Jak na věc


braník

BRANÍK světlý ležák 12° 1,5l pet

    Teplý písek, míč, slunce, přátelé, dobrá zábava - to je beachvolejbal. Písek a míč vám poskytneme my, přátele si přiveďte a zábava je zaručena. V areálu HAMR-Braník vás čeká v MOLTEN Beach Aréna pět kvalitních kurtů se speciálním pískem. V zimě jsou čtyři kurty zakryté nafukovací halou, ve které je komfortní teplota 18˚C.
    Definice: Český též plážový volejbal (pochází z anglického beach volleyball), je atraktivní míčový sport, který se vyvinul z klasického šestkového volejbalu. Od doby svého vzniku si získal ve světě mnoho příznivců, od roku 1996 patří do programu letních olympijských her. Většina pravidel je převzata z pravidel klasického volejbalu, objevují se však některé odlišnosti. Např. družstvo tvoří pouze dva hráči a velikost hřiště je menší (8x16 metrů místo 9x18). Hráči hrají na písku a bez bot naboso. První a poslední míč nesmí být odbíjen obouruč vrchem s výjimkou toho, když míč po útoku soupeře neopisuje oblouk. Potom smíme nečisté prsty použít. Teče na bloku se počítají jako dotek, a proto potom smí následovat jen dva další doteky. Blokovat se smí jen před sebe, ne do stran. Nesmí se „ulívat" prsty, jsou povoleny jen čisté údery.


SALENATÉKA, pivotéka & vinotéka, Letovice, Boskovice, Blansko PO - SO 9 - 19 hodin.

    Beachvolejbal není náročný sport na výbavu, stačí tričko, kraťasy a míč. Pokud míč nevlastníte - využijte nabídky půjčovny, ve které naleznete profesionální míče značky Molten. Půjčovné je 50 korun na celou hrací dobu.
    Molten je partnerem jak areálů HAMR, tak i turnajů, které pořádáme. Beachvolejbalové turnaje se hrají pravidelně jednou až dvakrát měsíčně. V případě zájmu o účast na těchto turnajích, sledujte naše internetové stránky a nástěnky v areálech. Zde se včas dozvíte potřebné informace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00