Jak na věc


cesty ke štěstí muzikál

Veranda Hotel & Spa 3* superior

     Menu ÚvodPlánování svatbyJdu na svatbuDodavateléSvatební magazínSvatební cestaSvatební dary E - shop Svatební cesta8Sdílení Sdílet s přáteli Sdílet Připnout Vytisknout Poslat e-mailem8Sdílení Skončilo několik týdnů zařizování, vybírání a organizování spojené s vaší svatbou. Všechna vynaložená snaha sice byla korunována tím úžasným okamžikem, kdy jste si navzájem řekli své ANO a započali společnou cestu životem, přesto byste určitě rádi oslavili nový začátek života několika dny či týdny sami ve dvou, někde mimo všechny každodenní starosti. Je čas vyrazit na svatební cestu!
    Na druhou stranu si můžete zajistit jen ubytování na prvních několik dní a další veškeré plány nechat až na momentálním a spontánním rozhodnutí – můžete se tak nechat každý den příjemně překvapovat, kam zrovna dorazíte, jaká místa navštívíte a jaké společné zážitky prožijete.
    Na to musíte myslet opravdu několik měsíců dopředu a buď si termín svatby posunout podle vhodného termínu pro svatební cestu nebo odložte samotnou svatební cestu.
    Určitě si budete chtít pár dní po svatbě oddychnout, a ne hned myslet na balení a další starosti spojené se svatební cestou. Neodkládejte ale cestu však moc dlouho, přece jen se jedná o pomyslnou třešničku na dortu, kterou zakončíte celý svatební proces.
    Navíc už i u nás je běžné, že větší horské chaty nabízejí zajímavou nabídku wellness vyžití. Můžete tak spojit dlouhé celodenní výlety a příjemné večery zakončené romantickým odpočinkem ve vířivce, v sauně nebo ve vaně při svíčkách.


Mauricius - Heritage Le Telfair 6*

    Jste-li spíše příznivci odpočinku, sladkého nicnedělání a rádi se necháte opečovávat, zamíříte nejspíš někam k moři nebo do některého z wellness resortů. Dobrodružné povahy ale nejspíše neodolají a využijí této výjimečné události ke splnění si některého ze svých snů a vyrazí do některé své vysněné destinace.
    V létě je v některých městech vedro k nevydržení, v Benátkách vás zase může odrazovat všudypřítomný zápach z okolních kanálů.Spočítejte si cenu svatební cesty Kdy se začít na připravovat na cestu?Pokud se chystáte na svatební cestu u nás nebo po Evropě, nic se nestane, pokud začnete zařizovat vše nezbytné jen několik týdnů dopředu, ne-li na poslední chvíli, obzvlášť pokud se jedná o cestu v rámci Evropské unie.
    Můžete tak podle chuti navštívit různá místa, vylodit se na různých místech a užít si romantickou večeři nebo nezapomenutelný výlet. Tento druh cestování přeci zážitky přímo srší.Bělostné pláže, průzračná voda, to je exotická svatební cesta
    Další zajímavou nabídkou, kterou je třeba zvážit, je například možnost novomanželské slevy na dovolenou, kterou nabízí porovnávač cen zájezdů – Invia.cz.


Mauricius - Sofitel L'Impérial 6*

    Pro ty, kdo dávají přednost sluníčku a relaxaci u moře, dokáže i Evropa nabídnout širokou škálu letovisek od těch nejskromnějších až po ty nejluxusnější. A pro ty, kteří raději ode všeho trochu, jsou tu nádherné kouty přírody a scenérie, které dodají vaší svatební cestě tu správnou atmosféru.
    Zažili jste už někdy zánět močových cest? Pak si jistě pamatujete na tu nežádoucí bolest. Ve chvíli, kdy se objeví, vám poskytnou první pomoc námi nabízené přípravky. Ty většinou vychází z přírody a nejčastěji obsahují Brusinky. Ty působí na močové cesty velice blahodárně.
    Při plánování či přímo při objednávání líbánek doporučujeme využít nabídek first minute nebo last minute zájezdů, kdy můžete ušetřit jednotky až desítky tisíc, které můžete využít například na pokrytí výdajů v místě dovolené.


