Jak na věc


bouda pro psa

Zateplená psí bouda s valbovou střechou vhodná pro velká plemena. Vnitřní rozměry psí boudy: (DxŠxV): 110x110x75 cm Vnější rozměry psí boudy: (DxŠxV): 125x125x110 cm

    Další variantou psí boudy jsou boudy, které nahrazují pelíšky v domácnosti. Tyto boudy mají odnímatelnou střechu pro snadnější úklid, jsou z vodě a špíně odolných materiálů a poskytují nejen pohodlí srovnatelné s pelíškem, ale i soukromí, které má spousta psů ráda.
    Vyrábíme na zakázku psí boudy všech velikostí. Boudy jsou zateplené ze všech stran a vnitřek je rozdělen na předsíň a ložnici. Bouda je obložena smrkovými palubkami, vnitřek je vyložen deskami OSB. Jako izolace je použit polystyren o tloušťkách: podlaha 6cm, boky a střecha 4cm. Jako střešní krytina je použita vysoce trvanlivá  lepenka s povrchovou úpravou (posyp z keramického granulátu). Střecha je pro lepší přístup do boudy odnímatelná.  Boudu si můžete vybrat z námi nabízených rozměrů, nebo navrhnout vlastní velikost.
    Boudu pro psa potřebuje téměř každý chovatel s domkem. Nejen jako trvalé bydlení pro psy žijící venku, ale i jako útočiště, kam si pes zaleze při společném pobytu na zahradě třeba při grilování, pokud netáboří u grilu :) :)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00