Jak na věc


bisoprolol ratiopharm 10 mg

Návod k použití přípravku Bisoprolol

     Tyto farmakologické účinky bisoprolol fumarátu poskytují jeho hypotenzní (nižší krevní tlak) a antianginální (snížené požadavky na kyslík a živiny v myokardu, čímž se snižuje intenzita bolesti při nedostatečném přívodu krve do srdečního svalu).
     Tablety bisoprololu patří do terapeutické skupiny léčiv antihypertenziv. Jejich hlavním terapeutickým účinkem je snížení systémového arteriálního tlaku, proto se tento lék používá pro komplexní léčbu různých onemocnění kardiovaskulárního systému.
     Doba použitelnosti od data výroby léku je 2 roky. Při teplotě vzduchu do + 25 ° C je nutné skladovat na místě chráněném před světlem a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah dětí.
     Bisoprolol je dostupný ve formě tablet, které mají kulatý tvar, bikonvexní povrch a riziko separace ve středu pro vhodnou zlomeninu na polovinu, pokud je potřeba snížit dávkování. Hlavní účinnou složkou léčiva je bisoprolol fumarát, který je obsažen v tabletě ve 2 koncentracích - 5 mg (světle modré tablety) a 10 mg (mají světle růžovou barvu). Také ve složení tablet zahrnují excipienty, které zahrnují:


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00