Jak na věc


chaloupka z perníku šablona

Charakteristika velké chaloupky

    Dominantním prvkem interiérů je kvalitní smrkové dřevo. Rodiče jistě ocení prostornou travnatou zahradu, která je kvalitně oplocená a nachází se v ní i malé dětské hřiště se skluzavkou a dvěma houpačkami.
    Pamatujete, jak jste u babičky za oknem obdivovali chaloupku s postavičkami, ohlašujícími počasí? Barometr, který jako by vypadl z dob minulého století, nabývá v posledních letech na nové popularitě. Chaloupka, jako kvalitní meteorologická měřící stanice pro atmosférický tlak, která předpoví počasí na následující hodiny, bude bavit vás i vaše děti. Nechte se překvapit, jestli se na zápraží domečku ukáže panenka a bude krásný den nebo vyleze panáček a ohlásí pochmurno a deštivo.
    Hosté mají k dispozici saunu, nadstandardně prostornou obývací místnost s kachlovými kamny s pecí propojenou s kuchyňským koutem, moderní ložnice vybavené dřevěným nábytkem a blackout závěsy, terasu s venkovním posezením a grilovacím domkem Kota, která slouží ke grilování v jakémkoliv počasí a přináší nezapomenutelnou atmosféru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00