Jak na věc


ceník betonových dlaždic

Ceník, obchodní a technické podmínky

    Krásné nohy1 lymfatická masáž dolních končetin 30´1 reflexní masáž chodidel 30´1 Kneippova střídavá koupel 20´
    Kromě výstavby zděných a montáže prefabrikovaných garáží vám nabízíme i doplňkové služby. Před samotnou výstavbou garáže můžete vše konzultovat se zkušeným odborníkem, který zodpoví všechny vaše dotazy a zodpovědně doporučí nejvhodnější řešení přesně pro vás. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
    Ke garážím z naší nabídky je možno také dokoupit mnoho doplňků, jako jsou například garážové dveře, okna nebookapy pro odtékání dešťové vody ze střechy garáže.
    Služby výše lze využít pouze se vstupenkou do lázní, platnou na daný den. Svůj požadavek na narozeninovou animaci pro dítě signalizujte prosím písemně na e-milovou adresu program@granitzrt.hu, 3 dny před oslavou.
    ZÁKLADNÍ à KOMPLEXNÍ Můžete si ji zakoupit k základním typům vstupenek, pokud už máte základní vstupenku, ale chcete využít i služby, poskytované ke komplexní vstupence.


Ceník stravování pro příspěvkový lázeňský pobyt

    Pokud máte zájem o sdělení ceníku fotografických prací ateliéru Foto Jursa Brno, pak si prosím zvolte variantu služby ve formuláři níže. Následně zadejte svou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko ODESLAT. Na uvedený e-mail následně obdržíte ceník fotografa a případné další informace k typu zvolené služby. Jelikož je ceník fotografa často individuálně koncipován dle různých okolností (délka focení, specifické požadavky, vzdálenost lokality apod.), není v našich silách zveřejnit univerzálně platný ceník.
    Stravování probíhá v klimatizovaných a prostorných jídelnách. Lázeňští hosté si mohou vybrat z pestrého lázeňského menu, jejichž součástí jsou i jídla dietní. Snídaně je podávána formou švédského stolu (zeleninové saláty, ovocné kompoty formou salátového bufetu).
    Ošetření ultrazvukem s použitím zeštíhlujících kosmetických přípravků, spalujících tuky
    Stravování začíná obědem v případě plné penze v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Vyžaduje-li Váš zdravotní stav jiný typ stravy (diabetes, bezlepková dieta apod.), poznačte tuto skutečnost do objednávky. Změnu stravování je nutné upřesnit a dohodnout před nástupem na pobyt.
    Odbourávání stresu1 masáž čaker a masáž zad a krku lávovými kameny 30´ Aromaterapeutická vanová koupel pro 1 osobu (Vana Florida: perličková koupel, hudba, světelná terapie a aromaterapie) 30´1 solárium 10 minut


Praha 2 - rekonstrukce koupelny

    ZÁKLADNÍ DOPLŇKOVÁ VSTUPENKA K RODINNÉ VSTUPENCE Doplňková vstupenka k základní rodinné vstupence v případě více než 2 studentů, pro další studenty.
    Chcete otevírat vaši garáž bez nutnosti vystupování z vozidla? Nabízíme kvalitní elektrické pohony pro garážová vrata, které zajišťují komfortní a plynulé otevírání garážových vrat.
    TYPY VSTUPENEK: Studentská: pro hosty ve věku 6 - 18 let, kteří se prokáží studentským průkazem. - Dětská: pro děti ve věku 3 - 5 let. - Rodinná vstupenka: 2 vstupenky pro dospělé a 2 studentské vstupenky (dítě ve věku 6 - 18 let), vstupenku pro dítě ve věku 0 - 2 roky obsahuje cena vstupenky pro dospělé.
    KOMPLEXNÍ DOPLŇKOVÁ VSTUPENKA K RODINNÉ VSTUPENCE Doplňková vstupenka ke komplexní rodinné vstupence v případě více než 2 studentů, pro další studenty .
    Individuální fyzioterapie 25’ tělocvik podle metody McKenzie, mobilizace měkkých tkání (krk - ramena) metodou Terrier, mobilizace v závěsné mříži, trénink svalů s nářadím
    Sladké hýčkání 1 čokoládová masáž 30´ Aromaterapeutická vanová koupel pro 1 osobu (Vana Florida: perličková koupel, hudba, světelná terapie a aromaterapie) 30´


Ceník stravování pro samoplátecký lázeňský pobyt

    Před stavbou garáže je nutné si vyřídit ohlášení stavby nebo stavební povolení. Vyřešíme za vás veškerou komunikaci se stavebním úřadem, vyřízení povolení na klíč i přípravu stavby, základové desky, pásů nebo patek.
    PLATNOST ZÁKLADNÍ VSTUPENKY: kryté lázně, koupaliště (otevírací doba koupaliště: 28.04. - 30.09.), vstupenky s příspěvkem Maďarské státní zdravotní pojišťovny (bazén, vanová koupel)
    3 HODINOVÁ VSTUPENKA: Můžete si ji zakoupit od pondělí do pátku, s výjimkou svátků, nejpozději 3 hodiny před zavřením koupaliště.
    PLATNOST KOMPLEXNÍ VSTUPENKY: koupaliště s vodními atrakcemi, léčebné centrum, krytá část lázní, koupaliště (otevírací doba koupaliště: 28.04. - 30.09. Vstupenka platí po celý den od otevření do zavření koupaliště, opravňuje na jeden vstup.
    Tvarování těla 1 skořicový zábal těla 30´ Thermo Spa ošetření (masážní splývání na vodní posteli) 30’
    Předem děkuji, že se zajímáte o možnost společného focení. V případě, že by nastala jakákoliv komplikace a e-mailem vám ceník obratem nedošel, kontaktujte mě na telefonu 777 060 357.


Nejnovější reference našich řemeslníků

    Romantika ve dvou Aromaterapeutická vanová koupel pro 2 osoby (Vana Kalifornie: perličková koupel, hudba, světelná terapie a aromaterapie) 30´Párová sladká medová masáž 15´

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00