Jak na věc


bourání dveří

Bezpečnost práce při bourání objektů

    Jedna z mnoha specializací naší firmy Libor Pospíšil jsou demolice a bourací práce. Pro naše klienty provádíme demolice betonových, ocelových a železobetonových konstrukcí, všech možných staveb a výškových staveb, komínů, mostů a běžně zděných staveb. Nabízíme demolice a bourání všech možných objektů: demolice stavby, demolice budov, demolice rodinných domů, demolice starých domů, demolice - bourání stodoly, chaty, chalupy a v neposlední řadě demolice paneláku a demolice mostu.
    Nerezová ochranná lišta výšky 19 mm zabrání vniknutí hlodavců. Stačí ji jednoduše přišroubovat k podlaze v místě dosedání vrat, vrata není nutno jakkoli upravovat.
    Naše firma disponuje vlastními stavebními stroji včetně speciální demoliční techniky. Pro profesionální provádění demolic máme k dispozici vlastní demoliční pásové rypadla, minirypadla, drtící a třídící linky a zařízení pro drcení suti, oddělení kovů a rozdělení recyklátu. Dále máme připraveny bourací kladiva, hydraulické nůžky a mnoho další stavební techniky včetně demoličních strojů na demolice objektů, budov, rodinných domů, mostů atd.
    Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí v oblasti odstranění a likvidace staveb širokou nabídku služeb. Provedeme demolici a odstranění stavby na klíč včetně odvozu a likvidace odpadu.


Bourací práce a odstranění staveb

    Sekční panel bez prolisů, s hladkým povrchem. Velvet je dnes velmi oblíbený na garážových vratech moderních domů. Panel je vhodný pro úpravu lakováním barvami RAL a DB703, potažení fólií, nebo i k obložení. Panel nabízíme také jako dřevodekor Ořech lak. Výška sekcí je 50 a 61 cm (v provedení RAL 9006 jsou sekce vysoké 48,8 a 61 cm).
    Do vrat lez vsadit dveře v hliníkovém rámu, který může být v eloxované stříbrné barvě nebo lakovaný stejnou barvou jako vrata dle vzorníku RAL. Dveře jsou opatřeny kováním klika/klika nebo klika/koule, uzamykání je řešeno zámkovou vložkou s možností montáže bezpečnostního kování.
    Bezpečný a rychlý odblok, např. při výpadku elektrického proudu. Pro garáže, které nemají samostatný vchod. Určen pro všechna sekční, posuvná a křídlová vrata.
    V současné době máme za sebou velké množství již zrealizovaných demolic a bouracích prací na nejrůznějších objektech a rozsahů, při kterých naše firma získala velké množství zkušeností, které nám umožňují provádět demolice a bourací práce s minimem nároků na omezení okolí a životního prostředí.


Demolice - bourání provádíme v lokalitách

    Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a celo-obvodové elastické pryžové těsnění zaručují nejlepší tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici  na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata jsou navíc nadlehčována pružinou, takže ani ruční nouzové ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost jsou vlastnosti, které charakterizují sekční vrata TRIDO. S automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů), tvoří ideální řešení pro Vaši garáž.
    Při bourání a odstraňování staveb je nutné striktně dodržovat zásady bazpečnosti práce, protože bourání objektů je velmi rizikové, může dojít ke zranění osob a poškození strojů, zařízení a budov. Všichni pracovníci, kteří se podílejí na demoličních pracech, musejí projít školením a při bouracích pracech musí dodržovat zásady BOZP. Vstup do prostoru demolice musí být s ohledem na dodržování BOZP omezen. Bezpečnostní pásmo kolem demolované stavby je vymezeno výstražnými páskami a varovnými nápisy. Při použití těžké mechanizace je vyloučena jakýchkoliv další činnost v oblasti bouraného objektu. Pokud je při demolici ohrožen sousední objekt nebo pozemek, je nutné bezpečností pásmo rozšířit tak, aby se zamezilo vstupu neoprávněných osob do ohroženého pásma.
    Hladký sekční panel se širokým prolisem uprostřed. Široký prolis vytvoří zajímavý vzhled vrat. Panel se hodí pro úpravu lakování barvami RAL a DB703, a k potažení fólií. Výška sekcí je 50 a 61 cm.


Drobnější a ruční bourací práce

    Nacházíme se v Olbramovicích nedaleko Votic a Benešova u Prahy a jsme velmi rostoucí a kvalitní stavební firmou, která Vám nabízí komplexní činnosti v oblasti demoličních a bouracích prací, zemní a výkopové práce, stavební práce a recyklace stavebních hmot.
    Okna tvoří praktické a elegantní řešení prosvětlení garáže. Do vrat lze vsadit okna nejrůznějších tvarů a provedení - oblouková, kulatá, nerezová a další.
    Průsvitné nebo plné panely, tepelně izolované nebo prodyšné. Barevné provedení jednotné pro celá vrata nebo různé barvy pro rámovou konstrukci a výplň.
    Demolice, bourání budov, domů, mostů a různých objektů k demolici běžně realizujeme firemním i soukromým zákazníků. Při demolicích máme k dispozici demoliční techniku přímo z našeho strojního parku a techniky. Díky vlastím demoličním strojům tedy nabízíme realizaci demolic a bourání včetně stavebních služeb za bezkonkurenční ceny.
    Panel s několika prolisy imitující lamely s hladkým povrchem. Panel se hodí zejména k potažení fólií s vybraným dekorem a lze ho lakovat barvami RAL a DB703. Výška sekcí 50 a 61 cm.


