Jak na věc


bolí mě záda nebo ledviny

Diskuze : Hlavní : Vztah k sobě

    Pro všechny rodiče jsme připravili speciální předvánoční slevu knížky Když draka bolí hlava. Až do 22.12.2017 je možné knihu objednat za speciální cenu 200 Kč!
    Vše se tedy odvíjí o vašeho prahu bolesti, ale také na místě, které pro tetování zvolíte. Pocity, které při tetování cítíme, totiž nejsou na všech místech našeho těla stejné.
    Napadlo Vás nyní, že byste použili léky tlumící bolest? Tak na ty rovnou zapomeňte. Stejně tak se vyhněte minimálně 24 hodin před tetováním alkoholu a omamným látkám. Sice by Vám od bolesti ulevily, ale zároveň všechny tyto látky ředí krev a tatérovi by se špatně pracovalo.


Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Zpravidla první otázka, jež značnou část z nás napadne, když se řekne tetování, je: „A bolí to?“. Je těžké na tuto otázku podat jednoznačnou odpověď, neboť někteří lidé vám budou zarytě tvrdit, že tetování nebolí. Naopka jiní vám řeknou, že to byla nesnesitelná bolest, kterou už nechtějí podstoupit. Tato tvrzení však mohou být pravdivá obě. Každý člověk je individuum a bolest vnímá různě. Nejspíše se dá říct, že tetování mírně palčivě bolí, není to však nic drastického. A je to logické, protože do tetovací pistole (nástroj, díky němuž se tetování zhotovuje) je vsazena dutá rychle kmitající jehla, která proniká do kůže, kam zanáší barvivo (tetovací inkoust). Souvislé jednolité barevné plochy jsou bolestivé nejvíc.
    Rozpoznat jazykAfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Zied)Čínština (Trad)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    AfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Zied)Čínština (Trad)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu
    Karel Gott bude v nové československé pohádce „Když draka bolí hlava“ hrát roli kováře a jeho dcerka Charlottka si zahraje jeho vnučku Barborku. Kromě vnučky bude mít Karel také pohádkového vnuka Aleška Nykodýma alias Tomíka.
    Zamrzala kamera, auta techniky uvízla ve sněhové závěji a cesta k první lokaci pokrytá ledem. To nás však neodradilo od natočení prvních zimních záběrů nového pohádkového příběhu.
    2.10. proběhl křest první československé pohádkové knížky „Když draka bolí hlava“, kterou napsali Petr Šiška a Dušan Rapoš a ilustroval Martin Schwarz. Kmotři pohádkové knihy byli hvězdných jmen hudební skladatel a zpěvák Vašo Patejdl, moderátor a scenárista Libor Bouček, novinářka Martina Jandová a hudební skladatel a zpěvák Peter Nagy.
    Tito všichni se účastnili kostýmových zkoušek pro novou filmovou pohádku „Když draka bolí hlava“. Premiéra pohádky je plánovaná v kině Lucerna v Praze již tento rok 24.10.2018.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00