Jak na věc


bodové ohodnocení pracovního úrazu tabulka 2018

Bodovka bodové svítidlo VIDI CTC-5514-W

    jsou opatřeny nožní pákou, pomocí níž se uvede do chodu pružina či soustava pružin. Tyto pak provedou mechanické pohyb ramen za účelem spojení svařenců.
    T5 - nastavení pauzy mezi jednotlivými body čas se nastavuje pomocí palcových přepinačů 'mini digit'. Reálný čas se zde odvozuje od síťového kmitočtu 50Hz tj 1per = 20ms.
    'dvě kolečka nad sebou' švové sváření - používá se ve spojení se speciálním přípravkem jehož pomocí se vytváří 'šev'
    Pro každou bodovku či bodovací lis platí: hroty usazené v ramenech /upínací kužel/ je nutno udržovat v místě uložení v čistotě a mechanicky dobře upeněné. Zvláště u vodou chlazených zařízen!!!


Bodovka 230V/GU10 Kanlux TESON AL-DSL50 Kanlux

    Bodovky jsou dnes běžnou součástí osvětlení interiéru. Jedná se především o vestavná svítidla do sádrokartónu, hodně využívané jsou bodovky především v koupelnách, kde mají mít vyšší ochranu IP, proti vniknutí vody a páry a krycí sklo, které zamezuje oslnění. Některé typy bodovek jsou napájené transformátorem na bezpečné nízké napětí 12V (bodovky 12V), další pak na běžné napětí 230V (bodovky 230V). Nabízíme širokou škálu vestavných svítidel, i na úsporné zdroje, které se vyplatí pro dlouhodobější svícení a dále pak také moderní, výkonné LED bodovky s dlouhou životností. U výběru bodovek, je také potřeba myslet na vestavnou hloubku. Bodovkami lze vytvářet zajímavé efekty.
    BODOVKA VESTAVNÁ PEVNÁ 12V s nízkou vestavnou výškou, pro halogenové žárovky JC/G4/12V/max20W. Zdroj neni součástí dodávky.TAM, KDE POTŘEBUJJE PRO ZABUDOVÁNÍ SVÍTIDLA NÍZKOU...
    Sortiment žárovek pro toto svítidlo je velmi široký jak z hlediska druhu,(halogenové, LED, úsporné) z hlediska příkonu žárovky, (1W, 3W, 20W, 35W), z hlediska úhlu svícení (35°,...
    JEDNOTKA VÝKONU: Potenciometrem ovládáme výkon zdroje cca od 30% do 100% výkonu bodovky otvor pro šroubovák je určen k nastavení 'cosfí' (nechte na odborníkovi) s nastavením souvicí i dioda LED
    Svítidlo je osazeno paticí pro reflektorovoužárovku MR16/G5,3/12V,žárovka není součástí dodávky zboží. Alternativně lze po dokoupení patice GU10podhledové svítidlo osadit...
    pro dosažení potřebného efektu je použito velkého proudu, při nízkém napětí, za působení přítlačné síly při vhodně zvoleném čase.


Bodovka bodové svítidlo RODOS CT-DS09-AB

    Podhledové vestavné bodové svítidlo NEVÝKLOPNÉ, pro reflektorové žárovky typu R50 max 60W/E14. Žárovka neni součástí dodávky.PLECHOVÉ svítidlo určené k zabudování do podhledu,...
    Styčné plochy svařence mají v místě dotyku relativně velký odpor, tedy alespoň pro daný proud. V místě kontaktu se průchodem el. proudu vytvoří teplo, které nataví svařenec v bodě styku tak, že se za účasti přítlačných sil kovy spojí.
     zde se proces sváření uvádí do pohybu nožní šlapkou popřípadě obouručním tlačítkem. Pneumatická soustava zabezpečuje pohyb ramen pomocí pneumatického válce a soustavy pneumatických ventilů.
    PANEL BLOKOVÁNÍ - hlídá tepelné poměry ve zdroji a chlazení v případě rozsvícení LED se blokování odblokuje červeným tlačítkem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00