DEMOLICE, BOURÁNÍ, STROJNÍ A RUČNÍ BOURACÍ PRÁCE BENEŠOV

    Typy panelů garážových vratHladký - H: zcela hladký povrchWoodgrain - W: povrch imitující strukturu dřeva, výborně odolává mechanickému poškozeníStucco - T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupky, výborně odolává mechanickému poškozeníMikrol - HM: vnější plech hladká mikrodrážka, vnitřní plech hladká lamelaAl rám - A1
    Montáž garážových vrat TRIDO Evo zvládneme bez bourání původních zárubní a jakýchkoliv jiných stavebních úprav. Vyhnete se tak zapravování zdí, domlouvání zedníků a uklízení nepořádku. To vše za pouhé 3 hodiny.
    Stavební připravenost je prvním a velice důležitým krokem před montáží nových vrat, proto jí věnujeme maximální pozornost. V rámci komplexní podpory Vám rádi poskytneme veškeré informace týkající se stavební připravenosti Vaší stavby. Prostřednictvím našich smluvních partnerů si také můžete objednat schůzku či prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací, díky které ušetříte čas i náklady a můžete se dozvědět o nejvhodnějším řešení pro Váš projekt.
    Údržbu strojních částí provádí dodavatel nebo odborná firma v rámci záručního a pozáručního servisu. Vzhledem k vysoké spolehlivosti všech komponentů je požadavek na běžnou údržbu minimální.


Fireboy And Watergirl 3 Ice Temple

    Kování je jednou z nejdůležitějších součástí vrat a je navrhována a vyráběna tak, aby vyhovovala i těm nejnáročnějším požadavkům. Limitujícím faktorem při výběru garážových vrat jsou i konstrukční podmínky. Proto máme na výběr hned z několika variant kování.
    Panel s prolisem lamel a povrchem woodgrain. Oblíbený vzhled dřevěných vrat, zejména při použití standardních dekorů dřeva (Mahagon, Zlatý dub rustikal a Ořech). Sekční panel je možné lakovat barvou z palety RAL. Výška sekcí je 50 a 61 cm.
    Demolice, bourání budov a různých objektů provádíme převážně ve Středních Čechách, v místech jako jsou Benešov u Prahy a v lokalitě Praha, ale i v rámci celé ČR. Pro osobní setkání nás navštivte u nás v sídle Olbramovice, které leží na trase Tábor a Praha, cca čtrnáct km od Benešova směrem na Tábor a cca šest km od města Votice směrem k hlavnímu městu Praha. V oblasti demolic, bourání a drobných bouracích prací působíme zejména v lokalitách Olbramovice, Benešov, Votice, Vlašim, Bystřice, Maršovice, Sedlčany, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Heřmaničky, Neustopov, Miličín, Jankov. Dále působíme i v lokalitě Říčany, Čerčany. Kontaktujte nás ale i z ostatních oblastí Středních Čech a hlavního města Prahy.


Poptáváte demolice - bourání či jakékoli bourací práce?

    Vzhled našich vrat je kromě kvalitního provedení a spolehlivosti garážových vrat dalším významným prvkem, na nějž klademe mimořádný důraz. Atraktivní garážová vrata totiž umocní estetickou jedinečnost Vašeho domu. Vyberte si i Vy z bohaté nabídky barev, dekorů, doplňků a designů.
    Rám garážových vrat je výrazným architektonickým prvkem odlišujícím TRIDO Evo od běžných sekčních vrat. Díky rámu se montují před stavební otvor a toho lze efektně využít i v novostavbách.
    V případě poptávky o demolice - bourání nás neváhejte kdykoli kontaktovat, viz. sekce Kontakt. Rádi Vám odborně a zdarma odpovíme na všechny vaše dotazy z oblasti demolic a stavebnictví a poskytneme i kalkulaci.


Ideální vrata pro rekonstrukce bez bourání

     Při vlastním bourání objektu vycházíme vždy především z předpokládaného rozsahu demoličních prací a místa umístění objektu. Z hlediska použitého technologického postupu je důležitá přístupnost objektu pro bourací techniku a těžké stroje. Důležité je i vymezení prostoru, ve kterém budou bourací práce prováděny spolu s označením stávající inženýrské sítě, které vedou v blízkosti a zamezíme jejich porušení. Před samotným bouráním bude objekt kompletně vyklizen a odstrojen. Demontované části roztřídíme podle druhu materiálu. Vybouraný stavební materiál roztřídíme s ohledem na možnou recyklaci, další využití nebo odvoz na skládku.
    Panel se širokým středovým prolisem a povrchem woodgrain. V kombinaci s dekorem dřeva dodává vratům rustikální vzhled. Panel je možné lakovat barvami RAL. Ve standardní nabídce jsou dekory dřeva Mahagon, Zlatý dub rustikal a Ořech. Výška sekcí je 50 cm.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00