Jak na věc


brandýsko

Praktický lékař pro děti a dorost

    Ordinace nemá smlouvu s následujícími pojišťovnami: Revírní bratrská pokladna, Zdravotní pojišťovna.
    Naše ambulance poskytuje komplexní kardiologický servis, od ambulantních diagnostických vyšetření, přes konzultační činnosti, specializované služby v oblastech kardiovaskulárních onemocnění a arytmologie, až po realizaci programu časné detekce významných kardiologických patologií u dětí a sportovců.
    Nepodařilo se Vám nalézt vhodný dům k prodeji v lokalitě Praha-východ ? Prohlédněte si tedy nabídku domů v jedné z níže vybraných lokalit. Lokality byly vybrány na základě popularity při hledání.
    Přejete si dostávat články o prevenci sezóních chorob, důležité informace o léčivech nebo aktuálních slevách v lékárnách? Zadejte nám svůj email a budete v obraze.
    Naše lékárna se v Boleslavi nachází přímo na Mariánském náměstí. Nejbližší autobusová zastávka je Brandýs n. L. - Stará Boleslav, U Brány.


Výpis z obchodního rejstříku Brandýsko - Boleslavská městská a.s.

     Poskytujeme odbornou fyzioterapii dospělých pacientů, vrcholových i rekreačních sportovců, dětí a miminek. Cílenou fyzioterapií nabízíme nácvik efektivního centrovaného držení těla, které přinese úlevu od bolesti a u sportovců při zařazení do tréninku též zlepšení jejich výkonů. U miminek a dětí sledujeme jejich spontánní vývoj a snažíme se podpořit symetrický a zdravý vývoj dítěte v jakémkoliv věku. Předcházíme tak i vzniku skolióz, plochých nohou, migrén, bolestí zad a dalších problémů v pozdějším věku. Pro svou práci využíváme také elektroléčbu. Používáme přístroj BTL-4000 PREMIUM s vakuovou jednotkou a ultrazvukem. V naší nabídce jsou i různé druhy masáží a lymfodrenáž.
    V lékárně U Polikliniky ve městě Brandýs nad Labem můžete uplatnit naší klientskou kartu, které Vám přináší spoustu výhod.
    rádi bychom Vám představili novou aplikaci a webovou stránku „Lékaři Brandýsko“. Tento informační rozcestník Vám nyní bude poskytovat kompletní informace o všech lékařích v okolí od alergologie po zubaře a nevynechává ani služby veterináře nebo odběrová místa. Budete mít dokonalý přehled o ordinačních hodinách svého lékaře, funkční telefonické spojení a v případě aplikace i navigaci, která Vás k lékaři přímo zavede.
    V Lékárně u Svatého Václava ve městě Stará Boleslav můžete uplatnit naší klientskou kartu,které Vám přináší spoustu výhod.
    Posledního pacienta přijmeme do ordinace půl hodiny před ukončením pracovní doby, čili v 11:00 a 14:30 , 15:30 v úterý a 13:30 v pátek !


Linky zapojené do systému ROPID - Pražská integrovaná doprava

    Lékárna U Polikliniky se nachází přímo naproti poliklinice ve městě Brandýs nad Labem. Kromě běžně poskytovaného standardu typického pro lékárny naší obchodní značky Gallipot nabízíme možnost bezplatného parkování na rozsáhlém parkovišti hned vedle lékárny, které zároveň zdarma poskytujeme i pacientům polikliniky.
    Bezbariérová přeprava osob Helpdriver pomáhá překonávat vzdálenosti a překážky osobám s omezenou pohyblivostí a seniorům.
    Lékárna u Svatého Václava ve městě Stará Boleslav je nejstarší lékárna naší obchodní značky Gallipot. V roce 2012 prošla Lékárna u Svatého Václava kompletní rekonstrukcí pro větší komfort zákazníků. V lékárně nabízíme prodej širokého sortimentu léků a různých potravinových doplňků. K zaparkování je možné využít parkovací stání přímo před lékárnou.
    Při stažení aplikace „Lékaři Brandýsko“ do Vašeho mobilu nebo tabletu získáváte slevu na nákup zboží v našich lékárnách Gallipot s.r.o. – U Polikliniky a Sv.Václava, kdy při nákupu předložíte na pokladně obdržený voucher a bude Vám z nákupu odečteno 30,- Kč. Slevy Vám pak v této podobě přijdou několikrát do roka a budete o nich informováni PUSH zprávou.


Prodej, rodinný dům, 215 m2, Brandýs nad Labem

    Pokud má pacient CHRONICKÝ PROBLÉM, což jsou opakované potíže (tento stav trvá delší dobu, není to akutní stav) např. bolesti břicha, hlavy, potíže s jídlem a jiné, přijďte v úTERÝ mezi 14,30-15,30 ! Nemusíte se objednávat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00