Jak na věc


brazilsky trojúhelník mapa

Brazil Keratin Coco šampon 300ml

    Jak už bylo řečeno, brazilský keratin pomáhá v boji s mnoha různými problémy, které mohou vaše vlasy potkat. Mezi jeden z nejčastějších patří nepoddajné, vlnité vlasy s roztřepenými konečky. Právě na tento problém si u nás můžete koupit hned řadu produktů s brazilským keratinem, které vám zaručeně pomůžou. Mezi velmi oblíbené patří například produkty řady Anti Frizz Gold, do které spadají keratinová maska, šampon a kondicionér.
    Brazil Keratin Gold Anti Frizz je koncentrovaný šampon s keratinovým regeneračním účinkem určený pro regeneraci a narovnání nepoddajných a krepatějících se vlasů, které zkrotí a dodá jim potřebné látky.
    Juvexin™ je keratin ve své přirozené podobě, není degradován nebo denaturován, ale je stále aktivní, tím pádem dodá vlasům mladiství náboj a vzhled. Aktivní keratin chrání vlasy před poškozením a stárnutím způsobeným vlivy životního prostředí.
    Jedinečná exkluzivní kúra pro dlouhotrvající zkrocení poletujících vlasů. Omezuje zacuchávání vlasů, usnadňuje styling a zkrotí vlnité nebo nepoddajné vlasy a zároveň zlepšuje strukturu a stav vlasů hluboko zevnitř. Vhodné pro všechny typy vlasů, včetně barvených, melírovaných a poškozených. 89% žen udává problémy s poškozením a zacucháváním vlasů, s vlnami a kudrlinami nebo s vlasy, které se těžko upravují.


Brazil Keratin Gold šampon 300ml

    Keratin je organická látka, která je kromě jiného základní složkou lidského vlasu. Dodává mu pevnost, lesk a komplexní ochranné vlastnosti zevnitř i zvenčí.
    Vlasy jsou po regenerační kůře brazilským keratinem hladké, lesklé, rovné a po dobu 3-4 měsíců si zachovávají zdravý vzhled.Keratinovou kůru nejvíce ocení odbarvené blondýnky,ale i ženy se slabými,nebo jinak narušenými vlasy.
    Ideálně po 3 až 4 měsících, tzn. 3 - 4x ročně, ale je možno aplikovat i častěji, např. 1x měsíčně. Opakovaná aplikace zvyšuje kvalitu vlasů, vlasy se přestanou lámat a budou lépe růst.
    Tato vlasová kosmetika je určena k prodeji nejen kadeřnickým salónům, ale také přímému spotřebiteli. Každý si teď může pořídit profesionální brazilský keratin a aplikovat si jej sám bez nutnosti návštěvy kadeřnického salónu. Více informací na www.amazon-keratin.cz.
    Výrobce Global Keratinu vylepšil funkci brazilského keratinu zavedením patentované směsi funkčního keratinu. Složku vyvinula lékařskou technologií společnost Keraplast.


Jaký je rozdíl mezi brazilským keratinem a Global Keratinem obsahujícím Juvexin™?

    Keratin sleek protector je uhlazující keratinový přípravek určený k finální úpravě vlasů. Poskytne jim dostatečnou ochranu i proti intenzivnímu teplu, usnadní jejich rozčesávání a příjemně uhladí povrch vlasového vlákna, díky čemuž je styling účesu mnohem jednodušší.
    Brazilský keratin se také přidává do velkého množství produktů určených pro domácí použití, ve kterých působí buď jako hlavní účinná látka, nebo s dalšími účinnými látkami a pomáhá s mnoha různými problémy, které můžou vaše vlasy potkat. A právě na prodej produktů, které umožňují aplikovat brazilský keratin doma a bez asistence se náš eshop zaměřuje. V naší nabídce naleznete mnoho druhů produktů s brazilským keratinem určených pro domácí použití, od šamponů, kondicionérů po masky, séra a přípravky určené pro vlasovou regeneraci.
    Brazilský keratin je čistě přírodní produkt, který byl vyvinut v roce 2006 v Brazílii. Je to nechemický přípravek obsahující keratin určený k regeneraci a tvarování vlasů, primárně k dlouhodobému narovnání vlasů. Molekuly keratinu pronikají zažehlováním do vnitřní složky vlasu a opravují jeho poškození. Výsledky jsou zjevné ihned po aplikaci.


