Jak na věc


bikers crown liberec

BOARS BIKERS ....MOTORKÁŘI MOTORKÁŘŮM

    Ve vnitřní části baru je kvalitní ozvučení a projektor s plátnem, díky kterýmu je možný sledovat sportovní přenosy, klipy plný rockový muziky  nebo pořádat besedy a přednášky s projekcí.
    V baru si můžete rezervovat jak jednotlivé stoly k uspořádání menších sešlostí, tak i celý prostor Bikers baru včetně zahrady k uspořádání větších společenských i kulturních akcí.
    Vítejte u BOARS BIKERS, e-shop a kamenná prodejna s kvalitním a ověřeným motorkářským oblečením, doplňky a příslušenstvím. U nás si jistě vyberete, protože sami jsme motorkáři, a tak si můžete být jisti, že naše oblečení, boty, doplňky a příslušenství pro vaši motorku, jsou ověřené kvality i funkčnosti. využijte poradenství na telefonu 326 737 995 případně e-mailu doudadrag@automatik.cz
    Na baru jménem VODÁRNA se Vás ujme zkušená hostinská a můžete zde ochutnat klasické české, zahraniční i méně známe drinky. Z výběru nechybí ani tequilla, bourbon, whiskey a další alkohol. Venkovní kuchyň nabízí jak teplou, tak studenou kuchyni. Ochutnáte šťavnaté steaky, velké burgery, pečená křídla nebo žebra, klobásy, ale i různé saláty.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00