Jak na věc


burza cenných papírů online praha

Časový harmonogram obchodování s akciema

    Jak se na burzu přihlásit?Pro burzu i náš e-shop slouží jedno přihlašovací jméno i heslo. Stačí si tedy vytvořit účet na našem e-shopu, kde při registraci zakliknete možnost "stát se členem klubu." Tak se Vám pod stejnými přístupy zárověň vytvoří přístup i na burzu. Tato registrace Vás však nijak nezavazuje k dalšímu používání našeho e-shopu.
    Jak prohledávat burzu?Burzu můžete prohlížet jednoduše ručně a listovat si tak v jednotlivých kategoriích. Inzeráty se řadí za sebe dle data vložení a aktualizace, vždy tedy vidíte nejdříve aktuální inzeráty. Další variantou je, při vkládání, nebo aktualizování inzerátu, zatrhnout možnost "Hledat v aktuálních inzetátech." Burza Vám tak hned najde všechny inzeráty, v nichž se nabízená čísla daného titulu shodují s poptávanými. Je tedy výhodné své inzeráty často aktualizovat a rovnou nacházet případné zájemce o Vaše samolepky.
    K čemu slouží možnost hlídací pes?Pokud si u inzerátu zaškrtnete možnost hlídacího psa, dostanete e-mailem informaci vždy, jakmile někdo vloží nebo aktualizuje inzerát, který se shoduje s vaší nabídkou nebo poptávkou. Pro tuto funkci je opět nejlepší udržovat své inzeráty co nejvíce aktuální.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00