Jak na věc


ceník bezpečnostního skla connex

Opravná zkouška (test, údržba, jízdy) - bez magistrátního poplatku

    Kezeléseinket minőségi, gondosan válogatott alapanyagokkal, hozzáértő szakemberek végzik. Lazuljon el, pihenje ki a rohanó hétköznapokat, töltődjön fel Zalakaroson!
    Vklad kreditu min. 2000,- Kč, následující vklad vždy min. 2000,- Kč. Platnost kreditu jeden rok ode dne nabití. Propadlý kredit bude aktivován po provedení nového vkladu.Opravňuje ke zvýhodněným cenám na služby (viz. aktuální ceník služeb).Zvýhodněné ceny se nevztahují na nákup poukazů.Karta je přenosná.*Vkladem kreditu kupuje zákazník za zvýhodněnou cenu služby, které budou dle volby zákazníka čerpány v následujícím období jednoho roku od provedení vkladu. Nevyčerpání koupených služeb nezakládá právo zákazníka na vrácení uhrazeného kreditu.
    Sodexo: Relax Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass Edenred: Ticket Sport&Kultura, Ticket Compliments Dárkový Dále poukázky: CADHOC, UNIŠEK, UNIŠEK+
    Při úhradě z fondů FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb) rádi zajistíme pro naše zákazníky fakturaci na jejich zaměstnavatele. Nutné je však vyřídit a zaplatit fakturu před využitím služeb.


Skupina B - STANDARD (výcvik a výuka nad 2 měsíce)

    Wellness 120 min + šatna neomezeně(finská sauna, vario sauna, Stromová sauna "Na kus řeči", aroma parní lázeň, solná parní inhalace, relaxační bazén)V ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla a osušky.
    Tyto platební poukázky můžete využít jen při vstupu do fitness nebo Saunového světa, a to pouze u základního vstupného Wellness 120min nebo Wellness neomezeně. Platí od 1.6.2016.
    * Upozornění: Stromovou saunu "Na kus řeči" je možné si soukromě zarezervovat. V případě soukromé rezervace není Stromová sauna k dispozici.* Upozornění: V sobotu dopoledne (9-12) může být z důvodu saunování dětí a rodičů zvýšená hladina hluku. Během této doby je Saunový dóm vyhrazen pouze pro děti a jejich doprovod. 
    * Saunový dóm je v této době přístupný pouze dětem a jejich doprovodu. V létě probíhá dětské saunování ve Vario sauně.* Za děti zodpovídají rodiče či jejich doprovod.* V Saunovém světě platí klidová zóna.* Výhody a slevy se nesčítají. Na dětské saunování není tedy možné využít poukaz 1+1 osoba zdarma ani žádné benefitní výhody či platby platebními poukázkami.


Skupina C - STANDARD (nákladní automobil výcvik nad 2 měsíce)

    Wellness 60 min + šatna neomezeně (finská sauna, vario sauna, Stromová sauna "Na kus řeči", aroma parní lázeň, solná parní inhalace, saunový dóm, relaxační bazén)V ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a prostěradla. Platí pouze v pracovní dny Po - Čt.
    Stromová sauna "Na kus řeči" 60 min + šatna neomezeně - 2osobyV ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a prostěradla. Po dobu této rezervace můžete využít i Saunový svět a relaxační bazén se slanou vodou.
    Slevu Sphere card lze použít jen při vstupu do Saunového světa, a to pouze u základního vstupného.Kartu Multisport lze využívat pro vstup do fitness a do Saunového světa dle pravidel karty Multisport (90min s doplatkem 135,-Kč).Benefity Gallery Beta je možné využít u základního vstupu do Saunového světa a pro jednotlivé vstupy do fitness.
    Wellness 60 min + šatna neomezeně(finská sauna, vario sauna, Stromová sauna "Na kus řeči", aroma parní lázeň, solná parní inhalace, relaxační bazén)V ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla a osušky.
    Több mint 60 féle vízi attrakció, 400 m2, több szintes medencék, locsoló kapuk és virágok, vízágyúk, különböző formájú és színű csúszdák a vízi gyermekparadicsomban.


Skupina C+E (přípojné vozidlo nad 750 kg ke skupině C)

    Pro klienty, kteří požadují maximální péči.Vklad kreditu 2000,- Kč. + 3500,- Kč roční klubové členství/osobu+ 6000,- Kč roční klubové členství/2 osobyKarta není přenosná.*Vkladem kreditu kupuje zákazník za zvýhodněnou cenu služby, které budou dle volby zákazníka čerpány v následujícím období jednoho roku od provedení vkladu. Nevyčerpání koupených služeb nezakládá právo zákazníka na vrácení uhrazeného kreditu.
    *Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Wellness 120 min + šatna neomezeně(finská sauna, vario sauna, Stromová sauna "Na kus řeči", aroma parní lázeň, solná parní inhalace, saunový dóm, relaxační bazén)V ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a prostěradla.
    Egyedülálló gyógyvíz, több mint 50 éves szakértelem, komplex, magas színvonalú szolgáltatások. Gyógykezelések már meglévő panaszokra és megelőzésre, várólista nélkül.
    Sbírejte bonusové body za využívání našich služeb. Stačí Vám rychlá registrace u nás na recepci nebo přes email. 10Kč = 1 bod. Body se Vám na zákaznickou kartu načítají pouze z platby v hotovosti či platební kartou (nikoliv z jakýchkoliv frome platebních či jiných poukázek)Aktuální přehled odměn naleznete zde.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00