi krásný pocit, kdy se finanční dar nestává jen prostředkem k zakoupení nové pomůcky či aktivity pro naše milované, ale i motivací pro další péči o to nejdražší, co máme.
    Kredit 50 korun, který je odměnou za úspěšně splněný test, je možné převést na vybranou charitativní aktivitu. Na charitativní projekt se přepíše celý kredit 50 korun. Čtenář však může nasbírat více kreditu splněním dalších testů a celý objem kreditů pak může libovolně rozdělit mezi charity nebo věnovat veškerý kredit jedné charitě.
    Čtenáři mohou získat odměnu pouze za úspěšně splněné testy knih, zařazených do své kategorie nebo z kategorie o jednu úroveň vyšší. Čtenáři z nejvyšší kategorie pro střední školy pak mají k dispozici pouze svou kategorii a žádnou další.
    Na každý test je časový limit 5 minut. Každou knihu je možné testovat pouze třikrát. Po třetím neúspěšném pokusu se test zablokuje, a čtenář se k němu může vrátit až za týden, kdy se odblokuje.


NADAČNÍ VYHLEDÁVAČ - Najděte si svou nadaci/nadační fond

    Ve prospěch Evičky, Jitušky, Adélky, Míši, Jakuba a Vojty se vybralo krásných 30.000,- Kč. Každý z nich tak dostane darem 5.000,- Kč, které budou příspěvkem na speciální tříkolku Loped pro Adélku, speciální postel pro Jitušku, neurorehabilitační program KlimTherapy pro Evičku, zimní fusak na míru a další příslušenství k Míšovu vozíčku, mobil se softwarem pro nevidomé pro Jakuba a multifunkční kompenzační pomůcku Baffin Trio pro Vojtu.
    Úspěšný je pouze takový test, u kterého byly zodpovězeny všechny odpovědi správně. Po úspěšném testu již nelze test opakovat. Za každý úspěšně splněný test čtenář získá kredit 50 korun.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00