Jak na věc


brno penzion u elišky

Řekne se Brno-Černovice, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion u Elišky hledat

    Nejsnáze se k Penzionu dostanete vlastním automobilem. Avšak díky své poloze je penzion snadno dostupný i autobusem. MHD z ulice Úzká (mezi nákupním centrem Vaňkovka a obchodním domem Tesco) autobusem číslo 47 a 49 směr Staré Černovice. Výstupní stanice Psychiatrická léčebna. Od zastávky je vzdálenost k penzionu cca 250m.
    V pokoji Deluxe naleznete WiFi internet, rychlovarnou konvici, fén. K pokoji náleží předsíňka. 1,5l neperlivé vody. Na pokoji od nás máte nachystány 2 sáčky čaje a kávu Nescafé.


Aktualizované wellness penziony

    Penzion nabízí ubytování s kapacitou 20 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Na každém pokoji naleznete sociální vybavení (sprcha, WC), TV a DVD. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí. Ubytování si můžete vybrat z několika variant pokojů. Pokoje Classic jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V pokoji naleznete TV, SAT, DVD, WiFi internet, rychlovarná konvice. Penzion dvoulůžkový a třílůžkový pokoj. Pokoje Premium jsou vybaveny TV, SAT, DVD, WiFi internet, rychlovarnou konvicí konvice, lednicí. Na tomto pokoji můžete v letním období využít balkón s posezením. Na pokoji jsou také k dispozici hudební a filmová DVD. V pokoji Deluxe naleznete LED TV, DVD, WiFi internet, rychlovarnou konvici, fén. TV obsahuje USB port, pro přehrávání Vašich filmů z flash. K pokoji náleží předsíňka. 1, 5l neperlivé vody. Na pokoji máte nachystány 2 sáčky čaje a kávu Nescafé. V pokoji Apartmá naleznete TV, DVD, WiFi internet, rychlovarnou konvici, rohovou vanu. K pokoji náleží předsíňka a další místo
    Pokoj je vybaven WiFi internet, rychlovarná konvice, lednice. Na tomto pokoji můžete v letním období využít balkón s posezením. Penzion Brno nabízí vše potřebné.
    V penzionu U Elišky najdete ubytování za dobrou cenu, v blízkosti centra Brna. Nesetkáte se s ničím jiným než se vstřícným jednáním a pohodovou atmosférou. V okolí Penzionu naleznete obchody, restaurace, posilovnu, bary a mnoho dalších služeb, které Váš pobyt v penzionu mohou zpříjemnit. Penzion nabízí ubytování s kapacitou 20 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Na každém pokoji naleznete sociální vybavení (sprcha, WC), TV a DVD. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí.
    Penzion se nachází v klidné části, několik stovek metrů od centra Brna. V blízkosti je také hlavní vlakové nádraží, ústřední autobusové nádraží a obchodní centrum Vaňkovka, kde naleznete několik desítek obchodů, restaurací a kaváren.


Fotogalerie ubytování Penzion u Elišky

    Pokoje Classic jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V pokoji naleznete WiFi internet, rychlovarná konvice. Ubytování Brno nabízí dvoulůžkový a třílůžkový pokoj.


Vybrané penziony v blízkém okolí Brně-Černovic

    Penzion se nachází cca 1. 5 km od samotného centra Brna. V okolí Penzionu naleznete obchody, restaurace, posilovnu, bary a mnoho dalších služeb, které Váš pobyt v penzionu mohou zpříjemnit. V nejbližším okolí Penzionu U Elišky můžete najít například tyto objekty: Galerie Vaňkovka (nákupní a společenské centrum - vzdálenost chůzí 5 min), Big One Fitness (fitness centrum určené pro širokou veřejnost - vzdálenost chůzí 5 min), Nákupní centrum Olympia (jedno z největších obchodních a zábavních center v ČR - vzdálenost chůzí 10 min), Hostinec Slunečnice (Vynikající restaurace v těsné blízkosti našeho penzionu s nabídkou denního menu - vzdálenost chůzí 5 min), Cyklostezka (400m od Penzionu začíná cyklostezka, vhodná i pro kolečkové brusle, která Vás zavede až k nákupnímu centru Olympie - vzdálenost chůzí 5 min). , Brněnská přehrada (k výletu můžeme doporučit návštěvu brněnské přehrady. Můžete se projet na parníku, šlapadle i motorovém člunu - vzdálenost chůzí 25 min) či Zoo Brno - vzdálenost
    V penzionu U Elišky najdete ubytování za dobrou cenu, v blízkosti centra Brna. Nesetkáte se s ničím jiným než se vstřícným jednáním a pohodovou atmosférou. V okolí Penzionu naleznete obchody, restaurace, posilovnu, bary a mnoho dalších služeb, které Váš pobyt v penzionu mohou zpříjemnit. Penzion nabízí ubytování s kapacitou 20 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Na každém pokoji naleznete sociální vybavení (sprcha, WC), TV a DVD. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí.
    Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion u Elišky a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion u Elišky nabízí, zkopírujte si celý následující kód:
    V našem penzionu U Elišky Vám nabízíme ubytování za dobrou cenu, v blízkosti centra Brna. Nesetkáte se s ničím jiným než se vstřícným jednáním a pohodovou atmosférou.


Penzion u Elišky recenze na ubytování v Brně-Černovicích

    Na každém pokoji naleznete sociální vybavení (sprcha, WC). Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí. Detaily jednotlivých pokojů naleznete v sekci ceník, obrázky z penzionu pak v galerii.
    K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.
    Nabízí Penzion u Elišky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion u Elišky na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion u Elišky můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion u Elišky z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Nástup na ubytování a ukončení pobytu

    Pokoje Exclusive jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V pokoji naleznete WiFi internet, rychlovarná konvice. Ubytování Brno nabízí dvoulůžkový a třílůžkový pokoj.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00