Jak na věc


buly aréna kravaře rozpis ledové plochy

Souhrn kola hokejové Tipsport extraligy

    Hlavní bazén je určen pro relaxaci návštěvníků. V bazénu vás upoutá několik různých chrličů, vodních děl, masážní lavice a lehátka, jeskyně s bublery a vodopádem. Hlavní atrakci tohoto bazénu tvoří divoká řeka. Součástí bazénu jsou i dvě plavecké dráhy. Měří 25 m na délku a jsou doplněny startovacími bloky. Teplota vody v tomto bazénu je 30 º C.
    Náš hotel, to je ubytování nedaleko Ostravy a Opavy v pohodlných jedno až sedmilůžkových pokojích. Nabízíme i bezbariérový pokoj k ubytování zdravotně postižených, starších lidí ,ale i rodin s malými dětmi, které požadují bezbariérový přístup kvůli kočárku a bezpečnosti dětí.
    K dispozici je také bar s občerstvením pro veřejnost v části bazénové haly i ve vstupním vestibulu. Sauna, pára, solárium a masáže jsou provozovány v 1. podlaží areálu.
    Pravidelným návštěvníkům a milovníkům posilování připravujeme každoroční Amatérský fitness pohár Buly Arény Kravaře. Podívejte se na průběh a výsledky prvního ročníku v sekci AKCE, CENOVÉ BALÍČKY
    Buly sál umožňuje pořádání soukromých a veřejných akcí. Kapacita sálu činí 30-120 míst k sezení. Zajistíme pohoštění i zámezí pro uspořádání jakékoliv společenské akce, např.:


HC Kometa Brno - Piráti Chomutov

    Po schodišti je přístup k atrakci whirlpool. Whirlpool je určen pro 6 osob. Teplota vody dosahuje 34 ºC. V další části bazénové haly se nachází dva bazénky pro děti s vodním hřibem. Hloubka vody v těchto bazénech je 40 a 60 cm. Teplota vody je 30 ºC. 65 metrů dlouhý tobogán, vedený venkovním prostorem, je přístupný po schodišti.
     Fitness centrum Buly Arény Kravaře nabízí posilování pod odborným vedením fitness trenéra a kvalitní posilovací stroje zahraničních značek. V tomto velkém a prostorném fitness centru naleznete cardio zónou firmy inSPORTline, jejíž součástí je:  cyklotrenažér, rotoped, eliptical aj.
    Vítejte na stránkách hotelu Buly Aréna Kravaře. Pokud je cílem Vaší cesty Ostrava, Opava nebo Kravaře, s radostí Vás přivítáme u nás,v hotelu Buly Aréna Kravaře.
    „Buly Aréna Kravaře – zájmové sdružení si vyhrazuje právo účtovat rezervační zálohy při větším množství objednaných pokojů, a to ve výši 50% z ceny ubytování. Tato záloha je vratná do 7 dnů před termínem pobytu. Poté v plné částce propadá“.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00