Jak na věc


bytová jádra rekonstrukce ceny

Rekonstrukce jádra s firmou, nebo svépomocí?

    Provádíme rekonstrukce bytového jádra od technického návrhu po předání hotové koupelny připravené k použití. Stačí nám k tomu 8 dnů a rozpočet většinou nepřekročí 100 tisíc Kč.
    Rádi Vás přivítáme v naší vzorkové prodejně nedaleko stanice metra A - Skalka. Naši pracovníci naleznou ideální průběh a řešení rekonstrukce právě pro Vás.
    Dalším předmětem naší činnosti je projektování kuchyní a kuchyňských koutů včetně zajištění jejich montáží či podlahářské práce. V případě zájmu můžeme za klienta zajistit také komunikaci se správci domů, družstvy a podobně.
    Jsme tu proto, abychom vám poradili. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jelikož nás naše práce baví, rádi s Vámi prokonzultujeme všechny návrhy a najdeme ideální řešení pro vaše pohodlné bydlení.
    Naše rodinná firma je tvořena lidmi, kteří za svůj profesní život nasbírali cenné zkušenosti, díky kterým víme, jaké jsou potřeby moderního bydlení a co váš byt potřebuje. Můžeme Vám tak nabídnout profesionální přístup, vysokou kvalitu prováděných prací, aktivní a rychlou komunikaci. Naším cílem jstev vy – spokojený zákazník.


Materiály na rekonstrukce bytových jader - YTONG

    Víme, že obývat byt, kde právě probíhá rekonstrukce bytového jádra, není nic příjemného, proto Vám v případě potřeby můžeme zajistit také náhradní ubytování.
    Budeme se o Vaší přízeň ucházet kvalitně odvedenou prací a pevným rozpočtem. Buďte obezřetní před „zázračně“ krátkými termíny do 5 dní (na úkor technologickým postupům) a „super levnými“ firmami (kde Vás následně nemile překvapí velké částky za vícepráce). My Vám můžeme garantovat přímé a férové jednání s viditelnou přidanou hodnotou – viz.: Proč rekonstruovat bytové jádro s firmou PEOPS.
    Jedním z hlavních důvodů pro rekonstrukci jádra Vašeho bytu je akutní nedostatek prostoru. Typická koupelna v „paneláku“ je malá i pro jednoho člověka, a pokud do ní chcete navíc umístit pračku, nepohnete se v ní už vůbec. Při rekonstrukci lze stávající jádro rozšířit a změnit rozmístění jednotlivých elementů. Výrazného zvětšení prostoru lze také dosáhnout spojením koupelny s WC.


Navštivte naše nové webové stránky

    Nejčastěji u nás hledáte: rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny v Pardubicích, rekonstrukce panelákového jádra, rekonstrukce panelákové koupelny, rekonstrukce bytového jádra, cena rekonstrukce bytového jádra, nové jádro, oprava bytového jádra, bytové jádro YTONG, bytové jádro sádrokarton, kalkulace bytové jádro.
    Stavitelství a řemeslo má v naší rodině dlouholetou tradici a my jsme hrdi na to, že v ní můžeme úspěšně pokračovat. Naše práce a vaše spokojenost nechť je dobrou vizitkou naší firmy.
    Pokud plánujete renovaci bytového jádra, kontaktujte nás a my Vám zdarma poskytneme odbornou konzultaci a vypracujeme cenovou nabídku. Neodkládejte však své rozhodnutí na poslední chvíli. Objednávky přijímáme na dlouhou dobu dopředu a není možné již smluvené zakázky jakkoliv odsouvat.


Rekonstrukce bytových jader, koupelen a WC

    Z mnohaletých zkušeností se ukázalo, že drtivá většina klientů rekonstrukci jádra odkládá mnoho let, ať už z jakéhokoliv důvodu (zásah do soukromí, finanční situace či jenom nerozhodnost). Pro Vás, kterých se toto týká, jsou určeny záložky „Proč rekonstruovat s námi“ a „Jak na to. Jakoukoliv jinou místnost v bytě při rekonstrukci prostě vyklidíte a zavřete, v bytě můžete žít dál. Při rekonstrukci bytového jádra je to náročnější – bez funkčního bytového jádra je byt neobyvatelný. Už to je důvod, proč je nutné rekonstrukci pečlivě naplánovat a promyslet. Rekonstrukce koupelny svépomocí, bez potřebných zkušeností, znalostí a vybavení, se může výrazně prodražit a bude pravděpodobně trvat mnohem déle, než specializované firmě. Spolehněte se proto raději na naši firmu PEOPS s.r.o., která se v Pardubicích a okolí touto činností zabývá již dvě desetiletí a na základě svých zkušeností si vypracovala postupy, jež zaručují kvalitní a rychlé provedení rekonstrukce bytového jádra za příznivou cenu.
    Před začátkem rekonstrukce je také potřeba vyřídit formální náležitosti a v případě větších stavebních změn v bytě (rozšíření koupelny, změna půdorysu jádra) také stavební povolení, které při běžné rekonstrukci jádra není potřeba.
    Nevyhovující bytové jádro je jedním z nejpalčivějších problémů, které trápí majitele bytů v panelových domech. Relativně nízké standardy z doby, kdy bylo potřeba narychlo vybudovat obrovské množství nových bytů pro mladé generace, jsou z dnešního pohledu nepřijatelné a významně snižují komfort bydlení. Renovace bytového jádra přitom nemusí znamenat zhroucení rodinného rozpočtu.


