Jak na věc


bilkova poleva na lepeni pernikove chaloupky

Cukrová figurka Mimoň D - Florensuc

    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    v roce 1997. O “světovém“ záběru firmy, resp. značky se můžete přesvědčit např. na domovských stránkách Janssen Cosmetics. V současné době Janssen Cosmeceutical dodává své výrobky do 60-ti zemí světa. Na českém trhu má své zastoupení firma Janssen Cosmeceutical od roku 1998 a na Slovensku od roku 2002.
    Bílky s cukrem ušleháme do husté pěny, lehce vmícháme mouku smíchanou s práškem do pečiva a mletými ořechy. Těsto stejnoměŕně rozetřeme na plech s pečícím papírem, dáme do předehřáté trouby na 180°C a upečeme. Necháme vychladit a mezitím si ušleháme šlehačky se ztužovačem dotuha. Vychladlý plát potřeme šlehačkou a pomocí papíru roládu stáčíme a odstraňujeme papír. Roládu necháme v chladnu ztuhnout. Můžeme před krájením posypat cukrem.
    Naše letité zkušenosti a kvalita této kosmetiky jsou Vám k dispozici, vyberte si z nabídky péče, kterou Vám nabízíme nebo se na nás obraťte s Vaším konkrétním přáním.


Ach jo, ještě nikdo nepřidal komentář.

     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00