Jak na věc


ceske hory kamery

OBRAZEM: 2. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur ...

    Zadejte název turnaje nebo jeho část a zobrazí se Vám přímo daný turnaj nebo seznam relevantních turnajů.
    13.07.2019 | Vítězný závěr mají za sebou mužský a chlapecký tým na mistrovství Evropy družstev. Muži vítězstvím nad Slovinskem (3:2) trochu zmírnili zklamáním ze sestupu do Divize 2 a obsadili 15. místo, dorostenci po výhře nad Nizozemskem (4,5:0,5) obsadili berou 11.
    12.06.2019 | Do Women's Golf Day se zapojily desítky hřišť po celé republice. Řada žen si nenechala ujít tuto příležitost také v Grund Resort Golf and Ski Mladé Buky.
    18.06.2019 | SE ŠKOLOU NA GOLF - Projekt ČGF děti baví a počet zapojených škol se stále rozrůstá. Také účast na letošním turnaji základních škol v Golf & Ski Resortu Mladé Buky si jeho účastníci užívali.
    První letošní šampionát žáků a kadetů máme za sebou, během prázdnin se budou hrát i další mistrovství ČR na rány. Uzávěrka přihlášek na mezinárodní šampionát midů byla posunuta na 15. července.


ME družstev: Muži i dorostenci na závěr vyhráli

    11.07.2019 | Čtvrté dějství má za sebou série GPA Czech MID&Senior Tour. V ženských kategoriích v Black Bridge Golf Resortu ovládly pořadí tradiční vítězky a vedoucí z celkového pořadí Tour, mezi muži se ale příliš hráčů z TOP 10 neprosadilo.
    27.05.2019 | V Prague City Golf se uskutečnil ve dnech 18.-20. května druhý turnaj letošní Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour. Na Zbraslavi předváděli účastníci výborné výkony a panovala skvělá atmosféra, kterou nenarušil ani silný déšť ve třetím kole.
    12.07.2019 | V Itálii i Španělsku se českým výpravám na mistrovství Evropy dnes dařilo. Ženy porazily Rusky a mají už zajištěno historicky nejlepší umístění, které se pokusí ještě vylepšit. Dorostenky zdolaly Švédky a budou bojovat o pátou přičku.
    Vybrané oddělení České skleněné korálky neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.
    V Itálii i Španělsku se českým výpravám na mistrovství Evropy dnes dařilo. Ženy porazily Rusky a mají už zajištěno historicky nejlepší umístění, které se pokusí ještě vylepšit. Dorostenky zdolaly Švédky a budou bojovat o pátou přičku.


Příprava na finále pokračuje: Finalistky České Miss a Miss Universe Slovenska sexy jako nikdy předtím! 

    12.07.2019 | Na pilno měli rozhodčí a soutěžní výbor třetího turnaje NGTM, u Plzně komplikoval hráčům hru déšť i dvouhodinové přerušení. Kromě mladších žáků jsou výsledky ostatních kategorií po prvním kole kompletní.
    08. 07. 2019 | Jednou z velmi zajímavých oblastí Českého severu je bezesporu oblast Lužických hor. A právě do překrásného údolí Lužických hor zasadili majitelé v roce 1998 nově otevřený ranč Malevil. Výstavbou golfového hřištězapočatou zkraje milénia a postupným rozvojem ranče se Malevil stalatraktivním centrem odpočinku nejen pro golfové nadšence.
    Čtvrté dějství má za sebou série GPA Czech MID&Senior Tour. V ženských kategoriích v Black Bridge Golf Resortu ovládly pořadí tradiční vítězky a vedoucí z celkového pořadí Tour, mezi muži se ale příliš hráčů z TOP 10 neprosadilo.
    26.05.2019 | Český golf mládne, láká na hřiště stále více žen, přibývají sportovní úspěchy. A stále roste počet významných mezinárodních turnajů hraných na území České republiky. Jak vidí český golf v roce 2019 jeho prezident Zdeněk Kodejš?...


Uzávěrky národních šampionátů se blíží!

    Tři české hráčky a tři hráči budou v druhé polovině týdne startovat na turnajích ze sérií LETAS, Symetra Tour, Challenge Tour a Pro Golf Tour. Klára Spilková se na americkou LPGA prozatím nevrací.
    Na pilno měli rozhodčí a soutěžní výbor třetího turnaje NGTM, u Plzně komplikoval hráčům hru déšť i dvouhodinové přerušení. Kromě mladších žáků jsou výsledky ostatních kategorií po prvním kole kompletní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00