Jak na věc


beach buggy blitz android

Sony Honami a Togari: Dvojice hi-tech těžkých vah od Sony bude na podzim

    Hra je závodního typu a její rizika jsou velmi malá. Je graficky opravdu vydařená a dítě zabaví na dlouhé chvíle. Jedná se o jednu z nejzajímavějších a nejpoutavějších závodních her na androidu.
    Učební potenciál hry není moc velký. Hra je celá v angličtině, takže rozvíjí angličtinu dítěte. Ve hře také musí dítě zacházet s penězi, což může napomáhat jisté finanční gramotnosti a nabytí citu pro investování.
    Hra je sice závodního typu, ale nezávodíte v ní s ostatními závodníky, nýbrž s časem. Snažíte se ujet co největší vzdálenost v čase, který máte. Po určitých úsecích se vždy objeví časový pás, který když projedete, získáte další čas. Závodníky potkáváte stále a stále nové ale nijak s nimi nezávodíte, pouze vás mohou zpomalovat.


Ke stažení Hra Beach Buggy Blitz na android zdarma

    Autoři nikoliv špatných závodních her Riptide GP a Shine Runner se rozhodli, že je na čase, oblažit androidí komunitu dalšími vtipnými a povedenými závody a jak řekli, tak i udělali! V těch dnešních proháníte svoji buginu po řadě místních tratí porůznu rozházených po celém ostrově – tu máme sluncem zalité pláže, tam zase tajné jeskyně, starobylé chrámy, vulkány nebo mlhou obklopené bažiny. Jak to tak v závodních hrách bývá, musíte dojet co nejdál a co nejrychleji. Vše v místním světě je zničitelné – sochy Tiki, travní chomáče, krabi i lávová monstra třeba. Komu by tedy nestačilo právě závodění samotné, může se klidně realizovat i toliko v destrukci. Beach Buggy Blitz je spíše zábavnou arkádou nežli hardcore simulátorem a tomu je vše podřízeno – jde tedy kupříkladu používat po mariovském způsobu všelijaké power-upy zlepšující během jízdy to či ono. Samozřejmostí je i plná míra vlády nad grafikou vozidel. A také zde odemykáte všelijaké závodníky. Hra je překvapivě chytl
    Z pohledu provedení se jedná o opravdu podařenou hru. Grafika je parádní a moc hezká, například když projíždíte autem vodou, na displeji se vám objevují velmi kvalitně ztvárněné kapky. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní a hrát ji můžete stále znovu a znovu, čemuž napomáhá i mnoho vylepšení, kterých můžete hraním dosahovat.
    Slavný závod na těch nejlepších automobilů a motocyklů za nejlepší tratí s nádhernými detaily, v nejlepších měst, s nejlepšími vlastnostmi ve hře on-line a přes Bluetooth.
    Hra nabízí možnost dokoupit penízky, kterými se platí ve hře, za skutečné peníze. Dalším možným rizikem je, (považujeme-li to za riziko) vrážení autem do tučňáků a krabů, což by mohlo být okrajově chápáno jako nevhodný vzorec chování.


Android aplikace Google Chrome – nejlepší webový prohlížeč

     Beach Buggy Blitz - opravdu super závod v animované grafiky.Budete v novém neobvyklém závodě - neexistuje žádná jasná cesta a žádné opakované běhy krajiny.Setkáte se mosty, kopce, chýše, sopky, sochy, jeskyně, kopce, písek a další rány a musíte si vybrat, kam jít.A je třeba řídit na strmém jeep!A jak to projde, budete otevírat nové karty a nové SUV a osobních automobilů o a super rychlost!S výjimkou závodů je také ladění k náhradním dílům, upgrady a jiné pomůcky dobrý závodní hra.Vyhrávat, získávat body a peníze a utratit je na co chtějí! Hlavním rysem této hry - to je super-kvalitní grafika a fyzika!Plus stáhnout hru Beach Buggy Blitz pro Android mohou být zdarma na níže uvedené odkazy, nebo nainstalovat Google Play! Ruský jazyk: no

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00