Jak postupovat při výběru svatební cesty?

    Co se týče ročního období, které je k absolvování svatební cesty nejlepší, toto nelze určit jednoznačně. Záleží totiž na oblasti, a hlavně na ročním období, které panuje v cílové destinaci. V době, kdy u nás probíhají zimní měsíce, je vhodné vyrazit například do Jižní Ameriky nebo do Asie, kde je počasí o poznání příjemnější, jelikož zde probíhá astronomické léto. Naopak v našich jarních a letních měsících se v těchto oblastech můžete setkat s obdobími dešťů a hurikánů – cesty v tomto období rozhodně nedoporučujeme.
    Cílem vaší cesty může být místo, které je pro vás nějakým způsobem významné, např. kde jste se seznámili, kde jste byli na první společné dovolené nebo kde byla vyslovena ona žádost o ruku. Možností je spousta.
    Láká vás naopak exotika? Přeci jen svatba a svatební cesta bývá zpravidla jednou za život, tak proč si nedopřát opravdu něco mimořádného? Celý svět je tu od toho, aby vám nabídl zajímavé zážitky a uspokojil tak vaši touhu užít si kouzelné chvíle podle vašich představ.Kdy jet na svatební cestu?Líbánky u moře
    Někteří naopak raději zamíří do měst, kde si při nekonečných toulkách ulicemi užijí kulturu, historii či gastronomii, i v tomto případě je studnice možností v ČR téměř nevyčerpatelná a zajímavých míst objevíte bezpočet.
    Pokud plánujete cestu do některých jižních koutů Evropy a vašim hlavním cílem jsou města a památky, směřujte svoje líbánky spíše na jarní měsíce (duben a květen), kdy v těchto oblastech panují příjemné teploty okolo 20° C.


Mauricius - Westin Turtle Bay 5*

    Pokud nechcete na svatební cestu vynakládat finance vlastní, můžete, stejně jako většina dalších novomanželských párů, požádat své svatební hosty o finanční dar, a to místo darů hmotných.
    Prohlédnout zájezdy Jak postupovat při výběru svatební cesty?Určitě jste během všech svatebních příprav mluvili i o svatební cestě. Stejně jako u svatby samotné, je důležité, abyste se na cíli svých líbánek shodli nebo abyste zvolili vhodný kompromis. Svatební cesta pro vás může být symbolická, odpočinková a relaxační nebo veskrze dobrodružná plná nevšedních zážitků. Záleží jen a jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.
    Vybrat svatební cestu 8Sdílení Sdílet s přáteli Sdílet Připnout Vytisknout Poslat e-mailem8Sdílení Svatební cesta5 (100%) 7Užitečné informace ÚvodPlánování svatbyJdu na svatbuDodavateléSvatební magazínSvatební cestaSvatební daryKontaktujte nás KontaktInzerceSledujte násSledujte naše novinky a sdílejte obsah pomocí hashtagu #svatebniasistentka
    Jak říká klasik: „všude dobře, doma nejlíp.“ Proč ne, v Čechách je spousta krásných míst, kam můžete vyrazit. Nabízejí se třeba hory, kde se v krásné přírodě schováte před davy lidí a budete mít prostor užít si sami sebe.


Kdy se začít na připravovat na cestu?

    V Evropě je řada měst přímo vyhlášených, jako města pro zamilované (Benátky, Paříž, Řím). Ta vám jistě zaručí nezapomenutelné romantické zážitky a krásné společné chvíle.
    Potřebujete vymyslet místa, kam byste se rádi podívali, měli byste mít zajištěno ubytování a všechny další potřebné věci, takže počítejte, že budete muset plánování určitý čas obětovat.
    Tak či tak, líbánky v Čechách mají, kromě společného jazyka, nespornou výhodu a tou je možnost každoročního opakování svatební cesty například v rámci oslav výročí svatby. Většina z vás si ale nejspíš bude chtít dopřát dovolenou dále od domova.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00