Jak na věc


ceník kliniky yes visage

Opravná zkouška (test, údržba, jízdy) - bez magistrátního poplatku

    Több mint 60 féle vízi attrakció, 400 m2, több szintes medencék, locsoló kapuk és virágok, vízágyúk, különböző formájú és színű csúszdák a vízi gyermekparadicsomban.
    Egyedülálló gyógyvíz, több mint 50 éves szakértelem, komplex, magas színvonalú szolgáltatások. Gyógykezelések már meglévő panaszokra és megelőzésre, várólista nélkül.
    Sbírejte bonusové body za využívání našich služeb. Stačí Vám rychlá registrace u nás na recepci nebo přes email. 10Kč = 1 bod. Body se Vám na zákaznickou kartu načítají pouze z platby v hotovosti či platební kartou (nikoliv z jakýchkoliv frome platebních či jiných poukázek)Aktuální přehled odměn naleznete zde.
    Při úhradě z fondů FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb) rádi zajistíme pro naše zákazníky fakturaci na jejich zaměstnavatele. Nutné je však vyřídit a zaplatit fakturu před využitím služeb.


Skupina C+E (přípojné vozidlo nad 750 kg ke skupině C)

    Pro klienty, kteří požadují maximální péči.Vklad kreditu 2000,- Kč. + 3500,- Kč roční klubové členství/osobu+ 6000,- Kč roční klubové členství/2 osobyKarta není přenosná.*Vkladem kreditu kupuje zákazník za zvýhodněnou cenu služby, které budou dle volby zákazníka čerpány v následujícím období jednoho roku od provedení vkladu. Nevyčerpání koupených služeb nezakládá právo zákazníka na vrácení uhrazeného kreditu.
    *Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Stromová sauna "Na kus řeči" 60 min + šatna neomezeně - 2osobyV ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a prostěradla. Po dobu této rezervace můžete využít i Saunový svět a relaxační bazén se slanou vodou.
    * Upozornění: Stromovou saunu "Na kus řeči" je možné si soukromě zarezervovat. V případě soukromé rezervace není Stromová sauna k dispozici.* Upozornění: V sobotu dopoledne (9-12) může být z důvodu saunování dětí a rodičů zvýšená hladina hluku. Během této doby je Saunový dóm vyhrazen pouze pro děti a jejich doprovod. 
    Wellness 120 min + šatna neomezeně(finská sauna, vario sauna, Stromová sauna "Na kus řeči", aroma parní lázeň, solná parní inhalace, relaxační bazén)V ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla a osušky.


Skupina BE z B - STANDARD (přípojné vozidlo nad 750 kg. ke sk. B)

    Vklad kreditu min. 2000,- Kč, následující vklad vždy min. 2000,- Kč. Platnost kreditu jeden rok ode dne nabití. Propadlý kredit bude aktivován po provedení nového vkladu.Opravňuje ke zvýhodněným cenám na služby (viz. aktuální ceník služeb).Zvýhodněné ceny se nevztahují na nákup poukazů.Karta je přenosná.*Vkladem kreditu kupuje zákazník za zvýhodněnou cenu služby, které budou dle volby zákazníka čerpány v následujícím období jednoho roku od provedení vkladu. Nevyčerpání koupených služeb nezakládá právo zákazníka na vrácení uhrazeného kreditu.
    Kezeléseinket minőségi, gondosan válogatott alapanyagokkal, hozzáértő szakemberek végzik. Lazuljon el, pihenje ki a rohanó hétköznapokat, töltődjön fel Zalakaroson!
    Sodexo: Relax Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass Edenred: Ticket Sport&Kultura, Ticket Compliments Dárkový Dále poukázky: CADHOC, UNIŠEK, UNIŠEK+
    Tyto platební poukázky můžete využít jen při vstupu do fitness nebo Saunového světa, a to pouze u základního vstupného Wellness 120min nebo Wellness neomezeně. Platí od 1.6.2016.
    * Saunový dóm je v této době přístupný pouze dětem a jejich doprovodu. V létě probíhá dětské saunování ve Vario sauně.* Za děti zodpovídají rodiče či jejich doprovod.* V Saunovém světě platí klidová zóna.* Výhody a slevy se nesčítají. Na dětské saunování není tedy možné využít poukaz 1+1 osoba zdarma ani žádné benefitní výhody či platby platebními poukázkami.


Spolupracujeme s benefit společnostmi

    Wellness 60 min + šatna neomezeně (finská sauna, vario sauna, Stromová sauna "Na kus řeči", aroma parní lázeň, solná parní inhalace, saunový dóm, relaxační bazén)V ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a prostěradla. Platí pouze v pracovní dny Po - Čt.
    Wellness 120 min + šatna neomezeně(finská sauna, vario sauna, Stromová sauna "Na kus řeči", aroma parní lázeň, solná parní inhalace, saunový dóm, relaxační bazén)V ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a prostěradla.
    Slevu Sphere card lze použít jen při vstupu do Saunového světa, a to pouze u základního vstupného.Kartu Multisport lze využívat pro vstup do fitness a do Saunového světa dle pravidel karty Multisport (90min s doplatkem 135,-Kč).Benefity Gallery Beta je možné využít u základního vstupu do Saunového světa a pro jednotlivé vstupy do fitness.
    Wellness 60 min + šatna neomezeně(finská sauna, vario sauna, Stromová sauna "Na kus řeči", aroma parní lázeň, solná parní inhalace, relaxační bazén)V ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla a osušky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00