Jak na věc


bikers crown liberec

BOARS BIKERS ....MOTORKÁŘI MOTORKÁŘŮM

    Na baru jménem VODÁRNA se Vás ujme zkušená hostinská a můžete zde ochutnat klasické české, zahraniční i méně známe drinky. Z výběru nechybí ani tequilla, bourbon, whiskey a další alkohol. Venkovní kuchyň nabízí jak teplou, tak studenou kuchyni. Ochutnáte šťavnaté steaky, velké burgery, pečená křídla nebo žebra, klobásy, ale i různé saláty.
    Ve dnech od 30.7.2018 do 13.8.2018 bude provoz e-shopu omezen a všechny objednávky vyřídíme po 14.8.2018. Prodejna bude po tuto dobu uzavřená. I my máme své motocykly rádi a musíme si taky trochu odpočinout. Doufáme, že nás omluvíte. Všem ostatním přejeme hezké léto A HODNĚ ŠŤASNÝCH KILOMETRŮ V SEDLE VAŠEHO STROJE.
    V teplých dnech je možné posedět na zastřešené verandě nebo zahradě se slunečníky, kde můžete svlažit svoje vyprahlá hrdla a přitom zálibně prohlížet svůj zaparkovaný stroj. V případě, že se u nás chcete zdržet a náš vyhlášený KOZEL či PLZEŇ vám nedovolí sednout na mašinu, je možné si na blízké zahradě postavit stan a přenocovat.
    V baru si můžete rezervovat jak jednotlivé stoly k uspořádání menších sešlostí, tak i celý prostor Bikers baru včetně zahrady k uspořádání větších společenských i kulturních akcí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00