Jak na věc


budka pro veverky

PINKY - Záchranná stanice pro veverky :: www.veveratka.cz

    Stanice funguje plně i v letošním roce, přijímáme opuštěná veverčí mláďata i dospělá zraněná zvířata a plchy, jiná zvířata nepřijímáme, ale pokusíme se vám poradit, kam se máte obrátit.
        3)    Pomůžete i svým aktivním zájmem o veverky ve vašem okolí – jejich pozorováním, případně zimním dokrmováním a především podporou hnízdních možností ve svém okolí – výrobou či nákupem vhodných budek (s jejich výrobou Vám rádi poradíme) pro odchov mláďat. S další pomocí veverkám ve Vašem okolí se můžete rovněž poradit v naší stanici.
    Chcete podpořit naší záchrannou stanici, protože Vás oslovily její cíle? Není Vám lhostejný osud veverek, ať již ve volné přírodě či handicapů v naší stanici?
    Našli jste v lese, nebo parku opuštěné mládě veverky? Takové mládě potřebuje vaši pomoc, jeho matka se pro něj nevrátí. Mládě seberte, vezměte domů, zahřejte a volejte na náš telefon 604660916, kde vám sdělíme, jak dále postupovat. Mládě v žádném případě neodblešujte žádnými chemickými přípravky na psy a kočky, tím by jste jej zabili! Bez porady s pracovníky stanice je ani nekrmte-neodborným krmením mláděti můžete velmi ublížit. Děkujeme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00