Jak na věc


cévní ambulance natalis tábor

Přihlásit se k odebírání zpravodaje

    Váš zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem. Nikdy neignorujte radu lékaře, kvůli něčemu, co čtete na těchto stránkách nebo odkazovaných stránkách. Nikdy nespoléhejte na informace na těchto webových stránkách namísto vyhledání odborné lékařské pomoci.
    Cévní mozková příhoda je onemocnění cévního původu projevující se poruchou mozkové funkce. Jedná se o velmi časté a nesmírně závažné onemocnění, které je navíc věkově vázané. Ročně jím onemocní 30 000 osob. Vzhledem ke stárnutí populace lze v příštích letech očekávat zvýšení jeho výskytu, v Evropě se...
    Pokožku je nezbytné po několik týdnů chránit před slunečním zářením krémy s vysokým ochranným faktorem, aby nedošlo k nechtěným projevům v pigmentu kůže.


Bezinková šťáva 100% Beutelsbacher 0,7l...

    Při použití IPL systémů se vysoké účinnosti dosahuje zvláště u tmavých skvrn. Výborné výsledky mohou být již po prvním ošetření, ale obecně je lépe říci, že ve většině případů se dosáhne zlepšení po 3 zákrocích. Ihned po ošetření může pigmentová skvrna výrazně ztmavnout. Na ošetřovaném místě se vytvoří jemné stroupky, vypadají jako zvýrazněná pigmentace a samy se během 1–2 týdnů postupně sloupnou. Stroupky určitě neodstraňovat! Moohlo by tak dojít k slabé jizvičce. Je možné, že se vytvoří také modřinky, které se postupem času vstřebají. Tento typ ošetření se neprovádí v letním období. Nikdy nesmí být ošetřována mateřská znaménka. Obvykle se provádí 2–4 ošetření s rozmezím 3–4 týdnů.
    Prostřednictvím této stránky a odkazem na jiné stránky, Trombofilik.cz poskytuje všeobecné informace pouze pro vzdělávací účely. Informace obsažené v tomto webu, nebo na odkazovaných webových stránkách, nejsou náhradou lékařské nebo odborné péče.
    Po podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč se zákazník stává řádným členem Klubu Energy. Kromě členské karty společnosti Energy Group, a.s. obdrží každý nový člen startovací balíček, vč. jednoho koncentrátu podle vlastního výběru a ročního předplatného magazínu Vitae.


Rýže BASMATI výběrová SARIM 2kg

    Oheň (latinsky Neavus flammeus) je změna ve zabarvení kůže do červena. Bohužel nejčastější lokalitou, kde se oheň vyskytne je obličej. Pro odstranění ohně se používá cévní laser. Paprsek laseru projde kůží, aniž by ji poškodil a cíleně reaguje s červeným krevním barvivem. Ošetřenou cévku zataví a ta se posléze vazivově přemění a vstřebá. Před ošetřením je nutná konzultace s naším lékařem, kde se domluvíte na přesném postupu pro optimální výsledek zákroku. Lékař vám poskytne veškeré instrukce, mimojiné také k péči o pleť před a po ošetření. Ošetření se provádí opakovaně, postupně bude docházet k redukci zbarvení. Opakování se doporučuje za 4 až 6 týdnů po předchozím ošetření.
    Cévním laserem ošetřujeme všechna nežádoucí ložiska vzniklá rozšířenými cévkami. Nejčastěji se jedná o rozšířené žilky v obličeji (nos a tváře), hemangiomy (červené tečky až výrůstky různě po těle), ložiska ohně – naevus flammeus, pavoučkové névy, drobné žilky na dolních končetinách. Tímto typem laseru lze také korigovat jizvy. Laserový paprsek cíleně reaguje s červeným krevním barvivem, světelná energie se přemění na teplo, které cévu poškodí. V průběhu několika dnů dojde k jejímu vstřebání. Kvůli vznikajícímu teplu je při ošetření pociťováno mírné štípání, intenzivní chlazení koncovkou laseru nepříjemné pocity minimalizuje. Předchozí znecitlivení není zpravidla zapotřebí. Bezprostředně po zákroku může být ošetřené místo mírně zarudlé a oteklé, vhodné je chvilku je chladit. Kůži ošetřenou cévním laserem je zapotřebí chránit před sluncem krémy s vysokým UV filtrem.


Kde se mohu naučit jak poznat mozkovou mrtvici?

    Trombofilik.cz není odpovědný za jakoukoli radu, průběh léčby, stanovení diagnózy nebo jakékoliv jiné informace, služby nebo produkty, získané prostřednictvím těchto stránek.
    Cévní mozková příhoda je 3. nejčastější příčinou úmrtí v České Republice. Většina lidí stále tápe a není si jistá jak poznat mozkovou mrtvici a jaká je správná první pomoc, pokud na ni máte podezření. Z tohoto důvodu se Cerebrovaskulární sekce České neurologické společnosti ČLS JEP ve spolupráci s Českou společností intervenční radiologie ČLS JEP, Radiologickou společností ČLS JEP a Českou neuroradiologickou společností ČLS JEP rozhodly uspořádat osvětovou kampaň Čas je mozek. Kampaň má za úkol informovat širokou veřejnou o příznacích mozkové mrtvice a důležitosti včasného přivolání záchranné služby. Pokud máte získanou nebo vrozenou trombofilii, máte vyšší riziko vzniku této komplikace.


Tip pro čtenáře Spektra Zdraví:

    Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od data podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci. Následujících šest měsíců je ještě možné si registraci prodloužit. K výhodám klubového členství patří mimo 30% slevy na nákup zboží také možnost navštěvovat poradny lékařů a terapeutů, odborné přednášky a účastnit se dalších klubových aktivit.
    Informovat se o mozkové mrtvici můžete na tomto webu trombofilik.cz/cevni-mozkova-prihoda nebo na webu kampaně www.casjemozek.cz, kde můžete shlédnout video a naučit se 1. pomoci. Informování se o této nemoci vám nezabere mnoho času a třeba jednou můžete pomoci sobě nebo i někomu jinému.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00