Jak na věc


bulovce nemocnice

První „psí doktorka“ v Česku Fanynka začala v Nemocnici Na Bulovce poslední rok své služby

    V nemocniční lékárně Nemocnice Na Bulovce pracuje tým farmaceutů a farmaceutických asistentů, který zajišťuje komplexní farmaceutický servis pro kliniky a oddělení Nemocnice Na Bulovce. Ve výdejní části lékárny s pohotovostní službou je výdej léků a zdravotnického materiálu na recepty, poukazy a prodej volně prodejných léků a parafarmak. Nemocniční lékárna je pracoviště, které je zapojeno do vzdělávání studentů farmaceutických fakult a vyšších odborných škol.
    Nemocnice Na Bulovce zřídila v roce 2007 zvláštní e-mailovou adresu: setreni@bulovka.cz, jejímž prostřednictvím mohou nejen zaměstnanci, ale i pacienti či návštěvníci, sdělit své postřehy nebo přímo podezření na možné korupční jednání v naší nemocnici.
    Nemocnice Na Bulovce je rozsáhlý nemocniční komplex, rozkládající se na návrší navazujícím na Bílou skálu v Praze 8 (Libeň) v okolí již zaniklé usedlosti Bulovka. Nejvýraznější budovou nemocnice je neorokoková stavba nazývaná Vychovatelna.
    Ke specializovanému vyšetření budete informováni v plném rozsahu na všeobecné ambulanci, obecně kartu pojištěnce, OP, doporučení k vyšetření ev . předchozí RTG a ev. předchozí lékařské odborné nálezy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00