Jak na věc


bisoprolol ratiopharm 10 mg

Návod k použití přípravku Bisoprolol

     Překročení doporučené terapeutické dávky může vést k rozvoji arytmií, atrioventrikulární blokádě, výraznému snížení počtu kontrakcí srdce (bradykardie), potíží s dýcháním a bronchospasmu, zvýšení projevů srdečního a respiračního selhání. V tomto případě se provádějí detoxikační opatření - výplach žaludku a střeva, intravenózní podání sorbentu, fyziologický roztok, symptomatická léčba.
     Tablety jsou baleny v blistru po 10 kusech. Jedno kartonové balení může obsahovat 3 (30 tablet), 5 (50 tablet) a 6 (60 tablet) blistrů a návod k použití.
     Tablety bisoprololu patří do terapeutické skupiny léčiv antihypertenziv. Jejich hlavním terapeutickým účinkem je snížení systémového arteriálního tlaku, proto se tento lék používá pro komplexní léčbu různých onemocnění kardiovaskulárního systému.
     Hlavní aktivní složkou léčiva bisoprolol fumarat je kardio-selektivní blokátor β 1 -adrenoreceptorů. Působí přímo na receptory srdečních buněk, které reagují na adrenalin a blokují je. Vzhledem k tomuto má bisoprolol fumarát několik farmakologických účinků:


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00