Jak na věc


bandzone

Forrest Jump (vítěz 2013/2014 podle support teamu)

    Do ROCK MAXovy 12 se může přihlásit fungující hudební skupina (interpret), která má natočený videoklip k vlastní písni a v případě výhry je schopna odehrát požadovaný koncertní set. Přihlašování kapel probíhá v termínu od 5. února do 14. března 2018 na e-mailu: kapela@rockmax.cz. Zasláním přihlášky kapela souhlasí s pravidly soutěže a potvrzuje, že všichni zúčastnění jsou s nimi seznámeni. Od 15. března do 15. dubna 2018 proběhne hlasování fanoušků na facebooku rádia ROCK MAX a o konečném pořadí rozhodne přízeň fanoušků jednotlivých kapel (interpretů).
    ROCK MAXova 12, soutěž pro tuzemské rockové a metalové kapely se vrací! Chcete o sobě dát vědět? Tak se ukažte světu. Abychom vás zařadili do soutěže je nutné, abyste měli natočený videoklip k vlastní písni. Tento klip vás bude reprezentovat v soutěži, kterou pořádá rádio ROCK MAX, ale rozhodovat budou vaši fanoušci! Pro tři nejlepší máme zajištěnu účast na festivalu Masters Of Rock 2018! Pro vítěze navíc natočení singlu v profi studiu a chystáme i další zajímavé ceny.
    Díky ROCK MAX 12 se stali v regionu jednou z nejvyhledávanějších hudebních skupin a vystoupení na festivalu Masters of Rock jim odstartovalo slibnou kariéru.
    Čeká je hraní v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně před některou ze světových hvězd. Natočíme společně singl a podpoříme jejich fungování ve vysílání.
    Díky vítězství v ROCK MAX 12 2012 si skupina Aivn’s Naked Trio zahrála na festivalu Masters of Rock 2013. Vyhráli natočení singlu a další bonusy.


Neutral (vítěz 2011/2012 podle sms hlasování)

    Díky vítězství v ROCK MAX 12 2013 si skupina FrozenFire zahraje před některou ze zahraničních hvězd vystupujících ve Zlíně. Vyhráli také natočení singlu a další bonusy.
    Provozovatel soutěže Radio Zlín Media, s. r. o. (dále jen provozovatel) si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoliv změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli soutěže. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoliv rizika a závazky související s výhrami v soutěži. Provozovatel si vyhrazuje právo do výsledků hlasování dle svého uvážení zasáhnout tak, aby nedocházelo k poškození kvality soutěže, dobrého jména a prestiže programu rádia ROCK MAX. Podrobná pravidla všech soutěží jsou uvedena zde.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00