Jak na věc


byly jsme nabyti vzrušením

Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Trápí vás zašedlé záclony, které už dávno ztratily svůj jas? Na oknech se už nepyšní bílou barvou, jsou spíše zažloutlé a už nevypadají jako ty výstavní kousky z regálu v obchodě? Netrapte se a nevyhazujte je do koše.
    Praní záclon si vyžaduje speciální péči. Záclona je z jemného materiálu, který se může rychle zničit a při nesprávné manipulaci nejednou můžete o ni přijít, postupujte proto opatrně. Prát můžete dvěma způsoby. Buď klasicky v rukách nebo na to použijte pračku (tehdy perte pri nízkých otáčkach a 30–40 stupních Celsia). Samotné praní však nevede k tomu, aby byli záclony čistě bílé, to už přece poznáte. Jak postupovat při samotném bělení záclon?
    Bonusový tip pro odvážné: smíchejte celou lahev inkoustu s větším objemem vody (například ve vaně)  a ponořte tam zašdlou záclonu. Nechte pár hodin působit. Záclony budou bílé jako nikdy předtím. Bělení záclon inkoustem zní jako sci-fi, ale funguje dokonale. Máme to ověřené.


Domácí rady pro dokonale bílé záclony

    Na bělení můžete použít chemické přípravky, a to bělidla, která jsou běžně dostupná v drogerii. Všeobecně platí, že čím dražší přípravky, tím lepší bělicí účinky poskytují. Velmi oblíbeným přípravkem je Vanish Oxi Actin na záclony, osvědčený prostředek Jaso se zjasňujícím účinkem a velmi účinný produkt Savo na bělení prádla.
     Plísně se tvoří při vlhkosti nad 70–80 %. Nejčastěji se s tímto problémem setkáváme v koupelnách, na toaletách a v bytových jádrech. Poradíme vám jak vyřešit účinné odvětrávání.
     Zimní zahrady jsou velmi pěkným zpestřením každého domu. Příbytek vkusně spojují s dotykem přírody. Při trošce fantazie si ze zimní zahrady můžete vytvořit útulné místo na oddech.
     Chcete na stěnu připevnit skříňku, poličku nebo knihovnu? Jedním z nejlepších pomocníků při práci budou určitě hmoždinky. Vzhledem k různým typům stavebních materiálů je nezbytné umět si...
    Doufáme, že vám naše rady pomohly, a určitě zanechte komentář, jak postupujete vy při bělení záclon, oblečení,  případně se kterým postupem jste se už setkali.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00