Jak na věc


boky jako skříň you tube

Vrchní oblečení (halenky, tuniky)

    Dobrý večer :-) A myslíte konkrétně pozadí anebo boky? Boky mně osobně šly „pryč“ jako první a tím pádem vynikne i pozadí ;-) Co se týče zvětšování, to asi nečekejte takové, jaké by bylo u dřepování anebo jiných cviků, tady si ho pěkně vytvarujete a do kalhot se vám stále vleze :-)
    - pokud máte zájem střih přizpůsobit Vašim mírám, prodloužení, zkrácení, rozšíření přes prsa nebo boky a pod., úpravy děláme zcela zdarma, doplácet budete jen v případě enormního nárůstu spotřeby materiálu - což s Vámi budeme předem konzultovat.
    Poznámka: Na začátku budete dělat stejnou chybu. Zapomenete stáhnout hýžďové svaly, podsadit pánev, držet v rovině paže, boky a záda a zatáhnout břicho. Neohýbejte záda a nevystrkujte zadeček.
    Klekněte si kousek od opory (můžete si dát pod kolena měkkou podložku), zakloňte se tak, abyste měli natažené paže. Stáhněte hýždě, podsaďte pánev, a jste ve výchozí poloze.
    Vysuňte levý bok vpřed, stáhněte hýždě, podsaďte pánev. Pokuste se vytočit končetinu tak, aby prsty směřovaly k podlaze. Koleno neprotlačujte, ramena jsou uvolněná.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00