Jak na věc


bolí mě záda nebo ledviny

Diskuze : Hlavní : Vztah k sobě

    Zamrzala kamera, auta techniky uvízla ve sněhové závěji a cesta k první lokaci pokrytá ledem. To nás však neodradilo od natočení prvních zimních záběrů nového pohádkového příběhu.
    Tito všichni se účastnili kostýmových zkoušek pro novou filmovou pohádku „Když draka bolí hlava“. Premiéra pohádky je plánovaná v kině Lucerna v Praze již tento rok 24.10.2018.
    Zveme Vás na křest první československé pohádkové knížky Když draka bolí hlava, kterou napsali Petr Šiška a Dušan Rapoš a ilustroval Martin Schwarz. Kmotry pohádky vyprávěné zároveň česky a slovensky se v pondělí 2. října 2017 od 17 h v Knihách Dobrovský na Václavském náměstí v Praze stanou hudební skladatel a zpěvák Vašo Patejdl, moderátor a scenárista Libor Bouček a novinářka Martina Jandová. Tvůrci i vydavatelé se těší na setkání s Vámi!
    V prostorách Obecního úřadu Hrčava, bude 5.7.2018 otevřena výstava k pohádce Když draka bolí hlava. Na slavnostním zahájení se potkáte s maskoty pohádky dráčkem Čmoudíkem a skřetem Blivajzem a po celou dobu výstavy si můžete zakoupit knihy a dárkové předměty k pohádce. Vstupné zdarma, srdečně zveme!


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Zpravidla první otázka, jež značnou část z nás napadne, když se řekne tetování, je: „A bolí to?“. Je těžké na tuto otázku podat jednoznačnou odpověď, neboť někteří lidé vám budou zarytě tvrdit, že tetování nebolí. Naopka jiní vám řeknou, že to byla nesnesitelná bolest, kterou už nechtějí podstoupit. Tato tvrzení však mohou být pravdivá obě. Každý člověk je individuum a bolest vnímá různě. Nejspíše se dá říct, že tetování mírně palčivě bolí, není to však nic drastického. A je to logické, protože do tetovací pistole (nástroj, díky němuž se tetování zhotovuje) je vsazena dutá rychle kmitající jehla, která proniká do kůže, kam zanáší barvivo (tetovací inkoust). Souvislé jednolité barevné plochy jsou bolestivé nejvíc.
    2.10. proběhl křest první československé pohádkové knížky „Když draka bolí hlava“, kterou napsali Petr Šiška a Dušan Rapoš a ilustroval Martin Schwarz. Kmotři pohádkové knihy byli hvězdných jmen hudební skladatel a zpěvák Vašo Patejdl, moderátor a scenárista Libor Bouček, novinářka Martina Jandová a hudební skladatel a zpěvák Peter Nagy.


Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Rozpoznat jazykAfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Zied)Čínština (Trad)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu
    AfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Zied)Čínština (Trad)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00