Jak na věc


basen k narozeninám

Diskuze : Hlavní : Povídání o škole

    Osoba(y), pro kterou(é) je báseň určena * např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. manžel/ka, přítel/kyně, maminka, tatínek, babička, dědeček, dívka Vašich snů, apod.)
     Benito Mussolini se narodil 29. 7. 1883 v severoitalském městečku Predappio jako nejstarší ze tří dětí kováře a učitelky. Otec byl přesvědčený socialista, a tak syna nedal pokřtít. Právě od otce, kterého zbožňoval, Benito od útlého věku slýchal, že je třeba se protivit autoritám, což se negativně projevovalo na jeho...
    Obsah této stránky je přístupný na většině zobrazovacích zařízení. Jen některá však dokáží zobrazit stránku s pokročilým formátováním (CSS). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč mezi ně nepatří (doporučuji upgrade) nebo používáte některé z alternativních zařízení. Pak možná přivítáte systém klávesových zkratek.
    Odešlete zadání na vytvoření básně/veršovaného proslovu Do zadání definujte pro koho a k jaké příležitosti báseň potřebujete. Čím blíže nám obdarované(ho) přiblížíte, tím osobnější a výstižnější může dílo být.


Diskuse k výpiskuVítězslav Nezval - Básně noci

    Párkrát se vyspíte a dokonalá báseň bude ve Vašem e-mailu Přemýšlíme o tom, jak báseň co nejlépe zformulovat. Poté co máme základní kostru básně hotovou, škrtáme, přepisujeme a ladíme i ty nejmenší detaily. Když jsme s podobou básně spokojení na 100 %, odesíláme Vám ji.
    Do 24 hodin si prostudujeme zadání a potvrdíme objednávku Pozorně si prostudujeme všechny informace, které jste nám zaslali. Pokud nám nebude něco jasné a budeme potřebovat nějaké doplňující informace, doptáme se Vás. Pokud je nám vše jasné, pouštíme se do skládání.
    Obsah básně (o čem má báseň být) * zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by báseň měla být, co chcete aby v básničce zaznělo (záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a sny obdarované osoby apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00