Brazil Keratin Gold šampon 500ml

    Brazilský keratin je čistě přírodní látka, která byla vyvinuta v roce 2006 v Brazílii a odtud i dostala své jméno. Jak už z názvu vyplívá, jedná se o látku založenou na bázi keratinu, čili přírodního proteinu, který je základním stavebním prvkem lidských vlasů, kůže a nehtů. Brazilský keratin se pak získává nejčastěji hydrolyzací ovčí vlny, proto se tento prvek správně nazývá hydrolyzovaný keratin a při kontrole složení jednotlivých produktů ho naleznete anglicky jako hydrolyzed keratin.
    Na internetu naleznete mnoho recenzí u kterých jsou plné diskuze o účincích brazilského keratinu. Většina zákaznic je s touto látkou a hlavně s produkty, které ji obsahují, naprosto spokojena a jejich zkušenosti jsou pouze pozitivní. Ovšem najdou se i ženy, které mají s brazilským keratinem špatné zkušenosti. Většina těchto případů je způsobena buď špatnou aplikací od nezkušené kadeřnice, nebo použití nekvalitního produkty, který má často pofiderní původ a někdy ani brazilský keratin vůbec neobsahuje. Takovéto produkty u nás ovšem nenaleznete, jelikož náš eshop zeměřuje pouze na kvalitní a ověřené výrobky českých, popřípadě světově známých značek. Ovšem nejlepší bude, když se podíváte do naší nabídky a vyzkoušíte to sami.


Global Keratin - klasický brazilský keratin

    Brazilský teriér je šlíhlý, středně velký pes, který je velmi aktivní a činorodý. Velmi miluje své pány a k lidem je velmi přátelský. Jeho srst je krátká a jemná. Tento pes potřebuje pravidelné delší procházky. Ocas Brazilského teriéra se v Brazilii tupíruje, ale může být dlouhý i krátký.
    První umytí vlasů se doporučuje provést nejdříve za 3 dny od aplikace. První 3 dny vlasy nenamáčejte ani jiným způsobem (např. v bazénu či v moři). Pokud Vám vlasy během 3 dnů po aplikaci brazilského keratinu zmoknou, co nejdříve je vysušte fénem.
    Doporučujeme používat speciální šampon a kondicionér, které neobsahují chlorid sodný a jsou určeny přímo pro péči o vlasy ošetřené brazilským keratinem. Zakoupíte ho v našem studiu.
     Předkové Brazilského teriéra nepocházejí z Brazilie. Brazilští psi se křížili například se psy z Angile nebo Francie a postupným šlechtěním se ustálila dnešní podoba. Brazilský teriér je lovecký pes, který se využívá k lovu malé zvěře, ale využívá se také jako hlídač a v dnešní době i jako společník.
    Narozdíl od ostatních typů brazilského keratinu není Juvexin™ tepelně upravován, a proto nedochází k rozpadu a členění proteinu. Je vhodný na všechny typy vlasů. Vlasy jsou po aplikaci ovladatelnější, měkčí, lesklejší, hladší, a to až po dobu 4 měsíců.


Jaké přínosy má brazilský keratin kromě tvarování vlasů?

    BRAZIL KERATIN CONDITIONER GOLD ANTI FRIZZ je regenerační kondicionér určený pro poškozené vlasy, které hravě usměrní, zároveň dokáže zkrotit nepoddajné a krepatějící se vlasy. Obsahuje keratin, který se podílí na hloubkové regeneraci.
    Vlasy poškozené slunečním zářením, barvením či důsledkem přirozeného stárnutí mají nedostatek přirozeného keratinu, a právě proto má brazilský keratin tak skvělé účinky. Při aplikaci se dostávají molekuly brazilského keratinu do vnitřní složky vlasu, kde vyplňují duté místa a nahrazují tím keratin přirozený. Vlasy obohacené o brazilský keratin jsou pak opět rovné, hebké a hlavně zdravé.
    Brazil Keratin Diamond Gloss je snadno aplikovatelný přípravek určený k efektivní obnově poškozených vlasů, kterým navrátí lesk i sílu a zároveň jim dopřeje potřebný objem a tvar. Mimo keratinu obsahuje také panthenol, díky kterému se vlasy snáze rozčesávají. Po aplikaci přípravku jsou vlasy chráněny proti dalšímu poškození, vypadají zdravější a na pohled přitažlivější.


