Jak na věc


brazilský karneval videa porno

Brazilský Keratin BIO Forte kondicionér

    Keratinová léčebná kůra, je proces, který Vám s okamžitým účinkem a na dlouhou dobu hloubkově regeneruje vlasy . Výsledkem je hladký, lesklý a zářivý vzhled vlasů, který není chemicky narušen.
    Dále používáme brazilský keratin americké značky Global Keratin a jsme jeho výhradním distributorem v ČR. Je to jedinečný fenomén na světovém trhu, který obsahuje patentovanou složku Juvexin™ a neobsahuje formaldehyd.
    Tato vlasová kosmetika je určena k prodeji nejen kadeřnickým salónům, ale také přímému spotřebiteli. Každý si teď může pořídit profesionální brazilský keratin a aplikovat si jej sám bez nutnosti návštěvy kadeřnického salónu. Více informací na www.amazon-keratin.cz.
    Vlasy jsou po regenerační kůře brazilským keratinem hladké, lesklé, rovné a po dobu 3 až 4 měsíců si zachovávají zdravý vzhled. Keratinovou kůru nejvíce ocení odbarvené blondýnky, ale i ženy se slabými, nebo jinak narušenými vlasy.


Brazilský Keratin BIO Cannabis kondicionér

    Přejete si prodávat kvalitní a cenově velmi dobře dostupné kosmetické přípravky se jménem vlastní firmy? Vyrobíme Vám na zakázku vlasovou kosmetiku, tělové šampóny, sprchové gely, krémy, omlazující pleťovou kosmetiku, koňské masti, ústní vody, repelentní přípravky, krémy na boty atd. Vyrábíme ve vysoké kvalitě za nízkou cenu. Efektivita na prvním místě. ....
    Obsahuje všechny živiny, které pomáhají ozdravit vlasy a zmírnit škody způsobené barvením vlasů. Tajemství této složky spočívá v čerpání složek ovčí vlny.
    Styling přípravky (laky na vlasy, gely na vlasy, gumičky, sponky apod.) doporučujeme používat až po prvním umytí vlasů, tj. nejdříve za 3 dny. Do té doby nechejte vlasy přirozeně, volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte, nepoužívejte na ně žádné přípravky.
    První umytí vlasů se doporučuje provést nejdříve za 3 dny od aplikace. První 3 dny vlasy nenamáčejte ani jiným způsobem (např. v bazénu či v moři). Pokud Vám vlasy během 3 dnů po aplikaci brazilského keratinu zmoknou, co nejdříve je vysušte fénem.
    Ideálně po 3 až 4 měsících, tzn. 3 - 4x ročně, ale je možno aplikovat i častěji, např. 1x měsíčně. Opakovaná aplikace zvyšuje kvalitu vlasů, vlasy se přestanou lámat a budou lépe růst.


Jaký typ brazilského keratinu používáme?

    Výrobce Global Keratinu vylepšil funkci brazilského keratinu zavedením patentované směsi funkčního keratinu. Složku vyvinula lékařskou technologií společnost Keraplast.
    Narozdíl od ostatních typů brazilského keratinu není Juvexin™ tepelně upravován, a proto nedochází k rozpadu a členění proteinu. Je vhodný na všechny typy vlasů. Vlasy jsou po aplikaci ovladatelnější, měkčí, lesklejší, hladší, a to až po dobu 4 měsíců.
    Brazilský Global keratin. Unikátní a jedinečná kúra pro Vaše vlasy. Vaše vlasy budou plné lesku a zdraví po dobu několika měsíců. Brazilský keratin nyní v ČR!!! Brazilský keratin znamená jednoduchou péči o vlasy
    Doporučujeme používat speciální šampon a kondicionér, které neobsahují chlorid sodný a jsou určeny přímo pro péči o vlasy ošetřené brazilským keratinem. Zakoupíte ho v našem studiu.
    Brazilský keratin je čistě přírodní produkt, který byl vyvinut v roce 2006 v Brazílii. Je to nechemický přípravek obsahující keratin určený k regeneraci a tvarování vlasů, primárně k dlouhodobému narovnání vlasů. Molekuly keratinu pronikají zažehlováním do vnitřní složky vlasu a opravují jeho poškození. Výsledky jsou zjevné ihned po aplikaci.


Brazilský keratin Global Keratin

    Juvexin™ je keratin ve své přirozené podobě, není degradován nebo denaturován, ale je stále aktivní, tím pádem dodá vlasům mladiství náboj a vzhled. Aktivní keratin chrání vlasy před poškozením a stárnutím způsobeným vlivy životního prostředí.
    Keratin je organická látka, která je kromě jiného základní složkou lidského vlasu. Dodává mu pevnost, lesk a komplexní ochranné vlastnosti zevnitř i zvenčí.
    Jedinečná exkluzivní kúra pro dlouhotrvající zkrocení poletujících vlasů. Omezuje zacuchávání vlasů, usnadňuje styling a zkrotí vlnité nebo nepoddajné vlasy a zároveň zlepšuje strukturu a stav vlasů hluboko zevnitř. Vhodné pro všechny typy vlasů, včetně barvených, melírovaných a poškozených. 89% žen udává problémy s poškozením a zacucháváním vlasů, s vlnami a kudrlinami nebo s vlasy, které se těžko upravují.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00