Přestavba bytového jádra s použitím sádrokartonu

    Provádíme veškeré práce spojené s rekonstrukcí bytových jader, takže zákazník získává kompletní realizaci takzvaně na klíč. Mimo samotných rekonstrukcí jader na klíč nabízíme i veškeré související profese (instalatéři, topenáři, elektrikáři, lakýrníci – malování, pokladači, stavební práce, bourací práce, vyklízení a úklid). V případě zájmu pro Vás zajistíme statický posudek a revize na elektřinu, vodu i plyn (která často vyžadují bytová družstva i pojišťovny). Rezervujte si včas volný termín na rekonstrukci bytového jádra. Rádi vám také vytvoříme 3D návrh bytového jádra. 
    Rekonstrukce bytových jader v Pardubicích a okolí – kvalitně, rychle a levně. Firma PEOPS s.r.o. již od roku 1993 realizuje rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce panelákových jader v Pardubicích a okolí. Stovky rekonstruovaných bytových jader a koupelen jsou vám zárukou, že se naši řemeslníci dobře postarají i o vaše bytové jádro. Nabízíme našim zákazníkům ubytování po dobu rekonstrukce bytového jádra ZDARMA. Postaráme se o celý průběh rekonstrukce bytového jádra od 3D návrhu jádra až po finální úklid. Podívejte se na naši práci: fotogalerie realizovaných bytových jader. 
    Od nás neuslyšíte, že něco nejde. Ochota a vstřícnost vyhovět každému přání zákazníka je u nás samozřejmostí. Vždy se snažíme splnit představy našeho klienta a za každých okolností poskytnout naše služby v maximální možné kvalitě, zároveň však za optimální cenu.


Záruka 5 let na provedené práce

    Profesionálové z naší společnosti Vám vypracují návrh podle Vašich představ a zdarma. Zaopatří za Vás i veškeré dokumentace, stavební ohlášky a povolení – prostě vše, co je pro Vaše nové jádro potřeba. Na provedené práce garantujeme pětiletou záruku.
    Stále se snažíme zdokonalovat pro Vás své služby a k tomu samozřejmě patří školení a seznámení se s novými věcmi v tomto případě od RAVAKU. Máte tak jistotu, že budete mít výrobky správně smontovány, osazeny a namontovány tak jak je to určené výrobcem pro kvalitní a dlouhodobé spokojené užívání. Bohužel se stále setkáváme při opravách s otřesně namontovanýma vanama, sprch. kouty, vaničkamy atp. Chtějte vždy kvalitu a odbornou montáž!
    Plánujete rekonstrukci bytu nebo realizaci interiéru rodinného domu? Přemýšlíte o výměně Vašeho starého bytového jádra? Sníte o nové koupelně? Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti rekonstrukce bytového jádra a realizace staveb, od počáteční konzultace, návrhu interiéru, vypracování projektové dokumentace, vyřízení veškerých povolení, výrobu kuchyní a nábytku na míru, až po vlastní realizaci.


Rekonstrukce bytových jader v Pardubicích, Bytové jádro za 10 dní!

    Další významnou pohnutkou k rekonstrukci je také celková zastaralost bytového jádra. Staré umyvadlo, plechová rezavějící vana a zašlé obklady (pokud nějaké jsou) dnes nepůsobí příliš vábně. Navíc všudypřítomný umakart je náchylný k poškození, má minimální zvukově-izolační vlastnosti a po dlouhých letech zatékání vody se stává snadnou obětí nejrůznějších plísní.
                                                          
    TATO FIRMA JE ŘEMESLNICKÁ S DLOUHOLETÝM MAJITELEM – JIŘÍM PAŘÍZKEM, specializujeme se zejména na rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny a rekonstrukce bytu. Práce dle podle požadavků zákazníka. Postavíme Vaše bytové jádro tak, aby se Vám lépe bydlelo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00