Amazon Keratin - profesionální keratin také pro domácí použití

    Keratin Exclusive je jedinečný přírodní přípravek pro vlasovou regeneraci na bázi brazilského keratinu. Nyní v novém složení s větším obsahem keratinu a dalšími látkami jako je aloe vera nebo extrakt z kopřivy pro ještě lepší účinnost. To vše v novém, pohodlnějším balení!
    ROSE & HIBISCUS je šampon se zvýšeným obsahem keratinu, který posiluje vlasová vlákna, podporuje přirozenou barvu vlasů a zároveň i hydratuje pokožku hlavy. Obsahuje celou řadu aktivních látek – patnhenol, vitamín E, keratin a další. Díky obsahu výtažků z růží a ibišku zanechá vlasy krásně voňavé.
    Hlavní předností keratinové masky Gold Anti Frizz je schopnost uhladit vlasová vlákna, díky čemuž je vhodná především pro ženy, které bojují s nepoddajnými vlasy. Vlasy zanechá krásně rovné a hebké na dotek.


Brazil Keratin Gold kondicionér 300ml

    V České republice je brazilský keratin znám především díky tzv. keratinovým kůrám, které provádějí některé kadeřnice a vlasové salóny. Jedná se o aplikaci a zažehlení velkého množství brazilského keratinu do vlasů, který se nejen že dostane do jádra vlasů, ale zároveň ho i obalí a tím vlasy narovná. Bohužel cena takové kůry se pohybuje v řádech tisícovek korun a to si ne každá žena může dovolit. Ovšem naštěstí, jak už bylo zmíněno, keratinová kůra není jediná možnost jak se dá brazilskýkeratin využít a narovnávání vlasů není jeho jediný jeho účinek.
    Styling přípravky (laky na vlasy, gely na vlasy, gumičky, sponky apod.) doporučujeme používat až po prvním umytí vlasů, tj. nejdříve za 3 dny. Do té doby nechejte vlasy přirozeně, volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte, nepoužívejte na ně žádné přípravky.
    Keratinová léčebná kůra,je proces,který Vám s okamžitým účinkem a na dlouhou dobu hloubkově regeneruje vlasy. Výsledkem je hladký, lesklý a zářivý vzhled vlasů, který není chemicky narušen.
    Tužidlo Fixing Spray Medium na keratinové bázi je vhodné pro unavené vlasy, kterým dodá nádherný objem. Slouží pro zpevnění a regeneraci vlasů. Mezi další jeho přednosti patří obsah bezoplachového kondicionéru a panthenolu pro snadné rozčesávání.
    Dále používáme brazilský keratin americké značky Global Keratin a jsme jeho výhradním distributorem v ČR. Je to jedinečný fenomén na světovém trhu, který obsahuje patentovanou složku Juvexin™ a neobsahuje formaldehyd.


Informace o plemenu Brazilský teriér

    Brazil Keratin Coco je velice jemný šampon disponující keratinovým regeneračním systémem. Je určený pro poškozené a narušené vlasy, kterým dodá životně potřebný keratin podílející se na hluboké regeneraci. Příjemným bonusem je pak krásná kokosová vůně.
    Obsahuje všechny živiny, které pomáhají ozdravit vlasy a zmírnit škody způsobené barvením vlasů. Tajemství této složky spočívá v čerpání složek ovčí vlny.
    Intenzivní vlasové sérum s keratinem je určené pro péči o poškozené vlasy a to po celou dobu od aplikace až do dalšího mytí vlasů. Vlasům dodá ztracený lesk, nádherně je provoní a přitom je zanechá krásně vzdušné.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00